Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

когато всички чакат некакви ЧУДЕСА , се случват само ЧУДЕСИИ , демек ОБРАТНОТО *ok*

Публикувано от мерЪклия за еФтиния 
tot
Re: когато всички чакат некакви ЧУДЕСА , се случват само ЧУДЕСИИ , демек ОБРАТНОТО *ok*
27-04-2010 - 20:36:03
Имам един въпрос: Защо го наричате "Пунди" и кой всъщност е той...
Предишна регистрация на Пруфесор Тъпарон ли е това....
Re: когато всички чакат некакви ЧУДЕСА , се случват само ЧУДЕСИИ , демек ОБРАТНОТО *ok*
27-04-2010 - 20:52:00
avatar
За някои "недостигкешовици" от Джакпотът ще им се падне само потта.:]

"L'enfer, c'est les autres"
Re: когато всички чакат некакви ЧУДЕСА , се случват само ЧУДЕСИИ , демек ОБРАТНОТО *ok*
27-04-2010 - 20:57:47
avatar
"Пруфесуръ" е прав, че 98 % са беднюги и 2 % хай лайф - милиардерио.
Тези 2% живеят, като управляват нас 98-те %.
Все ние сме прави, все ние знаем тенденциите, обаче все си оставаме беднюги.
Що така се получава, нали много знаем, ама все сметките ни криви излизат.
Явно требе да пречупим нещо в нас.
Re: когато всички чакат некакви ЧУДЕСА , се случват само ЧУДЕСИИ , демек ОБРАТНОТО *ok*
27-04-2010 - 21:25:38
avatar
Я и аз да кликна. Току виж на пунди някой идиот му купил селската къща, която продава и спре да се чувства мизерник.

"когато всички чакат некакви ЧУДЕСА , се случват само ЧУДЕСИИ , демек ОБРАТНОТО"
(Страници: 1 2)
от мерЪклия за еФтиния
13 666

Ай да е на късмет!
Re: когато всички чакат некакви ЧУДЕСА , се случват само ЧУДЕСИИ , демек ОБРАТНОТО *ok*
27-04-2010 - 21:48:40
И аз съм мераклия ама нещо нема.От няколко месеца предлагам суперизгодната цена за продавачите от 149 Е/м2 на жълтите павета та да ги оттърва от мъките ама те не та не. Никой не пуска оферти и предлижения. Пък аз предлагам разумна цена *tired*Съобразил съм се и с "Верните графики"и всички видове статистики за търгове и ръст на лоши кредити.Ама един съфорумник беше казал търпението е висша добродетел та ще потърпя .*beer*
Re: когато всички чакат некакви ЧУДЕСА , се случват само ЧУДЕСИИ , демек ОБРАТНОТО *ok*
27-04-2010 - 21:56:01
avatar
Това е защото арабските шейхове изкупиха всичко.
Re: когато всички чакат некакви ЧУДЕСА , се случват само ЧУДЕСИИ , демек ОБРАТНОТО *ok*
27-04-2010 - 22:25:33
Dodo ,значи са се прецакали щото са плащали по 2000 е/м2:] ама аз ще ги чакам да фалират :}та да им изкупя имотите по 100е/м2.Пък до тогава *beer*
Re: когато всички чакат некакви ЧУДЕСА , се случват само ЧУДЕСИИ , демек ОБРАТНОТО *ok*
27-04-2010 - 22:40:42
avatar
Между другото има ли някой, който би си купил "на жълтите павета", за да живее там (освен ако не го е правил цял живот и е свикнал)? И клишето "Докторска градина" напоследък спря да се употребва?
Re: когато всички чакат некакви ЧУДЕСА , се случват само ЧУДЕСИИ , демек ОБРАТНОТО *ok*
27-04-2010 - 23:00:20
Quote
dodo2
Между другото има ли някой, който би си купил "на жълтите павета", за да живее там (освен ако не го е правил цял живот и е свикнал)? И клишето "Докторска градина" напоследък спря да се употребва?

Една приятелка от Франция продава на "Докторската" апартамент до френското посолство от година и половина (даже бях пуснал за малко тема тук да питам какво мислите по въпроса). Още не е продала. В момента е с 80К Е надолу с цената. Казва ми, че два пъти била "на косъм", но се отказвали купувачите в последния момент. Ако ме беше послушала да свали с 50-60К миналата година, можеше да е продала вече, да си е взела студиото в Париж и да му събира наема (каквато и е и целта).
Re: когато всички чакат некакви ЧУДЕСА , се случват само ЧУДЕСИИ , демек ОБРАТНОТО *ok*
27-04-2010 - 23:01:31
Лакомо дупе ... нали знаете.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход