Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Цените на земята по морето?

Публикувано от NormanFoster 
Re: Цените на земята по морето?
08-12-2008 - 19:12:00
avatar
Брат ми получи миналата година 200 000 паунда бонус, не говорим за заплата, а е втора година в съответната банка. Да тази доходи с бонуса ми се струват добри, твойте какви са ? В пъти ли по-високи? То накрая ще излезе, че една минута във форума ти струва 500 евро бе човек. Хаха и си почнал да си предлагаш нивите тук, не ставай смешен моля те. И всичко това на човек, който има правопис на ученик в 4ти клас.
Re: Цените на земята по морето?
08-12-2008 - 19:19:55
За моите ще ме питаш когато ти имаш ТВОЙ... а дотогава е добре да си по-кротък за да научиш повече?

- няма да те питам как реши че си "предлагам нивите" ?... но явно ти всичко знаеш !!

- няма смисъл да ми пишеш повече!!! У С П Е Х !!! и дано не уволнят брат ти от съответната банка през идващата година ...
Re: Цените на земята по морето?
08-12-2008 - 19:23:24
avatar
ttodorov Написал:
-------------------------------------------------------
> Към останалите (без gekko) във Форума:
>
> Ако някой иска да инвестира в парцел/УПИ до морето
> - да ми пише предпочитанията си чрез "лично
> съобщение"
>
>
>
>
> Редактирано 1 пъти, последният път 12/07/08
> 07:02PM от ttodorov.


Мерси, успех ти желая и на теб ! Дано пазара не се срине идната година!
Re: Цените на земята по морето?
08-12-2008 - 19:25:54
Дано !!! Че ще трябва да купувам първа линия парцелчета за по 1 евро :}



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-12-08 20:29 от ttodorov.
Re: Цените на земята по морето?
08-12-2008 - 19:52:59
avatar
gekko Написал:
-------------------------------------------------------
> @Zrfv, съжалявам, но не съм ги учил на български и
> не знам, как е точния превод.
> @ttodorov, да горд съм с това, а ти с какво си
> горд? По какво си преподавал, хотелиерство и
> ресторантьорство ли?
> @dival, никой не съм съветвал да купува панелки
> където и да е било, реалната им цена е под 400
> евро на квадрат, в момента НИ тръгват надолу !!!
> @komin4e, no comment.

Хи,хи! Как да ги учиш на български, след като учиш всичко на английски? Когато не знаеш родния си език, няма как да си преведеш на чуждия..........
Ти си като тия- дето четат корана без да схващат за какво иде реч. И си горд с това.
Добре, че не всички смятат хотелиерството и ресторантьорството за унижения, та
печелят милиони от тази дейност.
А прозрението ти, че в момента НИ тръгват надолу, е направо гениално.......... :]
ss7
Re: Цените на земята по морето?
08-12-2008 - 20:08:59
Малее голема дискусия сте си спретнали тука smiling smiley Голям купон.
@gekko айде не се надувай де. Не слагай каруцата пред коня. Вслушай се в хората които имат нещо зад гърба си. Ти като гледам имаш само очаквания за сега... А дано да ги реализираш, но не казвай "хоп" преди да си скочил.
BTW знаеш ли каква е разликата между брат ти и продавача на семки на пазара? Брат ти има шеф. Той може да го глобява като закъснее 10 мин за работа, може да не го пусне да излезе от работа когато му се налага, може и да го уволни. Задължава го да идва с костюм на работа. Та казвам свободата е хубаво нещо.
Re: Цените на земята по морето?
08-12-2008 - 20:36:04
Дивал,
пусни няколко снимки от морския край, но правени между октомври - април !
Благодаря предварително!
Re: Цените на земята по морето?
08-12-2008 - 20:56:22
gekko Написал:
-------------------------------------------------------
> @Zrfv
>
> > Ако нейния опит е неприложим в средата, в
> която
> > живееш, то значи сещай се колко си далеч от
> > действителността тук и доколко си в състояние
> да
> > анализираш пазара
>
> От ежедневието в БГ съм далеч да, но не и от
> действителността. Отстрани се виждат някои неща
> много по-добре, а и освен това не ми промиват
> мозъка некомпетентните БГ медии всеки ден както на
> теб.
> Добре, ако твърдиш, че моя анализ не е правилен
> (аз дори не съм правил, чак такъв задълбочен
> анализ, но както и да е), дай да видим твоя. Ако
> можеш дай прогноза, не ми отговаряй, знам че от
> теб никакъв анализ няма да видим.
> > Скъпо ли ти плащат, докато учиш? Или просто
> тези
> > опортюнити костс са те главозамаяли тотално?
>
> Не не ми плащат, за да уча, но образованието ми
> струва маса пари, и в зависимост от това колко уча
> в момента и какви оценки имам, ще получавам в
> бъдеще различна заплата (както се казва при нас
> заплатата е да си купуваш костюми, а бонусите да
> правиш пари), та това са ми опортюнити костс в
> момента.

Ако си бил роден в България или по някакъв начин считаш, че това е твоята родина, то твоето състояние и начин на мислене откровено ме натъжават. Тези опортюнити костс, костюми, не знам си какво още и въобще парите далеч не са най-важното в живота winking smiley Не и за един интелигентен и прагматично мислещ човек. Дано заблудата , в която си попаднал, е следствие от възрастта ти и т.нар beginner's enthusiasm. Познавам човек, който рине ститици хиляди в заплати и 'бонуси', подобно на брат ти, докато си скъсва задника от бачкане с едни от най-големите банки в Щатите, но защо ли не е на седмото небе от щастие в това си положение?!? Но не това е важното тук. От казаното от теб до момента аз оставам с впечатлението, че си загубил принадлежността си, а нея не могат да ти я върнат нито висок пост в работата ти, нито висока позиция в обществото, нито всичките пари на света.

Това, че си далеч от българското ежедневие, автоматично те прави отдалечен и от действителността тук.
Всеки един мислещ човек ( тук се самопричислявам и себе си smiling smiley) не би приел за чиста монета нито едно от мненията и прогнозите, изказани от кой да е при сегашните условия, особено пък от журналисти. Влизам и чета мненията в този форум, защото смятам, че тук бих могъл да намеря по-обективни гледни точки, ако успея да ги отсея от купищата тенденциозни писаници winking smiley Не бих се опитвал да се правя на анализатор на пазара, защото добре знам, че това не е за мен...за разлика от много други участници, но това е друга тема. Аз съм учил, работя и се развивам в съвсем различна област. Тук съм, защото съм собственик на недвижими имоти и като такъв се вълнувам от това, за което се говори и се случва с тях.
Re: Цените на земята по морето?
08-12-2008 - 21:10:11
Защо да му пускам снимки - успехът при нашия съфорумец е измерим с успеха на брат му - какво повече!
Значи аз ще си изкажа мнението и прогнозите за морските ''ниви''
само да вметна че днес получих рента -миналата година 25 лева таз година 40 лв за декар...
Такаааа , сега неорентираните ще гледат телевизия и ще продават ниви и морски парцели на ниски цени и това ще е може би за период от една до две години
след което такива нива ще има че днешните просто ше ни се виждат смешни
Голямото зло идва може би след това , когато вече влезе еврото като единственно платежно средство
наи големите се канят да купуват по време на кризата , после се занимават със статута и хоп пазара се наместил
ще има спад - да
важното е че има хора които знят как се работи при падащ пазар
Снимките по северното са следните - ниско строителство , повече зелени площи, подобряване на инфраструктурата , мол в Каварна , няколко голфа, ветрогенераторни паркове, фотоволтаични паркове, чисти плажове, ....тепърва ще се види потенциала ....
с две думи красота и спокоиствие и ако някои като декко си мисли че всичко трябва да е две за лев - моля , да заповяда и да купува
Италия- море,Гърция -море, Турция - малко ,Кипър - море и горе долу маи се поизчерпахме в тази част на земното кълбо ......а къде е БГ
ами БГ черноморието ще си остане атрактивно , да верно е за сънито ... и после ????
Китен, Приморско,Несебър са едни от наи красивите места
по нагоре Балчик -няма нужда от коментар , за перлата Албена какво да кажем ,Каварна е атракция, нос Калиакра -буквално спира дъха....а колко още има...
Разбира се големите инвеститори си разбират от работата ...останалите просто гледат...
Парцалев не може аз да му обяснявам на декко , че може да си купи вила до Албена на 500 евро което е евтино...и да му обяснявам как може да си върне инвестицията , а тои да си бърка в носа и да говори глупости .....това е все едно някои да каже че Витошка е Илиянци.......
няма да споря с никои за нищо smoking smiley
Re: Цените на земята по морето?
08-12-2008 - 21:36:12
Аз не разбрах защо всички нападат горкия Гекко, но нищо.
Ще помоля по-малко да се карате в моята тема и повече по въпроса.

А той е:
Ще падат ли цените на парцелите по морето или ще се качват? И Защо?
Според мен лично след една година ще са паднали доста сериозно спрямо сега, заради масовата паника в момента. Но след три? След осем?

Мерси на Дивал с последното мнение че се включи баш по темата!! smiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход