Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Кризата с имотите в България към края си ?

Публикувано от borsi 
Re: Кризата с имотите в България към края си ?
20-07-2009 - 15:32:21
shhhh Написал:
-------------------------------------------------------
Спрете да говорите и живеете в криза, която е само фалш.
..............................................................


Предлагам Ви - вместо да отправяте апели към форумците да отидете в първия квартален магазин и да кажете на хората там, че няма криза, после да се занесете в някоя строителна фирма и вдъхновено да им обясните същото, после - в някоя мебелна фабрика, после в цеха за метални заготовки, после в автокъщата до вас, после в банката, която Ви обслужва, а накрая - обяснете го и на някой свой племенник със семейство и дете, който изплаща ипотечен заем и току-що е загубил работата си.
Нама начин да не Ви повярват!
Повече от ясно е, че криза няма.

Re: Кризата с имотите в България към края си ?
20-07-2009 - 15:56:40
shhhh Написал:
-------------------------------------------------------
Спрете да говорите и живеете в криза, която е само фалш.
..............................................................

Прав си! Това е и криза на доверието.

Ако се доверяваш, си извън кризата; ако съзираш навсякъде фалш, си вътре и ти...

Ти доверяваш ли се или съзираш фалш? smiling smiley
Re: Кризата с имотите в България към края си ?
20-07-2009 - 20:22:21
shhhh Написал:
-------------------------------------------------------
> Криза... цялата тази криза е плод на въображението
> на една държава. В момента, в който в САЩ
> измислиха (защото за мен тази криза не е истинска)
> финансовата криза, целият свят ги последва...


Ех, успокоих се. Кризата е измислица. Фалитите на банки в САЩ за измислица. Спада на борсата в САЩ е измислица. СРИВА на борсата в Бг е измислица. Хилядите съкратени/уволнени са измислица. Обамата и СтаниШеф само си приказват за някаква измислена криза. Всички централни банкери и те така.
Добре че дойде тук шшшш да ни светне, че да си отдъхна.
Сега ще спя спокоен.

*beer*



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-07-20 20:40 от Panther1.
Re: Кризата с имотите в България към края си ?
20-07-2009 - 21:05:45
Положението е такова -пари немаше ,дойдоха едни банки и дадоха пари -които искат връщане 20 години. Сульо и пульо взеха и се заробиха - кеша свърши .Положението е такова че , всяко семейство взело заем-кредит се оттегля за малко от пазара -само 20 год . Днес се порасходих с един брокер - да сверя часовника из Приморско - той луд ли е - 600 евро на зелено, 800-1000 евро готово до тапа . Топ лукейшън - продажба на илюзии . Вие колко давате . *beer*
Re: Кризата с имотите в България към края си ?
20-07-2009 - 21:10:30
Измислица, измислица, ама хората и за бира нямат! Посред лято! Какво ли не сме преживяли?! Девалвации, хиперинфлации, доганизации и пирамидизации, но такова нещо никога не е било...

Quote

Именно в заведенията е отчетено намаление в продажбите на бира, което е резултат от кризата у нас
[news.ibox.bg]

Живи да ни жалят е ситуацията! Изпили сме 200,5 млн. литра биричка. Има-няма по 57 бирички на калпак. Нечовешка трагедия!
Хайде забравете дразгите и имотитИ, и давайте да ударим едно рамо на икономиката, че както е тръгнало зимъска и за пърцуца няма да има.
*beer* *beer* *beer* *beer*
Re: Кризата с имотите в България към края си ?
20-07-2009 - 21:18:35
"Дойде краят на кризата с имотите"
Ама не било края, а било началото
И не на кризата, а на освестяването на балъците.

А на "младите " брокерки с амбиции за форумни пророци бих дал съвет - търсете си друга работа.
Скоро в АНИ няма да се появи хляб spinning smiley sticking its tongue out
Re: Кризата с имотите в България към края си ?
21-07-2009 - 18:24:09
Ако нямаше криза ,защо туризма е със 30-50%) спад от минали години . Сега малко се разшава ама до 20 август .30 дена още - кой ще си избие наема за магазин,заведение -точно никой *yes* . Наблюдавам таз година и чужденците по малко купуват - алкохол и кльопачка . Лично аз ще съм с 20-30% по надолу -в най добрия вариант. А в строителния бранш - където съм и аз, съм с 50 и повече процента назад от миналата година. Кой каза че криза няма - януари се обадете пак гн ШШШШШШ. spinning smiley sticking its tongue out
Re: Кризата с имотите в България към края си ?
21-07-2009 - 21:14:37
Продавач Написал:
-------------------------------------------------------
> С риск да подразня масата сривагентури )) (без да
> излишен оптимизъм от моя страна) бих искал да ви
> споделя, че информацията ми от всички колеги с
> които се чувам еждневно е, че има много сериозно
> раздвижване на пазара в София. В нотариата днес
> била уникална блъсканица ми казаха колеги. То и аз
> днес имам сделка но една сделка пролет не прави.
> Според мен обаче раздвижване има само за изгодните
> имоти.
>
> Ама чак кризата с имотите да е към края си...тцъ
>

много оптимистично го даваш,... батка :}

и аз смятам, че ще има раздвижване само при изгодните имоти.
тия дето около докторската градинка ще станат 1000 Е/м2.

между другото от време на време проверявам как се движкат имотченцата около софия (банкя, божурище, локорско, гурмазово)...
появиха се обяви с цени двойно по-ниски (главно за парцели във вилни зони, или парцели "до регулация"winking smiley...

в гурмазово например, земя до къщи не селото е обявена за 10-15 Евро. а преди около година се вдигаше от 20 на 30 Е само като отидеш на втори оглед...

да живее кризата и всички бльокери на недвижими имоти, както и смешните нотариусчета да умрат от глад в следващите 2 години *drunk* *beer*
ако не от глад, то поне от цироза *write*
Re: Кризата с имотите в България към края си ?
22-07-2009 - 07:53:21
Скоро щъкахме за апартаменче из Младостите - доста прилични неща /пвц, саниране, хубави настилки и тн/ имаше за по 30 К... след преговорки за коренкция в цената, разбира се. Хората са склонни да смъкнат до 4-5 К, за да направят сделка ... smoking smiley --- не се майтапя нека Камелия потвърди.

Сигурно знаете че миналата година хората купуваха същите тези апартаментченца от 42 м2 за по 48 К....

Та не знам кое точно е към края си - май алчността на гилдията - спират се масово строежи, агенциите се преориентират към нов пазар - този на жилища, чиито собственици не могат да си плащат ипотеките. Ай със здраве!
Re: Кризата с имотите в България към края си ?
23-07-2009 - 16:09:25
18 Март 2009 Брокери: Пазарът на имоти достигна дъното
в. “Дневник”

22 април 2009 г. Цените на добрите имоти удариха дъното
Цитирано от Dir.bg, “Блиц” и др.

10 май 2009 г. Пазарът на имоти стигнал дъното, но се съживява
Цитирано от Dir.bg и др.

28 май 2009 г. Експерти: Стигнахме дъното при имотите, корекция ще има само на надценените
investor.bg

16 юли 2009 г. Цените няма къде да падат
profit.bg
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход