Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

ДА РИСКУВАМ ЛИ:

Публикувано от sbb26 
ДА РИСКУВАМ ЛИ:
30-05-2007 - 14:18:38
Здравейте:
Налага ми се да купувам жилище, какво ще ме посъветвате, да зачакам да видя на къде ще тръгнат цените /На горе или На долу/, или да рискува на тия цени.Според мен цените са доста надути, и дали няма да се сринат като няма КУПУВАЧИ или ще продължът да се покачват.
ДАЙТЕ СЪВЕТ:
БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО:
Re: ДА РИСКУВАМ ЛИ:
30-05-2007 - 14:39:48
Здрасти!
Първо решил ли си какво да купуваш, къде да купуваш, колко можеш да си позволиш, наистина ли го искаш?

:-)
Re: ДА РИСКУВАМ ЛИ:
30-05-2007 - 14:46:13
рискувай приятелю , цените ще се качват , после ще падат , ще се качват,пак ще падат.......
виждаш ли какви прогнози се правят - господ знае до къде ще се качат - после можеш да продадеш и..........готово ))))))))
------------------------------------------
класикът казва - койт рискува - пичели , койт ни рискува,ни пичели

...............................................
за всеки балон - ИГЛА , за всяка дупка - ЧЕП
Радой Ралин winking smiley
Re: ДА РИСКУВАМ ЛИ:
30-05-2007 - 15:41:23
Е щом ти се налага да купуваш жилище а не за инвестиция, какво те интересува тренда щом си намерил каквото ти харесва и можеш да го вземеш? А ако скочи и после не можеш да го вземеш?
Abu
Re: ДА РИСКУВАМ ЛИ:
30-05-2007 - 16:05:50
Не мога да разбера защо се тревожите повече от прогнозите за жилищния пазар, а не от това дали ще имате добра работа следващите десетина години. Една арабска поговорка гласи, че когато имаш пари и три жълтици са малко (за една камила), когато нямаш - и една е много. Цените са надути или изгодни само спрямо моите собствени възможности. Също така не е задължително ако мога да си позволя нещо, наистина да го купя. Освен да ми харесва, трябва и да ми е необходимо или поне полезно.
А щом ти се налага, sbb26, купувай, пък после ще му мислиш. Дано да е добър поводът "да ти се налага"!
Re: ДА РИСКУВАМ ЛИ:
30-05-2007 - 20:51:02
Не рискувай в никакъв случай, цените сега са безумно надути, в цяла Европа е по евтино от в България, ще паднат много цените, ще се понижат строителните материали, няма да има никакво търсене на апартаменти след месец - два, в София е пълно с парцели за жилищно строителство, има много място за строежи, строителите ще построят около 2 милиона апартаменти само до края на тази година, ОЧАКВАЙ СПАД НА ЦЕНИТЕ до 200 - 300 долара на квадрат, ново, свръх луксозно строителство в Лозенец и Иван Вазов, в останалите квартали 80 - 100 долара на квадратен метър. Не пълни гушите на строителите и на гадните брокери
Re: ДА РИСКУВАМ ЛИ:
31-05-2007 - 01:48:29
Sha skachat.

10 000 000 euro na kvadrat za panelka v Banishora...
Re: ДА РИСКУВАМ ЛИ:
31-05-2007 - 02:05:26

Kolega zavisi kade i kakvo nedei dava pari mnogo napred ot sobstven opit go znam. smoking smiley No po lo6o e da siska6 lev4etata v bankata (drugi mo6ennizzi)
Re: ДА РИСКУВАМ ЛИ:
02-06-2007 - 14:19:39
Най-големите...
Re: ДА РИСКУВАМ ЛИ:
02-06-2007 - 22:04:41
Остави ги заяждащите се, техните съвети са продиктувани от стремежа да се изкажат, а не да помогнат с каквото могат.

Днес четох прогнозите за растежа на София - сега е 2 млн., очава се до 10 години да е 3 млн.

Дори и да паднат цените няма да е много, пък и ще паднат определени цени. Ако искаш да живееш удобно и си си харесал подходящото жилище, на добро място - по-добре го купи и давай напред smiling smiley Важното е да си доволен и щастлив, а не дали си "спечелил" или "загубил" 2-3 хиляди евро. Казваш, че ти се "налага" да купиш жилище - помисли защо ти се налага и какви ще са ти дългосрочните и краткосрочните нужди и ействай според тях. Успех)

smiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход