Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Митове на пазара за имоти

Публикувано от OwnerBG 
Re: Митове на пазара за имоти
25-01-2009 - 21:27:03
avatar
gekko Написал:
-------------------------------------------------------
> Добре че е куку да ви налее малко акъл в кухите
> чугунени глави !!! Това че истината боли и не ви
> харесва няма да я промерни. По-добре да я
> приемете, преди да е станало късно. Чугунени
> балкански тикви такива.....


Това го кажи на майка си и баща си, пък после се откажи с държавен вестник от тях и върви си смени кръвта, току- виж, си замязал на американец- те така са цъфнали и вързали , че да им завиди човек! spinning smiley sticking its tongue out
Re: Митове на пазара за имоти
25-01-2009 - 21:33:38
Живи за оплакване са... sad smiley

Милата, ами те затова ти скачат, щого не изпускаш нито една възможност да кажеш някоя тъпня...
Забавно е, но все пак имай малко достойнство.

А и всички останали - все пак дама е и не бива да използвате някои ... недостатъци, за да се държите толкова агресивно. В края на краищата глупостта не е незаконна и всеки има право да бъде тъп, колкото си иска. Вие пък да не сте идеални!?

Срамота, начи...
Re: Митове на пазара за имоти
25-01-2009 - 22:00:48
avatar
koganev Написал:
-------------------------------------------------------
> Живи за оплакване са...
>
> Милата, ами те затова ти скачат, щого не изпускаш
> нито една възможност да кажеш някоя тъпня...
> Забавно е, но все пак имай малко достойнство.
>
> А и всички останали - все пак дама е и не бива да
> използвате някои ... недостатъци, за да се държите
> толкова агресивно. В края на краищата глупостта не
> е незаконна и всеки има право да бъде тъп, колкото
> си иска. Вие пък да не сте идеални!?
>
> Срамота, начи...

Душичката той, всеки може да бъде простак, особено, в анонимност. И когато няма какво да каже по същество. Нито да обори с аргументи.
Давай, сега ти е паднало, я виж как се извиси в собствените си очи!
Re: Митове на пазара за имоти
25-01-2009 - 22:06:11
Ами и аз това им казвам! Като видят, че някой е простак от класа, да се съобразяват, че все пак е законно и още повече ако е дама...

Виж, че спряха! Значи съм ти помогнал все пак, въпреки че ти не спираш да се напъваш... в твой стил. Можеш да ми благодариш, а не да ми се зъбиш за някакви си там ... аргументи.
Re: Митове на пазара за имоти
25-01-2009 - 22:42:19
avatar
koganev Написал:
-------------------------------------------------------

> Виж, че спряха! Значи съм ти помогнал все пак,
> въпреки че ти не спираш да се напъваш... в твой
> стил. Можеш да ми благодариш, а не да ми се зъбиш
> за някакви си там ... аргументи.


Хи,хи! Точно така, какво тук значат някакви си аргументи? Плюенето и избиването на комплекси е важно...... :]
Re: Митове на пазара за имоти
25-01-2009 - 22:56:12
Аргументи...

Ками, единствените ти аргументи са "къде съм казала, че..." и "от къде си толкова сигурен...". Това показва краткото ми разглеждане на форумите с твое участие.

За да се използват аргументи, трябва и двете страни да разбират материята. Посредничила си на хора да сключват сделки - все пак работа си е. Дали са били изгодни за клиентите ти, трудно е да се каже, но посредничеството си е работа. Моите уважения към труда ти. Но да посредничиш в сделки с НИ не те прави експерт по цени, пазари и макроикономически прогнози. Не те прави дори и разбирач. Какви аргументи искаш? Та на теб ти липсват поне 30 000 страници теория! В по-голямата си част скучна и досадна, но все пак задължителна, за да се стигне до аргументиран спор.
Така че не настоявай за аргументи, които така или иначе няма как да разбереш. Не си мисли, че нещо като е на български, непременно го разбираш. Всевъзможни аргументи са изказани, но ти до един си ги подминала, тъй като не ги разпознаваш като такива. За теб аргументи са само тези неща, което се припокриват с твоето мнение, а това е нещо, което си има латинско име и за което се изписват лекарства.
Онези две неща, които повтаряш до втръсване, за сега ти вършат страхотна работа. Поне се измъкваш чат-пат от ситуацията, а и на хората им писва...

Ето, и на мен ми писна.
Re: Митове на пазара за имоти
25-01-2009 - 23:17:06
абе,тя Камелчето,добре че не ги е чела тези 30 000 страници материя по икономика,написани от бг "финансови" гурута,взели доцентски титли от БАН(българска академия на недоумението).....добре,че не е чела тази материя,че ако видиш в инвестора,тези,които са учили в УНСС-то как са ги разтоварили.......на БФБ...
борсата е паднала за 6 пъти.......за сега.......от над 1800,право на 300,за годинка..
та ако сравняваме с имотите.......ако средната цена е била 1000 евро за софия,говориме,че да падне 6 пъти,средната цена трябва да отида на 170 евро на кв..........
така че,според моите изчисления до момента,по добре брокер без образование,отколкото УНССовец от "инвеститорите".......
а има в инвестора и супер разбирачи,които са инвестирани в банкови акции,защото отчетите били много Убави....
само пример-акцията на ПИБ,от топ ниво от 27 лева,в момента е 1.30.........
представи си ги "инвеститорите",кво им е сега.......
сравнено с имотите,такъв спад е ,се едно от 1000 евро,имота да падне на 50 евро на кв


в бг образУванието е такова,че в повечето случаи по добре да го нямаш.......да не са те образУвали...... :] :] :]
Re: Митове на пазара за имоти
25-01-2009 - 23:22:27
абе камелия никога не пада на гръб winking smiley
Re: Митове на пазара за имоти
25-01-2009 - 23:34:29
Нямам наблюдения в/у УНССовци... пък и образованието в Б-я не е от вчера. Освен това образованите хора са такива по свой избор, а не по силата на дипломата, която разнасят по интервюта. Затова казвам, че липсата на теория е проблем, а не липсата на диплома. Повярвай ми - отчаян съм по този въпрос, що се отнася да българските "експерти". Не съм привърженик на конспиративни теории, но напоследък си мисля, че чак толкова безмозъчни хора не може да има и статиите са поръчани с пропагандни цели... Но това е друга тема.

Иначе се съмнявам, че има 30 000 стр., написани от български икономисти... То може да има и 30 млн., дето се вика, но те ще са или преводни с грешно тълкувание , или ще се приповтарят до рамките на 100-200 стр, дъвчещи някоя добра разработка. Но икономиката не е българска наука, за да се смята, че се изучават български автори. Би трябвало да си наясно.

Камелия е просто леко изнервена от слабата активност на пазара. Познато ми е - и в моя бранш нещата не са стока. Само че аз съм в индустриалната сфера, а там всичко е мамата си джаса... Поглеждаш борсовите цени и ... няма милост. Но поне е ясно за всички и не търсим да лъзнем някого, че да изкараме месеца... :}
Re: Митове на пазара за имоти
26-01-2009 - 00:05:02
Има едно предаване по Diskovery - ловци на митове , те ще ни кажат има ли тука аджеба митове или няма smiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход