Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Майсторът и кризата - цени за строителство

Публикувано от gogolcho 
Re: Майсторът и кризата - цени за строителство
26-04-2010 - 23:17:32
avatar
В Борово ли ти е критерият за хубав имот?

Питам, защото имам наблюдения от това, какво е строено там.
Re: Майсторът и кризата - цени за строителство
26-04-2010 - 23:26:37
Познавам добре квартала по случайност, че съм живял там доста години .Борово ми е критерият за хубав квартал, не най-хубав. Просто достатъчно добър за средната класа хора, почти без недостатъци. Има и по-добри части, и по-лоши. Ива и хубави сгради, има и лоши. Нормално. Но има много предимства, да не ги изтъквам сега, не е това целта на дискусията. Като пример за място, в което цените няма да падат повече и няма да се строи, за да се продава за без пари, просто ми дойде дюшеш. Благодарности на колегата.
Re: Майсторът и кризата - цени за строителство
27-04-2010 - 09:16:13
След като започнахме да споменаваме цифри все пак ще цитирам информацията, която имам. Не съм се интересувал живо, защото не търся, но това, което знам е от мои добри приятели. Преди акт 14 в една от тези кооперации имаше оферта за 650Е/м². За сравнение началото на 2008ма дори на зелено офертите бяха 1100-1200Е/м². Една от сградите с такава офертна цена през 2008ма сега с акт 16 се продава на 850Е/м².
Колкото до Борово личното ми мнение е, че го презастроиха жестоко. Особено карето между Ст.Тошев, Пирински проход, Бул.България и ул. Природа. Ако се погледне отгоре в maps.google.com по-скоро прилича на азиатско гето. Оснаталата част, която си е с панелни блокове или ЕПК има все още някакви зелени площи, но и там застроиха почти всяко междублоково пространство. В Красно село ситуацията е само с една идея по-добре, но върви към тотално засиране също.
Истинско приключение е да минеш по Пирински проход в час пик.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход