Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Майсторът и кризата - цени за строителство

Публикувано от gogolcho 
Re: Майсторът и кризата - цени за строителство
25-04-2010 - 21:46:27
Точно. И имоти за без пари няма, няма и да има.
Re: Майсторът и кризата - цени за строителство
25-04-2010 - 21:59:00
Quote
Imotko
Точно. И имоти за без пари няма, няма и да има.
Хайде стига заучени безсмислени фрази! Кой е казал, че ще има имоти без пари?
Re: Майсторът и кризата - цени за строителство
25-04-2010 - 22:01:57
Quote
Scyther

Хайде стига заучени безсмислени фрази! Кой е казал, че ще има имоти без пари?

Ба, половината , па и горница форум....:]



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-04-25 22:11 от slun4o.
Re: Майсторът и кризата - цени за строителство
25-04-2010 - 22:11:27
Quote
slun4o
Quote
Scyther
Quote
Imotko
Точно. И имоти за без пари няма, няма и да има.
Хайде стига заучени безсмислени фрази! Кой е казал, че ще има имоти без пари?

Ба, половината , па и горница форум....:]

Вземи, та посочи един, че чунким ти повярвам. Ако 149 евро не са пари, ще бъдеш ли така добър да ми ги дадеш даром? Ако са малко, дай ми 1400Е! Нали не са пари?!
Аман от инфлационисти по време на дефлация! Хам парите нищо не били, хем малко им се виждат, хем продават като за последно! Аргументи билЕ имали! Инфлация, ниска възвръщаемост на депозитите, хартийки, ЧСИ-тата продавали "нормално"! Един току-що предложи едни $100 000, ма не му остиска да ги брои. Пъпчив съм бил, рехави ми били мустаците! Тарикати!
Хайде холан!
Re: Майсторът и кризата - цени за строителство
25-04-2010 - 22:16:25
Никога няма да има имоти без пари. Аз живея и работя в малък провинциален град и не съм на нивото на "влогарите" и "кешовиците" от форума. Но щом в нашият малък град една банка дава 440 Е/м.кв. на акт 14 при 25% самоучастие има да ги сънувате 149Е на жълтите павета. Малък пример, просто, от малък град...:]



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-04-25 22:16 от slun4o.
Re: Майсторът и кризата - цени за строителство
25-04-2010 - 22:22:04
Quote
slun4o
Никога няма да има имоти без пари. Аз живея и работя в малък провинциален град и не съм на нивото на "влогарите" и "кешовиците" от форума. Но щом в нашият малък град една банка дава 440 Е/м.кв. на акт 14 при 25% самоучастие има да ги сънувате 149Е на жълтите павета. Малък пример, просто, от малък град...:]

Те банките и 100% даваха. На 1200 евро/м2 даваха, ма не им излезе сметката напоследък. Не ми вади от 1000 кладенеца вода, а ми посочи ЕДИН от половината форум, който е казал, че без пари ще ги раздават имотите! Другото са "шменти-капели".
Твърдя, че никой от сривлювците тук не е казвал никога, че ще ги раздават без пари. Хайде обори ме!..
Re: Майсторът и кризата - цени за строителство
25-04-2010 - 22:47:09
E, вие пък го приехте съвсем буквално. Имоти за без пари всъщност има, но са такива, че никой не ги иска.
Имам предвид естествено две неща:
Първо, за по 149е на жълтите павета няма да има, защото ще се изкупят още на 249е.
Второ, по-важното, имоти на цени, много по-ниски от сегашните, няма да има, защото почти никой няма вече да строи. Това следва да се разбира в смисъл, че цените няма да падат още дълго, и, което е по-важно, с още много. Така че който чака имоти "за без пари", има да си чака.
Re: Майсторът и кризата - цени за строителство
25-04-2010 - 22:52:20
avatar
Quote
Imotko
E, вие пък го приехте съвсем буквално. Имоти за без пари всъщност има, но са такива, че никой не ги иска.
Имам предвид естествено две неща:
Първо, за по 149е на жълтите павета няма да има, защото ще се изкупят още на 249е.
Второ, по-важното, имоти на цени, много по-ниски от сегашните, няма да има, защото почти никой няма вече да строи. Това следва да се разбира в смисъл, че цените няма да падат още дълго, и, което е по-важно, с още много. Така че който чака имоти "за без пари", има да си чака.
...............................
Твойто мнение може да звучи като ерес, но все пак да оставим психопатите да решат истина ли е ? Аз лично мисля да се оттегля до 20 юли за да видя имат ли почва нашите твърдения?

"L'enfer, c'est les autres"



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2010-04-25 23:01 от proprietaire xxxІ.
Re: Майсторът и кризата - цени за строителство
25-04-2010 - 22:52:46
avatar
Imotko, а кой се предвижда да купи това, което е празно? Или да наеме от тези които имат по 4-5-10-20 имота?

Да те перефразирам: "Марсианци няма, няма и да има" :]
Re: Майсторът и кризата - цени за строителство
25-04-2010 - 23:00:28
Quote
Imotko
имоти на цени, много по-ниски от сегашните, няма да има, защото почти никой няма вече да строи.

А как ти се струва да се строи за по 300 евро и да се продава за 400, това са си едни 30% печалба дето почти никой законен бизнес няма да ти ги даде. Когато говорим за цени под себестойност повечето от нас имат предвид имоти, които са втора употреба и в отчайващ вид, като например панелките. Там 149 Е ще видим като едното нищо
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход