Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

очаква се бум в цените на земеделските земи

Публикувано от nikolase 
Re: очаква се бум в цените на земеделските земи
25-07-2008 - 22:22:53
чакаите да изровя моето парцелче (готово за строителство и преценете.....
Re: очаква се бум в цените на земеделските земи
25-07-2008 - 22:25:34
Re: очаква се бум в цените на земеделските земи
25-07-2008 - 22:26:05
Нива един декар ин дъ мидъл оф ноууеър, на 200 м от магистрала, минава се през река и блато, само 10млн евро. Купувай народе, че утре става милион и половина.
Ей за тоя тип имоти разправям че няма кой да дава толкова пари. Едно е плодородна земя 2000 декара, ма тва е смешка. 23 декара на 14-та линия близо до главен път. Те такива нивя колко има ехеее. И не съм видял да се надпреварват да ги купуват и застрояват че да струва повече от половин милион.
Re: очаква се бум в цените на земеделските земи
25-07-2008 - 22:41:26
съгласен съм, аз за това пуснах линк макар и с по принцип леко надута цена .....Албена , морска панорама, равен, кинт 1.2 кота корниз 10м плътност 60 %
които разбира от показатели ще каже дали е добре и става дума за много по малко пари- директно готово за строителство...какви 20 декара ниви какви 10 мил-глупаво е.....
Re: очаква се бум в цените на земеделските земи
25-07-2008 - 22:48:43
Е да, ма това на Албена може пари да извади. А нива 14-та линия в близост до главен път ще изкара татанци. Айде аз отивам да спя, че работата ми дойде в повече.
Re: очаква се бум в цените на земеделските земи
25-07-2008 - 22:55:38
[www.snimka.bg]
[www.snimka.bg]
[www.snimka.bg]
[www.snimka.bg]

та този парцел който го гледате сега на снимката от двете му страни вече е застроено
пресъединил съм още 5 декъра към него с които лицето му вече е на асвалтов път

в момента пресъединявам и още 12 декъра към него от към лявата му страна

та това го продавам на 25Е от една година но безуспешно



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-07-25 23:00 от igra4.
Re: очаква се бум в цените на земеделските земи
25-07-2008 - 23:04:30
да де и аз това казвам това на албена е готово за строителство-не е нива
има и ток и вода ...и си зяпаш морето и си на 1500 метра от курорта...
могат 5 декара за около 500 хил евро
или 15 декара за около 1.5млн евро
в първия случаи -бъдещото рзп е към 3000кв.м , а във втория около 9000кв.м
както и да се смята офертата си е отлична....в документите не са заложени никакви ограничения
ама и аз не мжах да си обясня каква е нивата до плевен....вероятно статут земеделска земя....какви милиони какви сънища какви локации......какви бизнеси
а албена поне знаеш....а там раиона е супер за инвестиции на 800 метра от мен строят холандци -към 20 къщички ....супер красиво.......
бахти да взема да се коригирам и да прибавя една нула ли :}
Re: очаква се бум в цените на земеделските земи
25-07-2008 - 23:23:20
играч, мястото ти хич не е лошо...не знам защо не успяваш да го продадеш...статута да разбирам ли че не е сменен? или си в ппоцедура?
къде се намира парцела ?атрактивен ли е раиона?....
в краен случаи ако имаш много съседи които ходят там ...цопни един стар строителен фургон в твоя парцел .....после ще ми благодариш
аз съм го правил този номер
беше отдавна , беше нива,беше на хубаво място и не можех да я продам около 7 месеца.....един познат беше пазарил един фургон за да го слага във двора на къщата на баща си ....и тн обаче там където щеше да го слага имаше натрупани дърва и разни дъски -всичко за горене и трябваше първо да се разчисти . а не можеше на улицата защото беше тясно и пречеше ...транспорта за фургона платен....не може да стои -иска още пари
викам тупаи го този фургон еди къде си ....нивата е моя никои копче няма да ти каже, а и ставаше дума за няколко дни ....фургона стоя около 2 седмици
всички помислиха че започва някакъв строеж ....останалото е история за която си спомням с удоволствие........
простотия обаче свърши работа :}
Re: очаква се бум в цените на земеделските земи
25-07-2008 - 23:30:54
дивале парцела е на Цигов чарк яз.Батак

Да в процедура съм

Да ти кажа доста хора са интересуват но ми дават такава цена че за сега ппредпочитам да го кося и да продавам балета сено пред това да го продам

Явно тези кито се интересуват искат да изкарат 200 000 Е от препродажба ,незнам да ти кажа

накрая ще взема да тегля един голям кредит и да направя едно себище в стар български стил с коне за разходка и тям подобни
Re: очаква се бум в цените на земеделските земи
25-07-2008 - 23:53:40
така е и при мен за албена аз искам 100 дават ми 75-80...ама маи другата седмица ще става работата ...ще мълча че да не уручасам...........
има много народ със свободни пари(от къде те си знаят)....вземат и после
малко четка , опаковка ....примерно проектче и хоп....
аз замоето съм решил не стане ли сега работата -тупвам от сглобяемите къщи на първо време 2 .....деля го целия както е на парцели от по 500 кв.м -те на албена са по толкова горе долу.......и пак съм отличник .парцел-възможности 100...да ме ти пука ...
а иначе мястото ти е отлично , явно раиона още не е много разработен-въпрос на време , ако сега на тези поляни ходят хора еи така ...струва си да се прави нещо ..първите или наи много печелят или наи много губят, като ти излезе регулацията ще се подредят нещата...www.lovelyhome.co.uk тук може да го качиш абсолютно безплатно-гледа се саита...намери адреса на камарата на строителите в бг и си остави координатите с обяснение за имота...имам аз едни чужденци но сега в момента само северното ги интересува...полудяха -особенно през последните две седмици
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход