Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Имотите падат с по над 8 880 евро на месец! Ударихме 65% надолу! Рекорден спад!

Публикувано от Tod 
Re: Имотите падат с по над 8500 евро на месец! Ударихме 60% надолу!
12-06-2009 - 00:59:17
avatar
Tod Написал:
-------------------------------------------------------
> Седиш с местните селяци - комунист тупой.
> Не ме предизвиквай да не ти се явя на вратата да
> те водя с мен.

Спри се, бе, човек! Заплашваш като истински комунист. И пак като тях не търпиш друго мнение.............не схващаш ли?
Re: Имотите падат с по над 8500 евро на месец! Ударихме 60% надолу!
12-06-2009 - 10:28:46
avatar
А бе хора не разбрахте ли, че Иванов е с диагноза?
Re: Имотите падат с по над 8500 евро на месец! Ударихме 60% надолу!
12-06-2009 - 10:40:15
То кой от нас не е... :cry:
Re: Имотите падат с по над 8500 евро на месец! Ударихме 60% надолу!
12-06-2009 - 10:43:30
Не ме предизвиквай да не ти се явя на вратата да те водя с мен.

Пикльо, чакам!
Re: Имотите падат с по над 8500 евро на месец! Ударихме 60% надолу!
12-06-2009 - 11:05:26
ахахахах интернедо давааааа крилееееее :} не се кахърете и двамата сте шматароци...ако не вярвате питайте пундафелника *drunk*
Re: Имотите падат с по над 8500 евро на месец! Ударихме 60% надолу!
12-06-2009 - 11:29:38
др. Иванов Написал:
-------------------------------------------------------
> Бих му засякъл IP-то и да го видя кой е и да му
> спретна едно разследване както му е реда и да го
> тикна за 20 фодини за подкупи на дуржавни
> служители и незаконни действия в ущърб на
> България.
>
>
> Абе пикльо, нали с тези дето ще им се обадиш седя
> на една маса.
>
>
>

и на вас ще ви се намери майстора някой ден.. дано седнете в съседни килии скоро..
Re: Имотите падат с по над 8500 евро на месец! Ударихме 60% надолу!
12-06-2009 - 11:41:19
абе няма ли да дойде големия батко модератор да ви забърше насраните гъзове? clap:

не ни занимавайте с дребните си житейски проблеми...криза е! :]
Tod
Re: Имотите падат с по над 8500 евро на месец! Ударихме 60% надолу!
12-06-2009 - 11:59:18
Дечо - това е форум.
От момента в който започнат комунистически методи на триене и заличаване - свободните хора ще си тръгнат тотално оттук.
И без това се разбягаха по другите форуми - поради триене на неудобни за някой теми и постове.

Колкото до Иванов който си седи в бункера без кухня - ако можеше такива като него да се изтрият (или по скоро делата им) от лицето на България - България щеше да е земен рай.

Но има възмездие - арогантността и чувството за безнаказаност са най-добрите стъпки към неизбежното възмездие.


clap: Който не е продал - все още не е закъснял. Който продаде СЕГА - догодина ще си купи ДВА! *ok*

*book* Ето ви всеприетите ценообразуващи формули:

1. Средна заплата - квадратен метър.
Ако средната заплата за региона е 250 евро, то един апартамент с реални 100кв трябва да е 25 000 евро.

2. 8-10 годишен наем.
Ако средният наем на 100кв е 250 евро, то за 9 години ще генерира 27 000 евро. Махаме ремонти и паузи между наематели - слиза под 25 000.

Това са формули за нормални апартаменти с инфраструктура, отстояния, разположение, напълно завършени и за реални квадратури.
Важи за времена без пренасищане на пазара, без кризи и дефлации - при пренасищане, кризи и дефлации цените са много по-надолу от тези!
Всичко останало е лудост и следствие от лудостта!
Re: Имотите падат с по над 8500 евро на месец! Ударихме 60% надолу!
12-06-2009 - 12:11:03
Съгласен съм и мен не кефи тоз другар ли е доктор ли е/и трите ли е/. Аз съм продукт на съвременните технологии, а той е продукт на безотчетните пари и ютиите върху печките чуду...ай кажи ми ти на един кукумицин можеш ли му каза нещо. От всеки тюфлек трандафор не става, а Иванов е кръстоска :]
Tod
Re: Имотите падат с по над 8500 евро на месец! Ударихме 60% надолу!
12-06-2009 - 12:29:25
Аз забелязвам друга тенденция.
Пускат се коментари които умишлено отклоняват темата за цените на имотите.
Сигурен съм че е тенденциозно - както съм сигурен че ще слезат под нормалните нива - а те са описани по-долу.

Другото е само вопли и писъци на жертвите на балона.


clap: Който не е продал - все още не е закъснял. Който продаде СЕГА - догодина ще си купи ДВА! *ok*

*book* Ето ви всеприетите ценообразуващи формули:

1. Средна заплата - квадратен метър.
Ако средната заплата за региона е 250 евро, то един апартамент с реални 100кв трябва да е 25 000 евро.

2. 8-10 годишен наем.
Ако средният наем на 100кв е 250 евро, то за 9 години ще генерира 27 000 евро. Махаме ремонти и паузи между наематели - слиза под 25 000.

Това са формули за нормални апартаменти с инфраструктура, отстояния, разположение, напълно завършени и за реални квадратури.
Важи за времена без пренасищане на пазара, без кризи и дефлации - при пренасищане, кризи и дефлации цените са много по-надолу от тези!
Всичко останало е лудост и следствие от лудостта!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход