Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Имотите падат с по над 8 880 евро на месец! Ударихме 65% надолу! Рекорден спад!

Публикувано от Tod 
Tod
Re: Имотите падат с по над 8500 евро на месец! Ударихме 60% надолу!
10-06-2009 - 16:55:08
Колкото до Испания - бил съм по южна Испания - никъде не видях хотели на пясъка, имат си паркове, тротоари, улици, магазини, заведения, увеселителни паркове, огромни и широки плажове, простор, красота, спокойствие, отстояния, свобода, почивка.

Ами ей това търсят хората.
Не смей да ги упрекваш защо предпочитат чужбината пред България - защото вие сте виновни!

Никой не иска да ходи по чуждите държави или да харчи повече пари, но вече нямаме избор - ако искаш почивка то трябва да я търсиш навън.
Жалко! Много жалко.

clap: Който не е продал - все още не е закъснял. Който продаде СЕГА - догодина ще си купи ДВА! *ok*

*book* Ето ви всеприетите ценообразуващи формули:

1. Средна заплата - квадратен метър.
Ако средната заплата за региона е 250 евро, то един апартамент с реални 100кв трябва да е 25 000 евро.

2. 8-10 годишен наем.
Ако средният наем на 100кв е 250 евро, то за 9 години ще генерира 27 000 евро. Махаме ремонти и паузи между наематели - слиза под 25 000.

Това са формули за нормални апартаменти с инфраструктура, отстояния, разположение, напълно завършени и за реални квадратури.
Важи за времена без пренасищане на пазара, без кризи и дефлации - при пренасищане, кризи и дефлации цените са много по-надолу от тези!
Всичко останало е лудост и следствие от лудостта!
Tod
Re: Имотите падат с по над 8500 евро на месец! Ударихме 60% надолу!
10-06-2009 - 17:05:42
Забравих да спомена - Бил съм и по южна Турция - Анталия и около Анталия, бил съм и в САЩ - обиколил съм 400 мили по западния бряг - Калифорния, Източния бряг от Флорида включително мексиканския залив, както и чак до Ню Йорк... Нямате си на представа колко красиви места има. Колко е просторно и свободно. Човек си почива само докато се разхожда...
Природата не е осакатена и хората мислят за крайните резултати както и дългосрочно за поколенията си.
Няма да говоря че цените им дори за нас са смешни (САЩ). Смешни! Къщите им с двор, басейн и инфраструктура, на първа и втора линия са на цените на сдухани апартаменти тук.

Много можем да научим, но не ние обичаме да критикуваме да мразим и да плюем по всичко капиталистическо и чуждо, но обичаме да прецакваме всичко нашенско и родно.
Това е.

clap: Който не е продал - все още не е закъснял. Който продаде СЕГА - догодина ще си купи ДВА! *ok*

*book* Ето ви всеприетите ценообразуващи формули:

1. Средна заплата - квадратен метър.
Ако средната заплата за региона е 250 евро, то един апартамент с реални 100кв трябва да е 25 000 евро.

2. 8-10 годишен наем.
Ако средният наем на 100кв е 250 евро, то за 9 години ще генерира 27 000 евро. Махаме ремонти и паузи между наематели - слиза под 25 000.

Това са формули за нормални апартаменти с инфраструктура, отстояния, разположение, напълно завършени и за реални квадратури.
Важи за времена без пренасищане на пазара, без кризи и дефлации - при пренасищане, кризи и дефлации цените са много по-надолу от тези!
Всичко останало е лудост и следствие от лудостта!
Re: Имотите падат с по над 8500 евро на месец! Ударихме 60% надолу!
10-06-2009 - 17:17:25
Ти си се разписал, все едно някой ви е канил в Сл.бряг. Каня само Муза и Камелия. Нали това ви обяснявам - там е хубаво, защото няма българи.

Ето ви и едно испанско меню - не от супера:

[www.restauranteisidro.com]

Обърнете внимание на края - за деца под 10 г. цена 25 евро без ДДС. На Сл.бряг в скъп ресторант това са 2 порции за по двама агнешко чеверме с 10 халби бира, кое дете под 10 г. ще ги изконсумира? В 5 звезден хотел/хелена/ са две порции риба и 4 халби българска бира. А в 5 звезден хотел в Испания кафето от 6 евро нагоре, колкото 6 малки ракии в комплекса.
Re: Имотите падат с по над 8500 евро на месец! Ударихме 60% надолу!
10-06-2009 - 17:17:47
Как можете да продължавате да се връзвате на простотиите на Иванов.От октомври насам много псевдо строители седят и не им се иска да става това което се случва.Но така бавно,сигурно и продължително още бая време ще им влизаsmiling smiley :} :} :} :}
Re: Имотите падат с по над 8500 евро на месец! Ударихме 60% надолу!
10-06-2009 - 17:27:13
СЕПТЕМВРИ 2008 МИНА ОТДАВНА.БАЛОНА БАВНО НО СИГУРНО ИЗДИША ГОСПОДА СТОИТЕЛИ И ИНВЕСТИТОРИ.ОТ ДЕН НА ДЕН МИ СТАВА ВСЕ ПО ГОЛЯМ КЕФ КАТО ВИ ГЛЕДАМ МИЛИТЕ ОЧИЧКИ И БЕЗНАДЕЖНИТЕ ПОГЛЕДИ КАТО ДОЙДЕТЕ В БАНКАТА :} :}

OТ ГОСПОДИН ИВАНОВ

Ако вземем на единица площ ще излезе, че Париж
трябва да е дал за инфраструктура за последните
5-6 години 10-15 трилиона евро, дето Франция не ги
е произвела. Наясно ли сте, че община Несебър е с
доход на човек непостижим за Европа и отстъпваше с
малко на Вашингтон и Бруней. Само брутният продукт
от търговия на дребно, по испанско изследване,
преди 3 години беше 560 млн. евро или БВП на жител
на общината от 22 хил. евро, само от търтовия на
дребно. Без строителство, нощувки, пристанища,
селско стопанство, риболов, транспорт и др.
Бюджетът на Несебър на човек е 10 пъти по голям от
София
Re: Имотите падат с по над 8500 евро на месец! Ударихме 60% надолу!
10-06-2009 - 17:34:23
avatar
Oliver_Kahn Написал:
-------------------------------------------------------
> СЕПТЕМВРИ 2008 МИНА ОТДАВНА.БАЛОНА БАВНО НО
> СИГУРНО ИЗДИША ГОСПОДА СТОИТЕЛИ И ИНВЕСТИТОРИ.ОТ
> ДЕН НА ДЕН МИ СТАВА ВСЕ ПО ГОЛЯМ КЕФ КАТО ВИ
> ГЛЕДАМ МИЛИТЕ ОЧИЧКИ И БЕЗНАДЕЖНИТЕ ПОГЛЕДИ КАТО
> ДОЙДЕТЕ В БАНКАТА


Мен пък, ми е интересно- както разбирам, ти работиш в банката и се кефиш, че те не могат да си обслужват заемите. Да ти минава през ум, че банка, която не прибира пари, фалира? И че, докато гледаш "милите им очички", може да минеш от другата страна на тезгяха? spinning smiley sticking its tongue out

Мозъчните гънки не се виждат, ама като ги няма,си личи!

За прост човек и силен вятър, прегради няма ...
Tod
Re: Имотите падат с по над 8500 евро на месец! Ударихме 60% надолу!
10-06-2009 - 18:36:31
Знаеш ли какво Камелия,

България е на това дередже заради тях.
Не ме е жал. Пазара се сгомняса защото по Бай Ганьовски се експлоатира и мачка всичко без въобще да мислят. Унищожиха всичко. Няма дървета в София, няма улици, няма пространство, няма инфраструктора, тротоари, градинки, няма къде децата да играят... няма въздух.

Това което направиха от България - сега нека им се връща!

Нека продават на 300 евро...
Нека ги бутат....
Нека ги съдят...
Нека им взимат...
Нека сер.т кръв - не ме е жал.

Защото на това на което превърнаха България - каквото и да им се случи им е малко.

Казах вече - за затвор са!



clap: Който не е продал - все още не е закъснял. Който продаде СЕГА - догодина ще си купи ДВА! *ok*

*book* Ето ви всеприетите ценообразуващи формули:

1. Средна заплата - квадратен метър.
Ако средната заплата за региона е 250 евро, то един апартамент с реални 100кв трябва да е 25 000 евро.

2. 8-10 годишен наем.
Ако средният наем на 100кв е 250 евро, то за 9 години ще генерира 27 000 евро. Махаме ремонти и паузи между наематели - слиза под 25 000.

Това са формули за нормални апартаменти с инфраструктура, отстояния, разположение, напълно завършени и за реални квадратури.
Важи за времена без пренасищане на пазара, без кризи и дефлации - при пренасищане, кризи и дефлации цените са много по-надолу от тези!
Всичко останало е лудост и следствие от лудостта!
Re: Имотите падат с по над 8500 евро на месец! Ударихме 60% надолу!
10-06-2009 - 18:48:11
Tod Написал:
-------------------------------------------------------
> Знаеш ли какво Камелия,
.......
> Нека продават на 300 евро...
> Нека ги бутат....
> Нека ги съдят...
> Нека им взимат...
> Нека сер.т кръв - не ме е жал.
>
..........
> Казах вече - за затвор са!
>

Tod,
Аз съм с теб. Ти на Камелия не й се връзвай. Тя не е виновна - нея природата така я е създала.

Re: Имотите падат с по над 8500 евро на месец! Ударихме 60% надолу!
10-06-2009 - 18:56:04
avatar
Tod Написал:
-------------------------------------------------------
> Знаеш ли какво Камелия,
>
> България е на това дередже заради тях.
> Не ме е жал. Пазара се сгомняса защото по Бай
> Ганьовски се експлоатира и мачка всичко без въобще
> да мислят. Унищожиха всичко. Няма дървета в София,
> няма улици, няма пространство, няма
> инфраструктора, тротоари, градинки, няма къде
> децата да играят... няма въздух.
>
> Това което направиха от България - сега нека им се
> връща!
>
> Нека продават на 300 евро...
> Нека ги бутат....
> Нека ги съдят...
> Нека им взимат...
> Нека сер.т кръв - не ме е жал.
>
> Защото на това на което превърнаха България -
> каквото и да им се случи им е малко.
>
> Казах вече - за затвор са!

Ако говорим за "инвеститорите", които ти описваш- абсолютно съгласна съм- да фалират, да ги съдят. Ама няма да са много- накиснаха се балъците- дето решиха накрая да се вредят........
Повтаря се номера от предишния строителен бум- и тогава някои повярваха, че като си заложиш жилището, можеш да теглиш кредит и да развиеш бизнес.
Тия, дето унищожиха всичко, се оттеглиха навреме.
На мен ми е жал за всеки редови българин, подмамен от банките, които му тикаха парите в ръцете и викаха "па-па-па"! Затова реагирам на радостта на някои, дето друг кеф нямат, освен този- да видят паднали хора.........

Re: Имотите падат с по над 8500 евро на месец! Ударихме 60% надолу!
10-06-2009 - 18:59:27
камелия Написал:
-------------------------------------------------------
> Oliver_Kahn Написал:
> --------------------------------------------------
> -----
> > СЕПТЕМВРИ 2008 МИНА ОТДАВНА.БАЛОНА БАВНО НО
> > СИГУРНО ИЗДИША ГОСПОДА СТОИТЕЛИ И
> ИНВЕСТИТОРИ.ОТ
> > ДЕН НА ДЕН МИ СТАВА ВСЕ ПО ГОЛЯМ КЕФ КАТО ВИ
> > ГЛЕДАМ МИЛИТЕ ОЧИЧКИ И БЕЗНАДЕЖНИТЕ ПОГЛЕДИ
> КАТО
> > ДОЙДЕТЕ В БАНКАТА
>
>
> Мен пък, ми е интересно- както разбирам, ти
> работиш в банката и се кефиш, че те не могат да си
> обслужват заемите. Да ти минава през ум, че банка,
> която не прибира пари, фалира? И че, докато гледаш
> "милите им очички", може да минеш от другата
> страна на тезгяха?



> 1.Не се кефя на това че не могат да си обслужват кредитите а на това че нови не им отпускат и са пълни смешници когато за пореден път дойдат с ново и ново и ново предложение.До септември бяха толкова брутални и нагли а сега са готови от 9 кладенеца вода да ти донесат.

2.Не работя в банка а консултанска фирма наета от банката и последната ми грижа е дали ще фалира или не.Заплатата си я получавам от вън защото работя за чуждестранна компания.Като фалира банката в която съм -друга ще дойде smiling smiley

3.Ти не се ли кефиш като брокер че с предстоящите спадове които се задават ще имаш повече работа както до 2003 например и от там повече клиенти,сключени сделки и повече комисионни?









Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2009-06-10 19:06 от Oliver_Kahn.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход