Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Re: Алчни ли са брокерите?
13-08-2009 - 09:29:26
не е ясно дали цената е такава заради брокерската комисионна или просто са пуснати обявите в различни периоди от време, когато цената се е коригирала. Също може и собствениците да си пускат обявите на различни цени, много ги има такива, а защо не на по-ниската оферта съответната агенция да си е издействала по-ниска цена с цел да направи сделка. Всичко е възможно. Трябва да се погледнат по-обстойно нещата. А не само да се демагогства по форумите с неверни данни.
Re: Алчни ли са брокерите?
13-08-2009 - 09:30:36
а що се касае за алчността ако не си алчен нямаш изобщо място на капиталовия пазар. седиш си на заплатката и си редиш пасиасчетата по цял ден и така до пенсийка...
Re: Алчни ли са брокерите?
13-08-2009 - 11:22:35
Здравей Продавач,

Човека не е тръгнал да рекламира конкурентния портал, просто е дал директно примера.

Не виждам къде е проблема? - всеки знае че форума в имоти.нет е по-силната страна на този сайт, иначе 'конкурентния портал' е по посещаем. Нямам афинитет към нито един от двата, но 'онзи' е с по-добро търсене, интерфейс и простота на предоставяне на информацията. Този тук е по 'брокерски' и неразбираем за клиентите.

Така че: Би било добре да се държиш по човечно - нали беше там някакво масонче, не ви ли учат на обноски там!

Поздрави,

smoking smiley

> Би било добре да НЕ даваш повече линкове към
> оферти за имоти в конкурентен портал на
> imoti.net!!!
>
>
>
> Редактирано 2 пъти, последният път 08/12/09
> 03:19PM от Продавач.






Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-08-13 11:35 от ivo107.
Re: Алчни ли са брокерите?
13-08-2009 - 11:44:44
Вероятно и сред брокерите има алчни, но в случая вероятно е от актуализиране на стара обява без корекция на цената с оглед кризата... Другата агенция сигурно се е обаждала на собственика и е коригирала офертата. Наистина е проблем, че сайтовете са пълни с неактуални цени. Продавачите си вадят грешни изводи за цените и пускат непродаваеми неща.
Re: Алчни ли са брокерите?
13-08-2009 - 11:52:15
Егати актуализацията - 15 000 ЕУР надолу...
почти 1/4 от цената...

А за триенето на линковете към други сайтове - по този начин imoti.net няма да стане по-популярен...
Анонимен потребител
Re: Алчни ли са брокерите?
13-08-2009 - 12:02:30
Проблемът доколкото си спомням беше свързан с Гугъл.

Няма проблем да напишеш на кирилица имот.бг или imot_dot_bg ама ако го напишеш както си се пише, Гугъл го смята като препратка и вдига рейтинга на реферирания сайт.
Re: Алчни ли са брокерите?
13-08-2009 - 12:17:49
avatar
Брокерите не само са алчни, лакоми за тлъсти комисионни същества, нагли, нахални, паразити, лентяи, но и са виновни за много други неща, като глобалното затопляне, масовата безработица, ръстът на самоубийствата на неплатежоспособни ипотекари, надуването на ценовия балон, инфлацията, ТЕ са виновни и за световната финансовата криза и въобще ТЕ разсипаха България! *ok*
Re: Алчни ли са брокерите?
13-08-2009 - 12:20:07
avatar
dival Написал:
-------------------------------------------------------
> Продавам няколко имота атрактивни (няма да правя
> описание във форума )
> ще дам договор на агенция за ексклузивни права
> върху офертите и гарантиран комисион от 10 %
> желаещите да се свържат с мен
>
> а за четящите форума ще кажа - след като се
> свържат с мен ще ви отговоря дали са алчни ...все
> пак са 10 % .....
>
> но аз предварително знам че никои няма да се наеме
> и то не защото не иска , а просто защото няма
> купувачи и сделки няма с месеци


===================
====================
=================

... хмм ... are you sure?



Re: Алчни ли са брокерите?
13-08-2009 - 12:21:19
Wilson Написал:
-------------------------------------------------------
> Брокерите не само са алчни, лакоми за тлъсти
> комисионни същества, нагли, нахални, паразити,
> лентяи, но и са виновни за много други неща, като
> глобалното затопляне, масовата безработица, ръстът
> на самоубийствата на неплатежоспособни ипотекари,
> надуването на ценовия балон, инфлацията, ТЕ са
> виновни и за световната финансовата криза и въобще
> ТЕ разсипаха България!


и Сомалия, и Сомалия....
Re: Алчни ли са брокерите?
13-08-2009 - 12:37:09
avatar
Оптимистко Аз Предлагам да ГИ обесим пред Народното събрание за Назидание на всички, които Искат да печелят пари от Комисионни!

Искам референдум по този въпрос ...

... ето един примерен Тест с А, Б, В

Брокерите са:

А. Алчни, лакоми и нагли Типове - Виновни са за всичко и ТРЯБВА да БЪДАТ линчувани публично.
Б. Необходимото зло, как иначе щЕх да си продадем апартаментО на толко' висока цена миналата година, а и тия заблудени АнгличанЕ за къщата кой ми ги намери...?
В. ПроФесионалсти, добри хора ... много съм Доволен от тях.


smiling smiley Надявам се да съм Ви развеселил поне малко ...
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход