Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Добре дошли в Мутросел!

Публикувано от gogolcho 
Re: Добре дошли в Мутросел!
06-10-2009 - 20:43:45
хахаха, то голяма красота голямо нЯщо :]
отлЕво морето, отдЕсно - общежитията :]
пожелавам ти дори и вече на стари години да ти се усмихне късмета та да видиш и ти хубав курорт и красива природа...
Re: Добре дошли в Мутросел!
06-10-2009 - 20:44:34
avatar
аз пък почивах на слънчев бряг - х/л Перла на ултра ол инклузив и останах СУПЕР доволен ...

... обслужване ТОП, плажове ГУТ, обстановка ЕКСТРА, яденье и и пиенье НА КОРЕМ ...

Много гот си изкараХ ....
Re: Добре дошли в Мутросел!
06-10-2009 - 20:46:20
горния ми пост и за теб се отнася значи :]
Re: Добре дошли в Мутросел!
06-10-2009 - 20:46:24
К`ви са тия дебели лелки и чичковци?! Западняци ли?!

ЖК-то на заден план няма да го коментирам...
Re: Добре дошли в Мутросел!
06-10-2009 - 20:49:56
Настръхнах! Даже си има 1-2 дръвчета за маймуните.
Re: Добре дошли в Мутросел!
06-10-2009 - 21:08:27
На природа и дървета съм се нагледал. За съжаление навалица от туристи не видях там, всички са на места като Сл.бряг. Всъщност двама съфорумци се подмятаха по дърветата, а останалите в реката:










Re: Добре дошли в Мутросел!
06-10-2009 - 21:16:50
най-искрено се надявам туристите тип "др.иванов" да си стоят в сънито колкото си щат... за съжаление обаче и към Синеморец са плъзнали! sad smiley

Господа Ивановци, моля ви да си стоите във вашите си Комплекси. Аз не ходя да СЕРА в Съното, съответно и Вие не ходете да СЕРЕТЕ там където не ви е мястото. *yes*
Re: Добре дошли в Мутросел!
06-10-2009 - 21:31:31
иванов,

Комплекс Комплекс избива...
Re: Добре дошли в Мутросел!
06-10-2009 - 22:03:55
avatar
gogolcho Написал:
-------------------------------------------------------
> К`ви са тия дебели лелки и чичковци?! Западняци
> ли?!
>
> ЖК-то на заден план няма да го коментирам...


Ами, западняци са, Гоголчо. Или не си излизал извън България, или не си чел за проблемите им със свръх теглото.
Re: Добре дошли в Мутросел!
06-10-2009 - 22:14:24
камелия, не съм съгласен с теб.
проблеми с теглото имат в УСА, за европа гарантирам че положението е доста по-добро от това у нас. до момента съм бил в точно 10 европейски държави и много пъти сме си говорили по темата с приятели. изключително добре е в Чехия и Турция - там спорта е религия. навсякъде другаде където съм бил има много спортни площадки, алеи, спортни клубове. В северна европа не съм бил но имам много познати от скандинавските страни - там почти няма дете което да не влиза във фитнес залата поне 3-4 пъти седмично, да не говорим за велосипедите...
будки с "дюнери" или "хамбургери" (без макдоналдс или кейефси) съм виждал само у нас в Турция и в Украйна...

така че забрави тия клишета - европейците били дебели...
дебели са БЕДНИТЕ европейци, дето не могат да си позволят да спортуват или просто нямат такава култура.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-10-06 22:16 от vivic.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход