Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

очаква се бум в цените на земеделските земи

Публикувано от nikolase 
Re: очаква се бум в цените на земеделските земи
15-07-2008 - 22:53:22
ооо разбира се пичове , че не се купуват еи така просто , но не ми се иска да раздухваме тук във форума
а сега понеже наблюдавам от извесно време и морските парцели - с тези зони А-Б как ще се качи цената не е истина още от сега ако отидете в кранево ще видите
няколко националности обикалят и купуват...атракции някакви
мошни интереси ...няма да оставят пазара на НИ просто ще го пренасочат
аз казах още преди месеци , не се отричам от прогнозите си и до сега са верни
Re: очаква се бум в цените на земеделските земи
17-07-2008 - 16:33:29
Охххх днес си прибрах рентичките...........доволно.Сега ще чакам догодина.Наздраве :loveu:
Re: очаква се бум в цените на земеделските земи
21-07-2008 - 23:58:15
Земята е най ценнния ресурс......поскъпването на храните и горивата ще доведе до бум в цените на иначе подценяваните земеделски земи в Република България...Предвиждам вагони от лели и чичовци да се изсипят по запустелите ни секла д а търсят бащито и майчино наследство...
Re: очаква се бум в цените на земеделските земи
22-07-2008 - 00:33:53
николасе, аз се опитвах да кажа това...отдавна ...просто си траи и прави това което намериш за добре , които не вярва за земята , просто ще си бъде страничен наблюдател
тук във форума се броят на пръсти хората които наистина са наясно
аз отдавна вече не говоря
преди мислих че бих могъл да съм полезен с някакво инфо
но се оказа , че според някои хора тук ...не ги разбирам нещата
и оставих знаещите да се изказват ....дано по малко хора ги четат
и съм доволен че има отбор на знаещите за да мога аз да съм от отбора на можещите smoking smiley
Re: очаква се бум в цените на земеделските земи
23-07-2008 - 19:55:27
Изпратено от: nikolase (IP съхранено)
Дата: July 21, 2008 11:49PM


Земеделски имот

София област: с.Хераково

Цена: 477 000 EURBGNUSDGBP

Цена/кв.м.: 30 EUR

Квадратура: 15900 кв.м.


Актуалност: 18-07-2008
Номер в imoti.net: 1092943

Земеделски имот в близост да язовира на с.Хераково нива 5-та категория в местността "Буши Вал".

Достъп по полски път - проходим. Агенцията ни предлага още много имоти в район

Ето една нива за половин милион евро,чакайте още господа и ще купувате и на милион.....Мой познат изчака само от миналата година досега и парите му се стопиха наполовина.....Успех на чакащите
Re: очаква се бум в цените на земеделските земи
24-07-2008 - 22:39:59
Земята е изчерпаем ресурс и доколкото чувам ,маи вече не я произвеждат smoking smiley
Re: очаква се бум в цените на земеделските земи
25-07-2008 - 19:26:01
bender Написал:
-------------------------------------------------------
Това че накараха целият свят да плаща сметката е
> "усещане" за излизане от даден процес. Вслучая
> кризата с имотите. Моите уважения за което /виж ми
> ника/. Банките им след началото накризата показват
> гъвкавост и Бернаке е стабилен в действията си. Не
> забравяй, че щатите имаха 2 мандата НАЙ-СЛАБИЯТ
> президент в историята си. Много надолу ги дръпна,
> Грийнспан му играеше по свирката и закъсаха. Но
> гледат реално на кризата и ще се измъкнат.
> Европейците са малко като щрауса - главата в
> пясъка. Знаеш ли колко положителни испански и
> английски анализи съм чел преди 6 месеца. Имам
> приятели в двете страни, та съм информиран.
> А за България - нас не ни засяга, кризичка
> някаква, ний сме ларж и не се притесняваме....


Много сме назад в ценообразуването за да има спад.Купете си апартамент за 500 000 и може би ще спадне до 400 000.А и в Америка спада в големи градове е под 5 %.Има значителен спад в имоти,които не носят добра рента.А и там има заиграване на евреите за да си накъпят имоти на сметка.Всичко си е навързано и скоро ще видите какви са цените на имотите в УСА.Скоро се заинтерисувах да си закупя евтин апартамент на морето и под 850 евро няма,ако има някъде моля пишете ми ше обмисля офертата ви.В големите градове да се очаква спад е голям наивитет и който чака ще си плати цената за това.Застото всичко се покачва и имотите ще поскъпнат поне с 50% до края на 2009 г.Който му се чака нека добре да си прави сметката,защото може би след 1-2 години сегашните цени ще бъдат..една забравена евтиния
clap: clap:
Re: очаква се бум в цените на земеделските земи
25-07-2008 - 19:48:21
КРАНЕВО -ПОСЛЕДНА ГЛУХА изглед евентуално малко към морето , но пак зависи от апартамента -около 700 евро вчера видях табела
Re: очаква се бум в цените на земеделските земи
25-07-2008 - 19:52:32
Пичове всичко е до равносметка. Ако тая земя може да върне вложените пари за по-малко от десетина години всичко е ОК. При апартаменти и подобните им картинката е доста по-различна. А тая нива за половин милион дето ходиш с ладата 4x4 до нея не знам кой ще дойде да ти я купува. Нещо не ги виждам инвеститорите с торби евра как се скъсват да наддават. В българия язовири бая, а около тях ниви още повече. И не виждам кой ще даде толкова пари та да иде да гледа царевица после на нея.
Re: очаква се бум в цените на земеделските земи
25-07-2008 - 19:54:04
дивалски пуснах ти ЛС
Имаш ли ме в предвид

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход