Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Панически срив на цените в София

Публикувано от ivo_1 
Re: Панически срив на цените в София
25-01-2009 - 21:00:27
[forum.imoti.net]

КОГАТО КАРТАТА И ТЕРЕНЪТ НЕ СЪВПАДАТ, ВЯРВАЙТЕ НА ТЕРЕНА.
Стара военна аксиома
Re: Панически срив на цените в София
25-01-2009 - 21:05:15
камелия Написал:
-------------------------------------------------------
> милко вълков Написал:
> --------------------------------------------------
> -----
> > В БГ цените не са паднали! Продавачите не
> свалят
> > цените адекватно, да се чуди човек защо...
> Правят
> > се, че не им пука дали ще продадат и след 10
> г.,
> > но скоро ще трябва да си мажат хоросан на
> филиите,
> > ама това си е техен избор. Купувачите
> преглъщат
> > защото кредити няма. Сделки няма, уважаеми
> > пътници, следователно балона все още се рее
> > приятно надут над българските кал и смог по
> един
> > такъв балтийски начин носен някакси от все
> > по-слабите пориви на алчността'
>
>
> Ех, Милко, злобата няма почивен ден! Много ти се
> иска да видиш българин, захапал филия с хоросан,
> затова се вбесяваш от избора му да не продава. Ако
> имаше малко трезва и логическа мисъл, щеше да се
> запиташ- ако наистина имаше толкова много хора,
> притиснати от кредити, дали от септември досега
> нямаше да са свалили на лелеяните от теб и
> компания цени?
> А да схванеш, че когато банките не отпускат
> кредити, каквито и да са цените, пазарът пак ще
> спи?
> Знаеш ли, Милко, за разлика от балтийския смог и
> студ, днес в София е 15 градуса и грее слънце.
> Трудно ти е да повярваш, сврян в бърлогата си в
> дъждовния Албион.


Ками, бях писал ,че аз в България се освободих от по-голяма част от личната си недвижимост в началото на миналата година ,още по времето на "буумаа" там ,с изключение на наследствен апартамент в района на Руски паметник и десетина декара земеделска земя, така че едва ли бих могъл да бъда обвинен в манипулиране на пазара в БГ с цел" изгодно" закупуване на "апетитен" имот в "тих ,елитен " квартал на София...
*yes* По-скоро бих се определил за "радетел" за повишаване цените на имотите там (тук за теб),защото сериозно се опасявам ,че в скоро време ще мога да го продам този апартамент на "европейските"цени ,на които продадох преходните преди една година *huh* .Мисля ,че закъснях ... :g: п.п. Преди 2 часа говорих по телефона със съпругата си в Лондон ,права си ,вали дъжд и температурата е 6-7 градуса по Целзий. Аз съм в командировка до Април в Минеаполис (Минесота ) и тук температурата е 8 градуса по Фаренхайт (около - 13/-14 градуса по Целзий) , слънчево ..., тук отново си права , но само дотук... winking smiley *yes* *write* *rose*




Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-01-26 09:58 от милко вълков.
Re: Панически срив на цените в София
25-01-2009 - 21:41:21
Милко, ще извикаш ти дявола.Стига с това злато.Дааай куфарчето

Където свършва логиката, започва БЪЛГАРИЯ
Re: Панически срив на цените в София
26-01-2009 - 09:36:40
Вижте ги строителите, ще ме спукат от смях направо smiling smiley
И това е обява от вчера.
То бива да си алчен, ама чак толкова алчни хора не съм виждал.

www.imot. bg/pcgi/main.cgi?topmenu=2&leftmenu=1&act=1b122327895810403&f1=details
(след imot. и преди bg има една спация която трябва да се махне от линка)
Re: Панически срив на цените в София
26-01-2009 - 10:10:11
Интересна гледна точка.
Ако нямаш ап., които да даваш под наем, значи нямаш доходи, с които да поддържаш кемпер... Извинявайте, др. Иванов, но това сериозно ли беше? Аз имам чувство за хумор, но все пак да попитам.


Можеш да го поддържаш и от заплата, когато живееш в апартамент оставен от баща ти, дето цял живот е бъхтал за такива умници като теб. Защото когото кемпера ти струва 700 лв. на месец чисти и тлябва да прибавиш още толкова за апартамент под наем заплатата започва да не стига и за ипотека. А като пенсионер едва ли ще намериш място да паркираш вече грохналият кемпер и да си да живееш в него старините. Добре че бащати не ги разбираше работите толкова добре колкото тебе и затова сега вместо да си гредаш децата в кемпер ги гледаш в апартамент. Всъщност добре, че и жените сравнително рядко обичат чак толкова някой, че да му родят деца живеейки в кемпер. Много е лесно да обясняваш как може и без жилище, кота имаш две, дари ги на някой, остани на улицата и тогава давай акъл, така е справедливо. Тука един обясняваше как цял живот бъхтал в чужбина да изплаща ипотеки, но непрекъснато дава акъл на всички, какво набутване е да си купиш жилище.
Re: Панически срив на цените в София
26-01-2009 - 10:17:42
др. Иванов Написал:
> Тука един обясняваше как цял живот бъхтал в чужбина да изплаща ипотеки, но
> непрекъснато дава акъл на всички, какво набутване е да си купиш жилище.

Еми този един сигурно е купувал на минимум, изплащал ипотеки, и продавал на максимум,
пък разликите инвестирал и в нещо друго, за да не са му яйцата в една кошница (като мен) winking smiley
Re: Панически срив на цените в София
26-01-2009 - 10:20:05
Изключително широк светоглед, др. Иванов. Предлагам ви всеки свой пост да завършвате с яба-даба-дуу - това ще изразява вашата универсалност.
Re: Панически срив на цените в София
26-01-2009 - 10:30:48
gogo84 Написал:
-------------------------------------------------------
> Вижте ги строителите, ще ме спукат от смях направо
>
> И това е обява от вчера.
> То бива да си алчен, ама чак толкова алчни хора не
> съм виждал.
>
> www.imot.
> bg/pcgi/main.cgi?topmenu=2&leftmenu=1&act=
> 1b122327895810403&f1=details
> (след imot. и преди bg има една спация която
> трябва да се махне от линка)



:] :] :] Гого , човека просто е определил , че този апартаментец е топ локация и е такава апетитна хапка , че не му се разделяя с него ! Мдааа ..... и няма да се раздели с този свиден имот , който е все още на чертеж като гледам . :} :} :}
Re: Панически срив на цените в София
26-01-2009 - 10:40:14
Няма минимум, нама максимум. Всеки професионалист знае, че пазарът работи всеки ден и всеки ден си на него. Като се качваше петрола защо не спряха да купуват и да чакат минимума, същевременно инвестирайки в заводи за велосипеди и одеала? Търговията е всеки ден и точно хитреците се набутват винаги.
Re: Панически срив на цените в София
26-01-2009 - 11:02:43
др. Иванов Написал:
> Тука един обясняваше как цял живот бъхтал в чужбина да изплаща ипотеки, но
> непрекъснато дава акъл на всички, какво набутване е да си купиш жилище.

barbaron Написал:
Еми този един сигурно е купувал на минимум, изплащал ипотеки, и продавал на максимум, после пак купувал,
пък печалбите инвестирал и в нещо друго, за да не са му яйцата в една кошница (като мен) winking smiley

др. Иванов Написал:
> Няма минимум, нама максимум. Всеки професионалист знае, че пазарът работи всеки ден и всеки ден си
> на него. Като се качваше петрола защо не спряха да купуват и да чакат минимума, същевременно
> инвестирайки в заводи за велосипеди и одеала?
> Търговията е всеки ден и точно хитреците се набутват винаги.

С едно дърво май ще се разберем по-добре - то ще ми каже:
"Така е, прав си. Напролет ме торят, наесен ме обират, всяка година. А при имотите периодът е по-дълъг от една година smiling smiley"

Пък аз ще му кажа:
"Точно така ! За мен периодите бяха от 6 до 10 години smiling smiley"

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход