Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Кризата с имотите в България към края си ?

Публикувано от borsi 
Re: Кризата с имотите в България към края си ?
23-07-2009 - 17:32:48
28 декември 2014 г. Цените на имотите за втори пореден месец бележат ръст. Средната цена за София стигна 2500 рубли/кв.м.
Re: Кризата с имотите в България към края си ?
23-07-2009 - 20:44:40
По какво ще познаем че са напечатани нови пари-по вдигането на заплатите с % ли , или по това че въобще се плащат. *huh*



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-07-23 20:45 от filmatoplo.
Re: Кризата с имотите в България към края си ?
23-07-2009 - 22:51:21
avatar
Опаа...

"Пари : Купувайте жилища за отдаване под наем"

Тия хора (както и пунди) не са си научили урока, че когато се каже някоя глупост, а стадото види, че прогнозата не се изпълнява или проумее очевидната глупост, то писанието има обратен ефект.
Re: Кризата с имотите в България към края си ?
03-08-2009 - 09:46:56
rage_against Написал:
-------------------------------------------------------
> Продавач Написал:
> --------------------------------------------------

> тия дето около докторската градинка ще станат 1000
> Е/м2.

Хе-хе.. )))) Понеже като идвам в софия ползвам офиса на една позната на улица Велико Търново (точно там) малко ме съмнява winking smiley Там още преди балона бяха скъпи.
Интересно ми е обаче какво е станало с една фирма за имоти която бе насреща (днеска ще питам). В кафенето по обед се събираха някакви смешни момченца с костюми от агенцията

Re: Кризата с имотите в България към края си ?
03-08-2009 - 09:56:16
rage_against Написал:
-------------------------------------------------------

Не съм брокер, имотите даже не са по моя част. Общо взето, професията ми е да обирам парите на по глупавите от мен. Отдавам писането на квалификации към хора които не познаваш, на ниската ти обща култура, липсата на достатъчно сиво веществo, разклатените ти нерви и наличието на голяма доза комплекси.

Както съм писал, не карам никой да ми вярва.


Re: Кризата с имотите в България към края си ?
03-08-2009 - 20:38:32
Тъй като темата е зададена като въпрос, моя отговор е :
- Не, кризата с имоти в България не е към края си.
:]
ИНФО
10-08-2009 - 13:19:27
На БФБ полудяха ..

Да видим и с имотите ще има ли раздвижване.
Тези дни в Обзор са се размърдали да гледат, във Варна от миналата седмица май също.

На тоя който ме попита, да: Jay Gould от investor съм

И нещо важно.

Понеже горната ми прогноза е правена малко на окомер, то ще съм благодарен на този или тези които ми помогнат да намеря информация за цените на имотите.
Няма значение къде, но най-добре някакви осреднени цени за София или за Варна!
За колкото се може по-дълъг период (ако може от 90- те години още по-добре) и на равни чести интервали, дни, седмици или месеци.
Предполагам адмните на сайта разполагат с инфо поне откак са го пуснали.
Виждам че слагат и графики, но за съжаление за много къси периоди.
Ако ми се осигури достатъчно информация като цени и дати мисля, че не само ще повторя това което съм казала горе, но дори ще добавя и дати от които евентуалния пазар би потеглил, както и нивата (Но те са ми сравнително по лесни).
Точното и по-гъсто инфо би ми позволило да засека датите при някой условия, което сега не мога.
Хубаво е информацията да ми се предостави в csv формат, за да мога да я кача на програма, за да си правя изчисленията и сметките.

На този който ми предостави подобно инфо, не само мерси, но и ще получи резултатите. Дати! Нива, кога и как, ако не ни мине черна котка пътя.

Ще ми се обаче да имам поне 10 годишен период .. ако може повече, още по-добре.

На тези които смятат, че се шегувам, не не се.

www.Borsi.dir.bg
www.Zlato.dir.bg
Анонимен потребител
Re: ИНФО
10-08-2009 - 14:00:06
Според НСИ
[imoti.investor.bg]

Иначе поседмично си ги вади от тука:
[www.imoti.net]
Re: Кризата с имотите в България към края си ?
10-08-2009 - 14:11:23
СРАМОТА!

ДАНС, НАП, ГДБОП, Прогресивното човечество и арменският поп да вземат мерки по отношение охраната на авторските права на др. Иванов относно прогнозите за възстановяване на пазара и тръгването нагоре!!!


То както е тръгнало утре и Куку, Асен, Геко и Барбо ще опищят района:

Абе ние с др. Иванов, известен още като Мъдреца, като ви казвахме какво ще стане, вие не та не!

Всъщтост Геко го махам, той ще чака инструкции от Манго Драгалевски, а сега е сезона на прибиране на реколтата и полските крадци, докато го намери да влачи дини из хасковско по тъмни доби ще мине време.

Re: ИНФО
10-08-2009 - 14:13:45
borsi Написал:
> На БФБ полудяха ..

На това http://stooq.fr/q/?s=sofix&d=20090810&c=1y&t=l&a=ln&b=0&r=cac40+nasdaq полудяване ли му викаш smiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход