Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

когато всички чакат некакви ЧУДЕСА , се случват само ЧУДЕСИИ , демек ОБРАТНОТО *ok*

Публикувано от мерЪклия за еФтиния 
Re: когато всички чакат некакви ЧУДЕСА , се случват само ЧУДЕСИИ , демек ОБРАТНОТО *ok*
30-04-2010 - 10:56:43
Пловдив и на мен ми е любимият град в България. Бих изоставил всичко във Варна, за да се преместя там и да започна отначало, но това беше преди да се оженя. Жената не харесва Пловдив...
Re: *pardon*Re: когато всички чакат некакви ЧУДЕСА , се случват само ЧУДЕСИИ , демек ОБРАТНОТО *ok*
30-04-2010 - 11:04:00
Quote
коганев

Оглеждам се за едно малко двустайно в центъра значи... Новото строителство или е без цимент - т. нар. пясъчни кули, патентовани в Пловдив от Стоянстрой, или е с някакъв друг неотстраним дефект - я непреодолима грозота, я локация ала гето, я стаи тип килер с надстройка... Има и няколко сгради, които са на страхотни места и са качествени откъм работа, но в тях или най-доброто вече е продадено, или си искат от 650 Е нагоре хората. А един дори си иска от хиляда нагоре, но неговото е на Сахат тепе и има само два останали.

Любопитно ми е какво разбираш под "страхотни места"? Къде на Сахат тепе - до телевизията някъде ли?
Re: когато всички чакат некакви ЧУДЕСА , се случват само ЧУДЕСИИ , демек ОБРАТНОТО *ok*
30-04-2010 - 11:16:21
До бензиностанцийката на 50 метра от сладкарница "Скалата". Строи се от "Анатасови" ООД и е почти готова.
Re: когато всички чакат некакви ЧУДЕСА , се случват само ЧУДЕСИИ , демек ОБРАТНОТО *ok*
30-04-2010 - 11:23:29
До входа на стадион "Лаута" пък "Коев" строи прекрасна сграда, но там всичко от страната на парка е продадено още на хартия. А мястото е уникално - стотици декари парк и веднъж седмично мач на Локото без пари... winking smiley
Re: когато всички чакат некакви ЧУДЕСА , се случват само ЧУДЕСИИ , демек ОБРАТНОТО *ok*
30-04-2010 - 11:42:30
Аз съм от Ботев :]

Колкото до парка, Острова и Гребната ми допадат повече. И стадионът е по-голям smiling smiley Около Лаута не съм ходила не помня от кога.

Е, това до Скалата е уникално място за града.

А ти освен центъра и Лаута другаде търсил ли си?



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-04-30 11:44 от Joan.
Re: когато всички чакат некакви ЧУДЕСА , се случват само ЧУДЕСИИ , демек ОБРАТНОТО *ok*
30-04-2010 - 12:00:28
Преди време дебнех онази сграда, която се появи на мястото на колодрума, но там още тогава се появиха индикации, че няма да я бъде. И сега си стои недовършена, а и една спортна зала е на скеле и не й се вижда края.

На "Южен" имаше също една сграда, която беше интересна заради гледката - на юг към Родопите и нищо не скрива панорамата. Това е накрай града и изобщо не е център, но пък е добро като изпълнение. Обаче и там всичко хубаво беше продадено още на книга, а цената хич не беше малка, като за краен квартал.

На Гребната има комари вълча порода. Винаги е било така. Разбиват прозорците, дърпат завивките и късат мръвки... После кацат на оградата да изпият кръвта, а кучетата ги лаят по цели нощи. Такива комари има там. Орлите, които са разкъсали Прометей, пасти да ядат!
Re: когато всички чакат некакви ЧУДЕСА , се случват само ЧУДЕСИИ , демек ОБРАТНОТО *ok*
30-04-2010 - 12:11:33
Е, хайде сега градски легенди winking smiley Като има Марица и гора, ще има комари, ами! И до Лаута ще те изядат, ако живееш, особено при по-влажно време. Топло и влажно, и е рай за тях.

Аз онези райони не ги гледам, имам други предпочитания в Пловдив. Ако не може да се стигне до главната пеш за <20 минути, не става. Пък и не търся да купувам там, но ми стана интересно какви са твоите предпочитания.
Re: когато всички чакат некакви ЧУДЕСА , се случват само ЧУДЕСИИ , демек ОБРАТНОТО *ok*
30-04-2010 - 12:43:25
Аз търся на тъщата, нея ще я ядат.

Ами да я ядат... *angel* ... аз какво общо имам.
Re: когато всички чакат некакви ЧУДЕСА , се случват само ЧУДЕСИИ , демек ОБРАТНОТО *ok*
30-04-2010 - 12:55:14
Мина ми младоста в парашутната бригада до Лаута - година и половина гърч. Комарите ние ги гонехме, а не те нас. Напих се до безпаметност в една алея и си счупих 2 пръста с паве, за да изляза в болнични и да отида на абитуренския бал на гажето. Редовно се млатехме с едни борци в близката дискотека, а ВП-тата ни преследваха само що ни мернат по тротоарите.

Тоест - от Пловдив само хубави спомени smiling smiley
Re: когато всички чакат некакви ЧУДЕСА , се случват само ЧУДЕСИИ , демек ОБРАТНОТО *ok*
30-04-2010 - 13:00:56
По този повод се сетих за един филм - американски войници някъде из подготвителните лагери за войната във Виетнам. Нищо особено като филм - чанч, комични и трагични моменти, страшни и трогателни преживявания... но накрая главният герой, вече преминал средната възраст, спомняйки си за онези години, казва "това бяха най-хубавите години от живота ми. Не защото бях войник, а защото бях млад."

Колко е прав...
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход