Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Анкета: Възможно ли е връщане към нива 300Е м2?

Публикувано от naughty 
Re: Анкета: Възможно ли е връщане към нива 300Е м2?
22-03-2008 - 09:18:21
оуууу,разбрал си ме неправилно-говорех специялно за банките-има гръцки,закупили бгетовски,които до сега ги финансираха с цел голям профит от скъпи ипотеки(разбирасе тва според някои тук не е верно,защото ипотеките в бг са много евтини-6-7%.)
говоря за банковия сектор-гледай кво ще става с тези,финансирани от гръцко и как гърците ще реагират.на мен специално ми е много интерено-как ще реагира бнка,финансирала дъщерна и дъщерната от рекордни печалби,изведъж да почне да плюе кръв.
ти как би реагирал,ако дадеш на някой кинти и той ти дава колосална лихва до един момент и после разбереш,че те гъбарка?
би ли продължил да го финансираш,за да не фалира,или ще пиеш една студена вода и ще теглиш чертата,на иезабравимите от миналото разсъждения-да рискувам ли и аз и да фалирам,или да спра кредитирането?
тва с банките е абсолютно същото,независимо,че ти звучи толкова просто-тия механизми са по прости,отколкото си мислиш.направено е сложно и с чуждици(англо-американски фрази) само за да си мислиш,че са много модерни и сложни.....
всичките чуждици мога да ти ги дам,заместени с перфектни бг думички.
бедна ти е фантазията,картинката колко е проста и лесна.всичко е цифрички и нищо друго.
та би ли финансирал някой,който ти дължи пари,за да не фалира,или би теглил чертата и преглътнал загубите,за да не се набиеш допълнително?
аз не бих.щото им знам и кътните зъбки.дали гърците мислят като мен или не-ще откриеш във сайта на БНБ в близките месеци-ако кредитирането намалее-цирка започва.
по просто е отколкото си мислиш-повярвай ми.
Re: Анкета: Възможно ли е връщане към нива 300Е м2?
22-03-2008 - 10:02:28
грешка,сори



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-03-22 10:03 от acen1975.
Re: Анкета: Възможно ли е връщане към нива 300Е м2?
22-03-2008 - 10:27:39
Не знам Асене. Но пак ще повторя - те са наясно с бг пазара и възможностите му - поне с такива впечатления съм останал от разговорите които съм имал. Надявам се скоро да се чуе.
Re: Анкета: Възможно ли е връщане към нива 300Е м2?
22-03-2008 - 11:05:04
smiling smiley

КОГАТО КАРТАТА И ТЕРЕНЪТ НЕ СЪВПАДАТ, ВЯРВАЙТЕ НА ТЕРЕНА.
Стара военна аксиома
Re: Анкета: Възможно ли е връщане към нива 300Е м2?
22-03-2008 - 11:14:38
Цените са такива по куп причини,най-голямата от които е,че това са КРАДЕНИ ПАРИ .Крадени по всякакъв начин и под всякаква форма.Парите на крадците комунисти,които ограбиха и продължават да ограбват страната във съюз със най-мръсните световни мафиотски капитали.Това са парите на икономическият преход,парите от неиздадените касови бележки,от укритите данъци,от далаверките на спекулантите,наричащи се "бизнесмени",от корумпираните държавни и общински власти,смучещи като паразити парите на данъкоплатците,парите от трафика на наркотици и от хазарта.Може да се изброят още и още и още пари и всичките МРЪСНИ!!!Къде да отидат тези средства?Ами след разграбването и сриването на българската икономика какво остана?Работещи предприятия?Производствени мощности?Какво?Всичко е търговийка и ибрикчийство пред света,на това сме способни.Целта беше и е,да продължава да се ограбва българското население под каквато и да е форма,като за крадците да има винаги тлъста печалба.Създаде се масова психоза за растящите цени и балона започна да се надува.И затова Нокия и Даймлер ще строят заводи в Румъния,а не тук!И когато говорите за цени от 300 евро себестойност на квадрат,не забравяйте господа брокери,че хиляди парцели общинска и държавна земя бяха изкупени от тарикатите по 5-10 лева на квадрат![/color]
Re: Анкета: Възможно ли е връщане към нива 300Е м2?
22-03-2008 - 13:04:56
Constantine Написал:
-------------------------------------------------------
> Цените са такива по куп причини,най-голямата от
> които е,че това са КРАДЕНИ ПАРИ .Крадени по
> всякакъв начин и под всякаква форма.Парите на
> крадците комунисти,които ограбиха и продължават да
> ограбват страната във съюз със най-мръсните
> световни мафиотски капитали.Това са парите на
> икономическият преход,парите от неиздадените
> касови бележки,от укритите данъци,от далаверките
> на спекулантите,наричащи се "бизнесмени",от
> корумпираните държавни и общински власти,смучещи
> като паразити парите на данъкоплатците,парите от
> трафика на наркотици и от хазарта.Може да се
> изброят още и още и още пари и всичките
> МРЪСНИ!!!Къде да отидат тези средства?Ами след
> разграбването и сриването на българската икономика
> какво остана?Работещи предприятия?Производствени
> мощности?Какво?Всичко е търговийка и ибрикчийство
> пред света,на това сме способни.Целта беше и е,да
> продължава да се ограбва българското население под
> каквато и да е форма,като за крадците да има
> винаги тлъста печалба.Създаде се масова психоза за
> растящите цени и балона започна да се надува.И
> затова Нокия и Даймлер ще строят заводи в
> Румъния,а не тук!И когато говорите за цени от 300
> евро себестойност на квадрат,не забравяйте господа
> брокери,че хиляди парцели общинска и държавна земя
> бяха изкупени от тарикатите по 5-10 лева на
> квадрат!


И аз това разправям но разни компотчета и парцалчета се правят на ударени.
В България съществува пазарна икономика само в сферата на нискобюджетните услуги и търговията на дребно.
Електрото - монопол
Газта - монопол
Бензин - картел + ужасяващо ускъпяване с акциз и ддс
Водата - монопол
Здравна каса - монопол
Лекарства - картел
Рекламата в медиите - монопол
Импорт и Експорт - мотопол
Изкупчици на селскостопанска продукция - монопол
Боклука - монопол
Производство на алкохол - картел
Производство на храни - картел

хиляди разрешителни режими с които се облагат хората със скрити данъци
Достъп до парите по еврофондовете - монополизирано и с плащане
Да споменаваме ли държавните поръчки с анексите и разни други врътки?


Хайде сега ми кажете, каква пазарна икономика е България?
Re: Анкета: Възможно ли е връщане към нива 300Е м2?
22-03-2008 - 13:34:47
Май някои плачат за НАЦИОНАЛИЗАЦИЯ! Явно им е било по-добре!
Костов беше казал , че всички в БГ сме братовчеди!
Монопола в газта, плаща на монопола във водата, електрото и т.н. - ако се плаща де!
Същото е и за картелите. БРАДЧЕД НА БРАДЧЕДА ОКО НЕ ВАДИ!
Тук на Балканите пазарната икономика е по-скоро БРАТЧЕДОМИЯ и е тъпо да се сравнява с истинската такава. Ако някой не е братчед на някой, значи не е за Балканите. По-добре да отиде в САЩ или Канада, където нещата стават много по-лесно, но струват много повече!
Re: Анкета: Възможно ли е връщане към нива 300Е м2?
22-03-2008 - 14:03:55
Отдавна не бях чел толкова малоумно и нагло изказване.
Братчедите са във властта, питай някой пенсионер със 100 лева пенсия на кой е братчед и кой какво му плаща.
Интересно ми е, на мен какво ми плащат газта, електро и водата. Щото аз от тях парици не съм видял.

И последното което каза си е ОТКРОВЕННА ЛЪЖА.
Там и бензина и храните а вече и имотите са по-евтини. А, че нещата там стават по-бързо две мнения няма. В България евтин е само живота и труда.

Ти очевидно си от братчедите. За последното не съм се и съмнявал.

И не искам нациолизация а правила важащи за всички.
Re: Анкета: Възможно ли е връщане към нива 300Е м2?
22-03-2008 - 14:44:40
за да станат имотите на 300е метъра трябва заплатите да се върнат на нива 120лв на месец.. АБСУРД
Re: Анкета: Възможно ли е връщане към нива 300Е м2?
22-03-2008 - 14:57:33
Да аз съм от БРАТЧЕДИТЕ - лукановите, виденовите, софиянските, костовите, борисовите, станишевите, догановите. Само дето не съм от кобургите, защото кръвта не ми е синя!
А ти май си се родил на Луната, щом чакаш някой да ти въведе правила, по които да танцуваш. И понеже обичаш да изреждаш - дай ги тук тези правила и ни светни как ще заработят и кой точно ще ги приеме, вместо да мрънкотиш!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход