Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Имотите падат с по над 8 880 евро на месец! Ударихме 65% надолу! Рекорден спад!

Публикувано от Tod 
Re: Имотите падат с по над 8500 евро на месец! Ударихме 60% надолу!
11-06-2009 - 13:05:45


А индивид , който изпитва удовоствие при вида на гола танцуваща брокерка на бюрото в кантората по време на имотна криза би трябвало да е superman (супермъж)

Ками, Ками,
that's just for fun, don't take it seriously...
Re: Имотите падат с по над 8500 евро на месец! Ударихме 60% надолу!
11-06-2009 - 13:20:39
др. Иванов Написал:
-------------------------------------------------------
> Като фалира
> > банката в която съм -друга ще дойде
>
> Глупи, глупи! така ще е докато станеш на
> определена възраст. След това ще ти бият шута и ще
> си търсиш работа като пазач. А разликата между
> тебе и предприемача е, че ти цял живот ще лижеш
> задници, а той само при криза и то за да осигури
> заплатите на работниците си, защото за разлика от
> теб е Човек. А ти през целият си трудов стаж няма
> да изкараш колкото струват колите на
> предприемача.
>
> Имам приятелка дето замина за Холандия 90 г. и
> поне от 15 г. е с паспорт. Върна се преди 1-2
> години да гледа родителите си. Работила е над 10
> г. на позиция за която имаше конкурс в България,
> като до този момент тук е нямало никакви
> специалисти. Отделно се търси с холандски и
> английски, а тя ги говори перфектно. Всичко добре,
> докато си каза годините - 40 и любезно и казаха,
> че ако я одобрят ще й се обадят. парадокса е, че
> тя е работила в Холандия за същата компания, която
> търси работници тук. Обади се в Холандия на
> шефовете и им каза, че нейните подчинени там са
> били по рутинирани, от 26 годишният представител
> на фирмата тук и й отговориха, че те не търсят
> рутинирани, а мотивирани. Та се огледай около
> тебе, на какви години е персонала и след това
> какви чакат на опашката и ще ти се светне
> бъдещето. И бъди любезен с предприемачите, че
> пазач на обект е изход като те уволнят на 40.


Още един тотално изтрещял покрай изборите.Много ли ти искаха бе Иванов от партията майка-колко сте нещасни само.ЩЕ ПЛАЩАТЕ ДОКАТО СТЕ ЖИВИ И ВИЕ И ДЕЦАТА ВИ.Те помагат но и взимат по много и ако нямаш когато ти поискат....сори brother.Това с колите много ме развесели и показва каква тъпа и проста българска кратуна си,колко си ограничен и комплексиран.Трябваше да добавиш че и на блондинки няма да ми върже със силиконови цици каквито се опитваш да пробуташ на този и онзи като дойде да ти гледа построеното

Абе Иванов [www.ey.com] , [www.deloitte.com] ,[www.pwc.com], [www.ey.com]

В тези компании се работи предимно над 40 години бе смотаняко.Само да те светна че трудовите договорите за работа за някои позиции се слкючват за 20 или 30 години !!!Някъде да са ти казвали колко е неустойката ако те уволнят или съкратят???Нали си строител или инвеститор къвто се правиш във форума.От обща култура трябва да знаеш че НЯМА чуждестранна компания която да дойде в БГ и да не се обърне към една от тези топ 4 в света които не съществуват като вас от 3-5 години като измислени инвеститори в строителството а от 100 и кусур.Така че съветите ти са абсолютно неоснователни които пишеш и ставаш за смях.И пак ще ти повторя-Банките в БГ не са Български като фалира ЕДНА-ДРУГА ЩЕ ДОЙДЕ.Чуждите компании.банки и големи фирми не наемат БГ консултанти наемат някои с утвърдено име и репутация.
И за твое сведение последно-и аз съм двойно гражданство от 10 години и от 2000 година работя в една от тези компании , в момента съм на 35 г.Не бих имал нищо против да ми прекратят договора ,а ти позаинтересувай се за неустойките в тези компании какви са дори за най ниските позиции на дългосрочен договор за да не се изказваш неподготвен другият път и да не ти се изсмее някои британец или германец на Слънчев бряг докато го омайваш каква велика инвестиция ще направи на нашето Черноморие:} :} :}
Re: Имотите падат с по над 8500 евро на месец! Ударихме 60% надолу!
11-06-2009 - 13:22:36
avatar
Спиридон Тепавичаров Написал:
-------------------------------------------------------
> >
> А индивид , който изпитва удовоствие при вида
> на гола танцуваща брокерка на бюрото в кантората
> по време на имотна криза би трябвало да е superman
> (супермъж)
>
> Ками, Ками,
> that's just for fun, don't take it seriously...


Интересно, ти защо го приемаш на сериозно? Или моята представа за забавление и бъзик се разминава с твоята? Мисля си, че да проявяваш чувство за хумор и да хапеш заядливо, са две различни неща. smiling smiley

Мозъчните гънки не се виждат, ама като ги няма,си личи!

За прост човек и силен вятър, прегради няма ...
Re: Имотите падат с по над 8500 евро на месец! Ударихме 60% надолу!
11-06-2009 - 13:42:56
Servel Написал:
-------------------------------------------------------
> др. Иванов Написал:
> --------------------------------------------------
> -----
> > Че кога съм казвал, че съм предприемач? Имам
> > достатъчно парцели, които съм купувал през
> > годините, но съм го правил докато съм бил
> > търговец.
> >
> > И какво е това КИ?
>
>
> КИ = IQ (Коефицент на Интелигентност варира от 80
> до 160), твоята любима шведка на масата е имала 50
> най-много, колкото 3те най-известни близначки на
> България).
>
> Бе като ти чета постовете сега си рентиер, което
> сигурно те устройва. Само че да си търговец е
> по-интересно.
>


*ok* *ok* *ok* За Иванов това е голата истина !!!!
Tod
Re: Имотите падат с по над 8500 евро на месец! Ударихме 60% надолу!
11-06-2009 - 13:45:35
Оставете го черното море.

Там нещата са ясни - зимата и на пролет цените ще са по 100 - 200 евро на квадрат.
Ще има предприемчиви инвеститори които ще изкупуват целите имоти със все сгради около тях и ще събарят.

Ще разберат че никой няма да им идва във бетонния град ако нямат курортна визия и не предлагат условия за отмора.
Техни колеги на запад отдавна го правят - но уви тук всичко идва с година до три закъснение.
Затова и другите като излезат от кризата - тук все още ще има, защото всячески се отричаше и игнорираше докато сега ще тотално ще се излее...

Прилича ми на запек задържащ дизинтерия...

Ей такава ще е общата картина - (това е пример само за хора като Иванов)


clap: Който не е продал - все още не е закъснял. Който продаде СЕГА - догодина ще си купи ДВА! *ok*

*book* Ето ви всеприетите ценообразуващи формули:

1. Средна заплата - квадратен метър.
Ако средната заплата за региона е 250 евро, то един апартамент с реални 100кв трябва да е 25 000 евро.

2. 8-10 годишен наем.
Ако средният наем на 100кв е 250 евро, то за 9 години ще генерира 27 000 евро. Махаме ремонти и паузи между наематели - слиза под 25 000.

Това са формули за нормални апартаменти с инфраструктура, отстояния, разположение, напълно завършени и за реални квадратури.
Важи за времена без пренасищане на пазара, без кризи и дефлации - при пренасищане, кризи и дефлации цените са много по-надолу от тези!
Всичко останало е лудост и следствие от лудостта!
Tod
Re: Имотите падат с по над 8500 евро на месец! Ударихме 60% надолу!
11-06-2009 - 14:37:24
По-добре вижте какво става със София...
Хората още не са на себе си и не разбират какво става.

Колкото е по-бавен процеса на осъферване и влизане в час - толкова е по-мъчителен.

Тъй като край морето болшинството продаващи са инвеститори а те са много по пъргави в решенията - затова и там движенията са много по-бързи.

За София се движат с по 8000 до 10000 надолу за месец.

Предстоят да се задействат внушения и всякакви механизми да се спре процеса,...

Ще е интересно да видим какви лостове и механизми ще влязат в сила.


clap: Който не е продал - все още не е закъснял. Който продаде СЕГА - догодина ще си купи ДВА! *ok*

*book* Ето ви всеприетите ценообразуващи формули:

1. Средна заплата - квадратен метър.
Ако средната заплата за региона е 250 евро, то един апартамент с реални 100кв трябва да е 25 000 евро.

2. 8-10 годишен наем.
Ако средният наем на 100кв е 250 евро, то за 9 години ще генерира 27 000 евро. Махаме ремонти и паузи между наематели - слиза под 25 000.

Това са формули за нормални апартаменти с инфраструктура, отстояния, разположение, напълно завършени и за реални квадратури.
Важи за времена без пренасищане на пазара, без кризи и дефлации - при пренасищане, кризи и дефлации цените са много по-надолу от тези!
Всичко останало е лудост и следствие от лудостта!
Re: Имотите падат с по над 8500 евро на месец! Ударихме 60% надолу!
11-06-2009 - 17:08:35
Oliver_Kahn ,

не ми пиши простотии, а се огледай за хубаво място за след време.

Вие кого и с какво консултирахте? Като гледам всички консултирани берат душа и броят загуби, плод на консултациите ви.

А аз пиша, защото свободен съм по цял ден и правя каквото си искам, а пък вие специалистите работете, като сте толкова умни. Аз съм блъскал до 40 г., и още 200 г. след мен ще живеят от блъскането ми, било с или без висок КИ. не съм рентиер, казах ви 100 пъти, че променям статут, взимам 2Е/м2, най-високата цена в България, защото го правя най-бързо. Има такива дето взимат и по 1 лв., сигурно вечер застоварват цимент на гарата и имат пари. Цялата работа по една преписка ми е 9-10 дни, а понякога парите са по 25-30 хил. евро или 10% от площа на имота и 20% ако е селски. Сега работа няма, като му дойде времето ще има, важното е да се застроява неперкъснато, за да се качва цената на малко останалите парцели, между които и моите. Сега ще пробвам хавата и в пречиствателните станции.

А вие си пишете простотии, ама ако имахте малко пипе в тиквите, или читава агенция която да ви консултира, щяхте да знаете, че в търговията е важно да си пръв, а не най-добрия или най-умния. А няма как да си пръв, ако чакаш да видиш дъното, защото докато го видиш и осъзнаеш, буквално за 2-3 дни, цените ще са с 30% процента отгоре.
Tod
Re: Имотите падат с по над 8500 евро на месец! Ударихме 60% надолу!
12-06-2009 - 00:33:15
Цитат: Сега работа няма, като му дойде времето ще има, важното е да се застроява неперкъснато, за да се качва цената на малко останалите парцели, между които и моите.

Ей за това говорех - жалка картинка.
"Важното е да се застроява непрекъснато...."

Нещо се свива в мен като ги чета такива редове.
Не знам как да реагирам или как бих реагирал ако видя такъв чичка дето осира България.

Морето никога няма да е същото - никога. Безвъзвратно е загубено заради идиоти като Иванов, който след това ще може да пише по форуми и да се хвали че нищо не прави.

Бих му засякъл IP-то и да го видя кой е и да му спретна едно разследване както му е реда и да го тикна за 20 фодини за подкупи на дуржавни служители и незаконни действия в ущърб на България.

Нека се напълни затвора с такива гадове които обезобразиха страната ни и сега наглеят.
Господ да ви съди.


clap: Който не е продал - все още не е закъснял. Който продаде СЕГА - догодина ще си купи ДВА! *ok*

*book* Ето ви всеприетите ценообразуващи формули:

1. Средна заплата - квадратен метър.
Ако средната заплата за региона е 250 евро, то един апартамент с реални 100кв трябва да е 25 000 евро.

2. 8-10 годишен наем.
Ако средният наем на 100кв е 250 евро, то за 9 години ще генерира 27 000 евро. Махаме ремонти и паузи между наематели - слиза под 25 000.

Това са формули за нормални апартаменти с инфраструктура, отстояния, разположение, напълно завършени и за реални квадратури.
Важи за времена без пренасищане на пазара, без кризи и дефлации - при пренасищане, кризи и дефлации цените са много по-надолу от тези!
Всичко останало е лудост и следствие от лудостта!
Re: Имотите падат с по над 8500 евро на месец! Ударихме 60% надолу!
12-06-2009 - 00:44:20
Бих му засякъл IP-то и да го видя кой е и да му спретна едно разследване както му е реда и да го тикна за 20 фодини за подкупи на дуржавни служители и незаконни действия в ущърб на България.


Абе пикльо, нали с тези дето ще им се обадиш седя на една маса.


Tod
Re: Имотите падат с по над 8500 евро на месец! Ударихме 60% надолу!
12-06-2009 - 00:52:00
Седиш с местните селяци - комунист тупой.
Не ме предизвиквай да не ти се явя на вратата да те водя с мен.



clap: Който не е продал - все още не е закъснял. Който продаде СЕГА - догодина ще си купи ДВА! *ok*

*book* Ето ви всеприетите ценообразуващи формули:

1. Средна заплата - квадратен метър.
Ако средната заплата за региона е 250 евро, то един апартамент с реални 100кв трябва да е 25 000 евро.

2. 8-10 годишен наем.
Ако средният наем на 100кв е 250 евро, то за 9 години ще генерира 27 000 евро. Махаме ремонти и паузи между наематели - слиза под 25 000.

Това са формули за нормални апартаменти с инфраструктура, отстояния, разположение, напълно завършени и за реални квадратури.
Важи за времена без пренасищане на пазара, без кризи и дефлации - при пренасищане, кризи и дефлации цените са много по-надолу от тези!
Всичко останало е лудост и следствие от лудостта!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход