Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

когато всички чакат некакви ЧУДЕСА , се случват само ЧУДЕСИИ , демек ОБРАТНОТО *ok*

Публикувано от мерЪклия за еФтиния 
когато бех доверчивец като вас , и аз вервах на всичко,което ми казват , на всичко-написано в учебниците от "тежките" глави и се радвах, респ. притеснявах в зависимост от написаното , чутото и сътв. от "обществената нагласа" - то пък едно общество..........
скоро вкараха в съдебна зала Емил Лещански - Астрологът който "предрече" хасковското земетресение.... БИЛ ПРЕДИЗВИКАЛ ПСИХОЗА ........(ти да видиш чудо: неговото било психоза а "Другото , за имотите " - АНАЛИЗ)
но никой не си направи труда поне да каже: а вие що МУ вервахте ???
Тиквениците никога нема да свършат , щото ше свърши светЪ без тях.........а системата е "КОН-КАРУЦА" - простият да тегли , гявулъ да се вози
--------
такива като Емил Лещански винаги ще има - защото винаги ще има "Хасковлии"
-------
Сека прилика между "Хасковлии" и Меръклии за ефтини имоти ич не е случайна , наоборот-преднамерена е
!
--------

[www.segabg.com] - но никой не пита ...и квооо, края на светъ ли иде ?



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-04-27 08:29 от мерЪклия за еФтиния.
Re: когато всички чакат некакви ЧУДЕСА , се случват само ЧУДЕСИИ , демек ОБРАТНОТО *ok*
27-04-2010 - 08:53:40
avatar
Я да ти накликаме темата, че да тръгне Ъпа! *write*
Quote

4.87 млрд. лв., или 12.58% от всички отпуснати от банките у нас кредити, са проблемни. Това става ясно от публикуваната вчера статистика на БНБ към 31 март. За последната година проблемните заеми са се увеличили с 3.36 млрд. лв. и сумата е тройно по-голяма в сравнение с март 2009 г.


Под "лоши и преструктурирани" БНБ разбира кредитите с просрочие над 3 месеца и тези, при които заради влошеното финансово състояние на кредитополучателя заемът е бил предоговорен - например удължен е срокът, намалени са вноските и т. н. Това значи, че не всичките 4.87 млрд. лв. са безвъзвратна загуба за банките и някои може би ще бъдат изплатени. Миналата година от БНБ заявиха, че риск за банковата система ще има, ако размерът на лошите кредити надхвърли 16%. Тогава ще трябва да се взимат специални мерки за защита на трезорите.

Най-сложна е ситуацията с лошите жилищни кредити, които са скочили 6 пъти - от 2.6% преди година на 12.06%, или от 206 млн. лв. на малко над 1 млрд. лв.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-04-27 08:55 от valsodar.
Re: когато всички чакат некакви ЧУДЕСА , се случват само ЧУДЕСИИ , демек ОБРАТНОТО *ok*
27-04-2010 - 08:58:13
avatar
Само не мога да разбера докога ще се толерира пускането на напълно аналогични и още по-безмислени треда от този психично болен индивид всеки божи ден.... Пунди отдавна не си забавен, а много досаден и жалък. И по 1001 треда да пускаш на ден, цените ще вървят още дълго надолу...
Quote
valsodar
Я да ти накликаме темата, че да тръгне Ъпа! *write*
Quote

4.87 млрд. лв., или 12.58% от всички отпуснати от банките у нас кредити, са проблемни. Това става ясно от публикуваната вчера статистика на БНБ към 31 март. За последната година проблемните заеми са се увеличили с 3.36 млрд. лв. и сумата е тройно по-голяма в сравнение с март 2009 г.


Под "лоши и преструктурирани" БНБ разбира кредитите с просрочие над 3 месеца и тези, при които заради влошеното финансово състояние на кредитополучателя заемът е бил предоговорен - например удължен е срокът, намалени са вноските и т. н. Това значи, че не всичките 4.87 млрд. лв. са безвъзвратна загуба за банките и някои може би ще бъдат изплатени. Миналата година от БНБ заявиха, че риск за банковата система ще има, ако размерът на лошите кредити надхвърли 16%. Тогава ще трябва да се взимат специални мерки за защита на трезорите.

Най-сложна е ситуацията с лошите жилищни кредити, които са скочили 6 пъти - от 2.6% преди година на 12.06%, или от 206 млн. лв. на малко над 1 млрд. лв.

-------------
айде тогава , дете мое кривогледо да ми кажеш:
какви ще да са тези СПЕЦ МЕРКИ , които ТОГАВА ще се вземат а СЕГА НЕ СЕ ВЗЕМАТ , и защо НЕ се вземат ако е толкова страшно ???
най-лесно е да си прост в БГ - гледаш и слушаш околните и го постигаш !winking smiley
Quote
gekko
Само не мога да разбера докога ще се толерира пускането на напълно аналогични и още по-безмислени треда от този психично болен индивид всеки божи ден.... Пунди отдавна не си забавен, а много досаден и жалък. И по 1001 треда да пускаш на ден, цените ще вървят още дълго надолу...
----------
нали съм ти разрешил да пишеш в темите ми , обяснил съм ти че си НЕзначим..........обръщай се към сходните ти , за мен си Нооогу ниска топка
Re: когато всички чакат некакви ЧУДЕСА , се случват само ЧУДЕСИИ , демек ОБРАТНОТО *ok*
27-04-2010 - 09:29:45
avatar
Re: когато всички чакат некакви ЧУДЕСА , се случват само ЧУДЕСИИ , демек ОБРАТНОТО *ok*
27-04-2010 - 10:58:48
Мераклийо,

Имам следният въпрос: по медии и седенки се твърди долу-горе по равно и за двете възможности: и че нанадолнището свърши, и че има още от него. Как Вие, многоуважаваний и достопочтений прУфесУре, различавате партенка от истина ? Осветлете и нас, беззащитния плебс, о великий! *sos* :cry:
Quote
ndachev
Мераклийо,

Имам следният въпрос: по медии и седенки се твърди долу-горе по равно и за двете възможности: и че нанадолнището свърши, и че има още от него. Как Вие, многоуважаваний и достопочтений прУфесУре, различавате партенка от истина ? Осветлете и нас, беззащитния плебс, о великий! *sos* :cry:
---------------------

О низший , подарявам ти правото да не си не колене пред мен *smiley_ahh*
плебсот за тва е плебс , щото много верва ........аз съм вашия маяк , о слепци .вървете след мен и ще ви заведа до.........winking smiley

---------
ако трябва да съм сериозен , независимо че ти не си..........ще ти отговоря така:
сложните неща обикновено са много прости, просто трябва да гледаш на Пазара като на пирамида или ОЩЕ по-просто - като на ДжакПот !
ДжакПотът се прави от хора,които купуват Скъпо и продават Евтино а се взема от другите (сещаш ли се)
е , кой ще ти каже КАК да вземеш джакпота , ако си с лимитиран , примерно 16 Мб RAM???
ще ти казват как да го Увеличиш , за друго има други!
--------
ако фденеш кое е първично - кризите или войните - тогава няма да имаш въпросителни пред себе си........до тогава знай,че лихвените проценти не се определят от Господ и винаги има "причини" за повишението , респ. понижението им
----------
колкото до разликата м-у партенка и истина - просто е но не е за прости хора!
жокер: виж кой ти го казва и намери интереса му......за другото ще се сетиш и сам (надявам се)*ok*
още по-проС жокер: от 100 люде 98 зареждат ДжакПота , щото много слушат и верват - ако си запушиш ушите и започнеш само да гледаш - имаш шанс !

.......................................
Подпис: когато някой умен е като вас ,
не му трябва враг - он сам че си е враг !
Re: когато всички чакат некакви ЧУДЕСА , се случват само ЧУДЕСИИ , демек ОБРАТНОТО *ok*
27-04-2010 - 11:50:06
Ей неграмотник
Кога ще спреш да лееш помия тук с малки,главни ,още по-главни ,зелени,червени и още по-червени букви.
Quote
SpensX
Ей неграмотник
Кога ще спреш да лееш помия тук с малки,главни ,още по-главни ,зелени,червени и още по-червени букви.
---------
ей , гРАМОТНИК , да не би да усещаш вече кожените "атрибути " отзад
много се нервите вече , споко...............както се радвахте на хубавото - така и на Гърбавия , той ви чака winking smiley

прочети ми новия подпис и го запомни , ще ти трябва за следващата криза

.......................................
Подпис: когато някой умен е като вас ,
не му трябва враг - он сам че си е враг !
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход