Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Анкета: Цените на имотите

Публикувано от dragula 
Анкета: Цените на имотите
04-04-2008 - 01:40:53
Тук се дават много и разнообразни мнения. Дали те наистина влият на пазара?

КОГАТО КАРТАТА И ТЕРЕНЪТ НЕ СЪВПАДАТ, ВЯРВАЙТЕ НА ТЕРЕНА.
Стара военна аксиома
Re: Анкета: Цените на имотите
04-04-2008 - 01:43:15
Re: Анкета: Цените на имотите
04-04-2008 - 02:02:35
Re: Анкета: Цените на имотите
04-04-2008 - 02:35:26
добре е Продавача да прочете коментарите по горните статии (не са от мен) и после да приказва лакардийки за цените на Ни в Бг,
Re: Анкета: Цените на имотите
04-04-2008 - 08:06:46
Тук има хора предричащи и отричащи краха. Въпросът е за мненията и на двете групи.
И статиите също са два вида. Говорещи за качване на цените и за спад на цените. И двата вида са платени и имат за цел да манипулират пазара. Въпросът е колко могат да повлияят на обективните процеси в него. Никой журналист не пише безплатно. Четвъртата власт е най-корумпирана. И проблемът е, че тяхната корумпираност не е незаконна и не носят никаква отговорност за това, което пишат. И всеки експерт дава мнение, което обслужва неговите конкретни интереси.

КОГАТО КАРТАТА И ТЕРЕНЪТ НЕ СЪВПАДАТ, ВЯРВАЙТЕ НА ТЕРЕНА.
Стара военна аксиома
Re: Анкета: Цените на имотите
04-04-2008 - 18:11:28
изобщо мненията не влиаят на пазара....тук явно има някакъв клуб на знаещи които си мислят 4е вси4ки ще се съобразят с тяхното мнение..а обосновката 4е тези прогнози са верни къде е ...тук има мнения за срив като гледам отпреди 2-3 години и все се тамани едно и също..ще падат няма да падат...аз гледам себеси и това което се слу4ва и за мен това е показателно влагам си мои средства а като продава си продавам мои имоти....докато хората си говорят тук-хората извън форума си правят каквото трябва
Re: Анкета: Цените на имотите
04-04-2008 - 18:46:58
Quote

И двата вида са платени и имат за цел да манипулират пазара. Въпросът е колко могат да повлияят на обективните процеси в него. Никой журналист не пише безплатно. Четвъртата власт е най-корумпирана. И проблемът е, че тяхната корумпираност не е незаконна и не носят никаква отговорност за това, което пишат. И всеки експерт дава мнение, което обслужва неговите конкретни интереси.

Нямаш си представа как се работи в един вестник. Случайно човекът, писал тия статии, седи на метър от мен. Мога да ти кажа, че нещата се получават като пресрелийз и понеже трябва да пълним страници, ги пускаме тия неща.

Бих искала да има повече разследване, но за съжаление в ежедневниците няма време.

Иначе статиите за спад не са платени, то само си идва от всички информационни източници.
Re: Анкета: Цените на имотите
04-04-2008 - 18:56:24
avatar
Аз дори се учудвам, че има един, който е гласувал със "силно зависят"...предполагам, че още 5-6 човека ще гласуват така и ние всички си ги знаем кои са. Всеки божи ден те пълнят форума с едни и същи прогнози. И догодина по това време може би ще продължават...то надеждата умира последна. Няма да се учудя ако и след две години по това време отново има същите писаници...ама няма как winking smiley

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Анкета: Цените на имотите
04-04-2008 - 19:06:02
Продавач, само да уточним....
ти казваш че спад на имотите НЯМА да има...или че за сега няма.....и може да има, може и да няма...?? *
За да е ясно на хората де....


* много "няма" станаха....ако не си разбрал кажи - ще повторя въпроса smiling smiley



Re: Анкета: Цените на имотите
04-04-2008 - 19:33:21
Продаваче ти като си толкова сербез, че цените няма да падат аз ти предлагам така

Пиши ми на ЛС и ако искаш да сложим по 5000Е пред нотариус за това кво ще става до 1 една год.

Аз казвам че най късно до юли цените ще замръзнат,както и пазара и най късно до декември ще наблюдаваме цени с 15% по ниски от днешните за една и съща локация

обаче аз ти говоря за реална цена отивам и започвам да преговарям за покупка

АЗ съм сигурен в това, а да те видя ти сигорен ли си

Ако не спри да пишеш глупости

Предложението е напълно сериозно
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход