Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Цените на земята по морето?

Публикувано от NormanFoster 
Re: Цените на земята по морето?
07-12-2008 - 16:34:02
dekko, една забележка ако позволиш(понеже набързо определи цената)

цената на продукта е толкова колкото някои е склонен да плати

останалото е себестоиност......

аи със здраве smiling smiley
Re: Цените на земята по морето?
07-12-2008 - 16:34:53
Стига сте си ги мерили бре, не виждате ли че мерите несравними величини :-)
Re: Цените на земята по морето?
07-12-2008 - 16:35:59
Гекко, не слушай никого, прави каквото си искаш, действувай по най-разпространения метод "проба-грешка". Животът е дъъъъълъг, младостта - безкрайна!!! Само, че като отмине /а това става за 7-8 години най-много/, всичко ще е безвъзвратно отлетяло и дори да си оскубеш косите - сори, няма файда! Тогава ще си кажеш, че е било много по-лесно да попиташ и по-старите и по-патилите, за да си спестиш някоя и друга годинка от младостта. Но,.....каквото и да ти говорят, ако ти сам със себе си не си поговориш, просто ще бъдеш поредното доказателство, че за жалост няма приемственост между поколенията по отношение на житейския опит. Прощавай, ако съм прозвучала назидателно. Животът и младостта са си твои, харчи ги както ти кефне!!! *ok*
Re: Цените на земята по морето?
07-12-2008 - 16:53:32
avatar
@dival, да пазара е много надценен в момента, ще има отрезвяване спокойно. Вече новото стройтелство удари 750 евро в София и купувачите още се чудят, допреди няколко месеца същите тези НИ бяха по 1200 евро. Това е само началото.
@pepa bunardjieva, ама и ти ли искаш да ме правиш горд собственик на вила, може би ще ми предложиш нещо в Банско за 200 000 евро. Кое е безвазратно отлетяло младостта ми ли? Или възможностите за инвестиции в НИ? Добре дай ми от житейския ти опит, че да спестя някоя друга годинка smiling smiley Защо си мислиш, че твоя житейски опит е приложим в средата в която аз живея?
Re: Цените на земята по морето?
07-12-2008 - 17:02:44
аз и другите пишем , ама ти маи не четеш...
прочети поста за цената бе човек
па седни , па помисли , па чак тогава пиши *drunk*
Re: Цените на земята по морето?
07-12-2008 - 17:05:16
avatar
Май ти не четеш, казах ти, че нямам време да "управлявам" подобен имот, защото времето ми е скъпо. Това не го ли разбра?
Re: Цените на земята по морето?
07-12-2008 - 17:08:10
dival Написал:
-------------------------------------------------------
> dekko, една забележка ако позволиш(понеже набързо
> определи цената)
>
> цената на продукта е толкова колкото някои е
> склонен да плати
>
> останалото е себестоиност......
>
> аи със здраве


това чети clap:
Re: Цените на земята по морето?
07-12-2008 - 17:09:36
Гекко, не си ме разбрал! Няма никакво значение какво аз си мисля! Мисли ти!!! Купувай си или не си купувай каквото искаш или за каквото имаш пари! Аз няма да ти давам акъл ! Не и в нета! Имаш си родители, имаш си обкръжение, книжки и т.н. Важното е първо да мислиш и после да действаш и не пренебрегвай никой съвет, независимо дали ще се възползваш от него. Еееееее, пак се получи назидателно! Сори! Абе, живей си живота както си искаш!!! *ok*
Re: Цените на земята по морето?
07-12-2008 - 17:43:38
gekko Написал:
-------------------------------------------------------
>Защо си мислиш, че твоя житейски опит е приложим в средата
> в която аз живея?

Ако нейния опит е неприложим в средата, в която живееш, то значи сещай се колко си далеч от действителността тук и доколко си в състояние да анализираш пазара winking smiley

gekko Написал:
-------------------------------------------------------
> Май ти не четеш, казах ти, че нямам време да
> "управлявам" подобен имот, защото времето ми е
> скъпо. Това не го ли разбра?

Скъпо ли ти плащат, докато учиш? Или просто тези опортюнити костс са те главозамаяли тотално?


Re: Цените на земята по морето?
07-12-2008 - 18:41:24
gekko Написал:
>@ttodorov, да горд съм с това, а ти с какво си горд? По какво си преподавал, >хотелиерство и ресторантьорство ли?

"gekko", NP моето момче, ако знаеш моето време колко е скъпо щеше сам да престанеш да пишеш до мен!

... аз на твое място щях тихичко да си чета във форума *black eye*

.. Повече нямам какво да ти кажа! smoking smiley



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-12-07 18:43 от ttodorov.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход