Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

когато всички чакат некакви ЧУДЕСА , се случват само ЧУДЕСИИ , демек ОБРАТНОТО *ok*

Публикувано от мерЪклия за еФтиния 
Re: когато всички чакат некакви ЧУДЕСА , се случват само ЧУДЕСИИ , демек ОБРАТНОТО *ok*
27-04-2010 - 23:08:21
avatar
А някой знае ли защо в Пловдив цените са най-ниски (от София, Пловдив, Варна, Бургас)?
Re: когато всички чакат некакви ЧУДЕСА , се случват само ЧУДЕСИИ , демек ОБРАТНОТО *ok*
27-04-2010 - 23:17:20
Ти познаваш ли някой от София, Варна, Бургас да е отишъл да живее,работи в Пловдив ? winking smiley
Re: когато всички чакат некакви ЧУДЕСА , се случват само ЧУДЕСИИ , демек ОБРАТНОТО *ok*
27-04-2010 - 23:18:21
Quote
dodo2
А някой знае ли защо в Пловдив цените са най-ниски (от София, Пловдив, Варна, Бургас)?

По-малко препитание за 'орицата и по-малко чуждоземци. Иначе ако направят един високоскоростен влак, да пристига на централна гара за 40 - 60 мин. съм сигурен, че 1/3 от населението на София ще се премести в Пловдив.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-04-27 23:22 от BulCan.
Re: когато всички чакат некакви ЧУДЕСА , се случват само ЧУДЕСИИ , демек ОБРАТНОТО *ok*
27-04-2010 - 23:20:55
avatar
Аз си го обяснявам поради факта, че в останалите 3 града цените са по-високи поради фактите, че единия е Столица, другите 2 са на морето и имотите доскоро се търсеха предимно от чужденци - най-вече ваканционни такива. Впрочем Пловдив ми се струва много по-красив град от Бургас. Както твърдят известни етнолози, българина не е морски човек. Той в миналото е обръщал гръб към морето и най-красивите възрожденски градове и занаятчийски центрове са изграждани във вътрешността. Ако приемем Пловдив като най-значимия град през османското робство до освобождението той с право е носил тази титла. В Пловдив заедно с Велико Търново се намират най-запазените възрожденски ансамбли от къщи, затова Министерството на културата с консултанти от Италия избраха емблема за възрожденския град точно тези два града. Те са оформени в един от локусите за развитие на Културния туризъм в България.

"L'enfer, c'est les autres"
Re: когато всички чакат некакви ЧУДЕСА , се случват само ЧУДЕСИИ , демек ОБРАТНОТО *ok*
27-04-2010 - 23:25:04
avatar
Познавам(х) едни, които се върнаха от Германия и си построиха къща в Пловдив (иначе от София) и твърдяха, че става за живеене (поне по-приятно от София), обаче след като ми казаха, че май пак ще се връщат в Германия изгубихме връзка, май са емигрирали обатно. smiling smiley

Не е ли приятно за живеене там, няма ли някой от Пловдив тук?
Re: когато всички чакат некакви ЧУДЕСА , се случват само ЧУДЕСИИ , демек ОБРАТНОТО *ok*
27-04-2010 - 23:31:56
Quote
dodo2
Познавам(х) едни, които се върнаха от Германия и си построиха къща в Пловдив (иначе от София) и твърдяха, че става за живеене (поне по-приятно от София), обаче след като ми казаха, че май пак ще се връщат в Германия изгубихме връзка, май са емигрирали обатно. smiling smiley

Не е ли приятно за живеене там, няма ли някой от Пловдив тук?

Не съм живял в Пловдив, но съм ходил много пъти. Градът е хубав (стария град е много красив) и като цяло няма усещане за претъпканост. Има някъкво "южно усещане" (в хубавият му смисъл). Родопите са на две крачки. Има културно наследство.
Jim
Re: когато всички чакат некакви ЧУДЕСА , се случват само ЧУДЕСИИ , демек ОБРАТНОТО *ok*
27-04-2010 - 23:34:56
Quote
tot
Имам един въпрос: Защо го наричате "Пунди" и кой всъщност е той...
Предишна регистрация на Пруфесор Тъпарон ли е това....
Да, това му е предишна регистрация, но не единствената. А пък кой е - не се е представял. Съставяш си мнение от постовете му (както и за всички останали де).
Иначе определено трябва да се ограничат някои хора от пускането на нови теми до един път месечно.
Re: когато всички чакат некакви ЧУДЕСА , се случват само ЧУДЕСИИ , демек ОБРАТНОТО *ok*
27-04-2010 - 23:37:40
Quote
dodo2
А някой знае ли защо в Пловдив цените са най-ниски (от София, Пловдив, Варна, Бургас)?

България е най-мизерната европейска провинция, София е най-мизерния и гнусен европейски провинциален град, ти ми говориш за Пловдив, Варна, Бургас и за някакво сравнение между тях, боже колко мъка има по тоя свят, боже!
Re: когато всички чакат некакви ЧУДЕСА , се случват само ЧУДЕСИИ , демек ОБРАТНОТО *ok*
27-04-2010 - 23:42:56
avatar
Да, ама е Родина :]
Re: когато всички чакат некакви ЧУДЕСА , се случват само ЧУДЕСИИ , демек ОБРАТНОТО *ok*
27-04-2010 - 23:52:14
когато всички чакат некакви ЧУДЕСА , се случват само ЧУДЕСИИ , демек ОБРАТНОТО
Публикувано от пунделка

Тоя се сети най после.Само гледай те чудесиите сега започват.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход