Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

когато всички чакат некакви ЧУДЕСА , се случват само ЧУДЕСИИ , демек ОБРАТНОТО *ok*

Публикувано от мерЪклия за еФтиния 
tot
Re: когато всички чакат некакви ЧУДЕСА , се случват само ЧУДЕСИИ , демек ОБРАТНОТО *ok*
27-04-2010 - 23:53:11
Съревнование между БГ градовете наистина не може да има поради факта, че всички са еднакво мизерни...
По нищо не се различава София от Ихтиман и Бургас от Айтос с изключение на големината...Навсякъде е мръсотия до шия, дупка до дупка, коптор до коптор и циганин до миганин.
Въпреки всичко, макар че съм столичанин, аз лично бих предпочел да живея във Велико Търново, Варна или Бургас, вместо в София.
За Пловдив най-неприятния момент е лятото - адска жега, няма прохлада никъде...
Re: когато всички чакат некакви ЧУДЕСА , се случват само ЧУДЕСИИ , демек ОБРАТНОТО *ok*
27-04-2010 - 23:54:03
avatar
Зелени бико, по принцип уважавам мненията ти защото не са толкова крайни, но в случая прекаляваш с злостта ти срещу Родината.
Като толкова мизерно ти се струва всичко тук, що търси да купуваш в Люлин, който е един от най-мизерните столични квартали, а не си отиде в Карлсруе?

"L'enfer, c'est les autres"
Re: когато всички чакат некакви ЧУДЕСА , се случват само ЧУДЕСИИ , демек ОБРАТНОТО *ok*
27-04-2010 - 23:56:07
Пловдив лятото е доста зле наистина. Но като град е много хубав. И хората са доста по свестни от шопите. Ама работа много малко. Всички отиват там дето са парите. Като няма кинти всичко се прецаква.
Re: когато всички чакат некакви ЧУДЕСА , се случват само ЧУДЕСИИ , демек ОБРАТНОТО *ok*
28-04-2010 - 00:02:17
Quote
Panther1
Пловдив лятото е доста зле наистина. Но като град е много хубав. И хората са доста по свестни от шопите. Ама работа много малко. Всички отиват там дето са парите. Като няма кинти всичко се прецаква.

Пловдив наистина беше хубав преди 20 години, но в момента е доста западнал, хората са наистина спокойни и добри, както и шопите (истинските) вервай ми !
Re: когато всички чакат некакви ЧУДЕСА , се случват само ЧУДЕСИИ , демек ОБРАТНОТО *ok*
28-04-2010 - 00:15:03
avatar
Quote
proprietaire xxxІ
Зелени бико, по принцип уважавам мненията ти защото не са толкова крайни, но в случая прекаляваш с злостта ти срещу Родината.
Като толкова мизерно ти се струва всичко тук, що търси да купуваш в Люлин, който е един от най-мизерните столични квартали, а не си отиде в Карлсруе?


greenbul не означава "зелен бик", защото бик=bull, ама така е като остана такъв материал в БГ, при това на държавна службица.

купувъ нищу, прудавъ сичку, нъема крупиетъ и давъ под наем почти девици
=====+++Баш Агенция.ком+++=====
Quote
Jim
Quote
tot
Имам един въпрос: Защо го наричате "Пунди" и кой всъщност е той...
Предишна регистрация на Пруфесор Тъпарон ли е това....
Да, това му е предишна регистрация, но не единствената. А пък кой е - не се е представял. Съставяш си мнение от постовете му (както и за всички останали де).
Иначе определено трябва да се ограничат някои хора от пускането на нови теми до един път месечно.

---------------------------------
това го казваш ти ?!?!
аз не ходя там,където нямам нужда-дори да ми харесва - въпросът е ти какво правиш в темата ?winking smiley
като ти чета прозренията и имаш нужда да си тук - това не е нужник........но ако вече си свършил" работата" - бегай, преди това пий едно от мен *drink1*
Re: когато всички чакат некакви ЧУДЕСА , се случват само ЧУДЕСИИ , демек ОБРАТНОТО *ok*
28-04-2010 - 08:30:10
avatar
Quote
tot
Имам един въпрос: Защо го наричате "Пунди" и кой всъщност е той...
Предишна регистрация на Пруфесор Тъпарон ли е това....

Ами това е форумния идиот, както сам виждаш пише от няколко ника едновременно и сам си и отговаря. Първия му ник беше Пунди, от началото на спада в цените пуска всяка седмица по няколко теми, че от понеделник или от 1во число на месеца цените тръгват нагоре, така и до днес. Човека търси по цял ден положителни новини в интернет от съмнителни източници, примерно някой казал нещо и после пуска линк към съответната новина със собствено заключение, че цените от понеделник тръгват нагоре и така вече над година и половина. Според мен този човек отдавна е развил някакво психическо разтройство, ако не и нещо по сериозно, има нужда от професионална помощ и това го казвам свсем сериозно, проблема е, че той отрича да има проблем и не търси помощ, което задълбочава болестта му още повече. Друго което прави е да кара хората да купуват НИ, защото "евтинията" свършвала и разбира се от понеделник цените са пак нагоре....... както сам виждаш тук имаме работа с пациент. Това изобщо не ме учудва, наскоро четох това: Всеки пети българин страда от психично разтройство. Та така с наш Пунди.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-04-28 08:34 от gekko.
Quote
gekko

Ами това е форумния идиот, както сам виждаш пише от няколко ника едновременно и сам си и отговаря. Първия му ник беше Пунди, от началото на спада в цените пуска всяка седмица по няколко теми, че от понеделник или от 1во число на месеца цените тръгват нагоре, така и до днес. Човека търси по цял ден положителни новини в интернет от съмнителни източници, примерно някой казал нещо и после пуска линк към съответната новина със собствено заключение, че цените от понеделник тръгват нагоре и така вече над година и половина. Според мен този човек отдавна е развил някакво психическо разтройство, ако не и нещо по сериозно, има нужда от професионална помощ и това го казвам свсем сериозно, проблема е, че той отрича да има проблем и не търси помощ, което задълбочава болестта му още повече. Друго което прави е да кара хората да купуват НИ, защото "евтинията" свършвала и разбира се от понеделник цените са пак нагоре....... както сам виждаш тук имаме работа с пациент. Това изобщо не ме учудва, наскоро четох това: Всеки пети българин страда от психично разтройство. Та така с наш Пунди.

-------------------

понеже си просто момче , ще ти дам една рецепта , ако я спазваш - имаш шансове !
аз не разговарям с прости хора , не допускам двупосочна комуникация -> уведомявам ги какво трябва да правят/мислят !

когато срещна аналогичен подход-замислям се:
1- ако е Можещ опонент - вземам най-доброто от тезите му
2-ако е знаещ опонент - мажа му ските (тук съм срещнал само ДВАМА от първата порода)
--------
ако си с робска нагласа - ще търпиш "мироналагащата " ми операция .....или бягаш , ако си "малък" и го разбираш...всъщност ника ти е точно такъв - малко гущерче!

---------
ако още имаш съмнения - простите хора са навсякъде ,МНОЗИНСТВО , в т.ч. и тук ..... харесват се и си приличат - "тежките" глави ги дефинират като "стадо" - ти се сети различават ли се овцете помежду си
преброй си опонентите във форума и си намери мястото .............в стадото
Re: когато всички чакат некакви ЧУДЕСА , се случват само ЧУДЕСИИ , демек ОБРАТНОТО *ok*
28-04-2010 - 21:41:18
Quote
BulCan

Една приятелка от Франция продава на "Докторската" апартамент до френското посолство от година и половина (даже бях пуснал за малко тема тук да питам какво мислите по въпроса). Още не е продала. В момента е с 80К Е надолу с цената. Казва ми, че два пъти била "на косъм", но се отказвали купувачите в последния момент. Ако ме беше послушала да свали с 50-60К миналата година, можеше да е продала вече, да си е взела студиото в Париж и да му събира наема (каквато и е и целта).

Пък един приятел купи за 110К наскоро на Докторската. Преди това мислеше да купува във Виена.

Та казвате 149?!
Re: когато всички чакат некакви ЧУДЕСА , се случват само ЧУДЕСИИ , демек ОБРАТНОТО *ok*
28-04-2010 - 21:49:04
avatar
Хей Слънчо, ако твоя приятел е купи л 738 кв.м. на Докторската градина, цената се връзва толкова. Пожелай им успех на сривльовците да не униват и да не се самоубиват млади!

"L'enfer, c'est les autres"
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход