Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Анкета: Възможно ли е връщане към нива 300Е м2?

Публикувано от naughty 
Re: Анкета: Възможно ли е връщане към нива 300Е м2?
21-03-2008 - 23:05:37
що бе пич? виж аз например споменавам Вени...
ven
Re: Анкета: Възможно ли е връщане към нива 300Е м2?
21-03-2008 - 23:16:56
Вени Марковски е известна личност в интернет обществото.

Хората които изкарват много пари обикновено предпочитат да киипват лоу профайл, и тъй като аз уважавам и разбирам това тяхно желание не мисля да цитирам имена или да ти давам списъци.

Все пак, това че има такива хора, не значи че всички в БГ са така. И както казах те не се представителна извадка и тяхното поведение в конкретната тема "цени на имоти" едва ли има някакво значение.

Просто те апострофирах за твърдението че онлайн бизнес в БГ няма. Напротив има. Не може да се сравнява с УСА - но го има, като аз включвам в този бизнес всички онлайн дейности. Не се ограничавам до шопове само.

Не включвам аутсорсинг, както и големите САП, ХП, ИБМ, етц.
Re: Анкета: Възможно ли е връщане към нива 300Е м2?
22-03-2008 - 00:04:18
avatar
kuku987 Написал:
-------------------------------------------------------
> може да ме изваждаш от какъвто си искаш списък.
>
> аз твърдя следното:
> 1. Камелия и иво_1 и куп още никове както и
> жанисзбг горе са едно и също лице и то на работа в
> този сайт.
> съдя по стил на изречението, употребявани думи.
> единствената им цел е да се дискредитират хората
> във форума който пишат истината.

Съдиш,ама друг път! Мислиш,че като си се покрил някъде навън,който и да се опита да те съди,няма да те намери. Бих те намерила и както имам безплатен адвокат,да ти спукам емигрантския з....к. Няма да го направя единствено защото си гол като пушка, а задника ти не ми е необходим!

> 2. през 1997 интернета в България още прохождаше и
> не може да си имал какъвто и да е е-бизнес. както
> и купоните в студентските столове през 2003 не са
> били 60 стотинки, както и никаквъ студент не е
> започвал никакъв бизнес с 40 стотинки в джоба през
> 2002 година.

Хи,хи! Не е започвал никой като теб- дето освен за миене на чинии,за нищо друго не става. През 1995г. започнах със заем за реклама,а през 2002г.- февруари,си купих къщата в Балкана..........

> тези горните никове си приличат и по начина по
> който се издънват.
> елементарен сценарий:
> 1. излиза иво_1 с елеменарна провокация
> 2. камелия пуска отговор на мой отговор на иво_1
> без да се усеща че пише от негово име.
> 3. горния постинг излиза със 'затапването' че едва
> ли не съм им загубил доверието.

Много си нещастен,куку! Ма,много. Да си чувал нещо за IP адрес? Всеки може да провери!

> Моята цел не да печеля доверието на никави
> измислени никове на платени драскачи. И мисля
> доста да огранича писанията си до такивафалшиви
> узери който няма какво да кажат освен да ме липат
> от скъпоценното си доверие.
clap: clap: clap: Ако земеш,че си изпълниш мислата,еша ти няма да има на волския пазар! clap: clap: clap:

> В България няма истински развит е-бизнес защото
> няма развит интернет (наскоро излезе проучване че
> 10 процента от хората позват редовно интернет).

Да,допреди 8г. беше така. За миналата година бяха отчели 38%. Нищо,че не могат да обхванат потребителите,скрити зад един рутер.......

> манипулациите ти са елементарни, не твърдя че в Бг
> всеки спи симен сън и никой за нищо не става, факт
> е че истински кадърните хора постоянно намаляват и
> емигрират именно защото нямат среда за развитие в
> Бг.

Хи,хи,хи! Теб кой те излъга,че щом си духнал,значи си кадърен?Та ти си откровено неграмотен! След като си се родил и "изучил" в България. Представям си как се справяш с английския. Или мислиш,че като хвърлиш няколко английски думи в нескопосаните си изречения,с правопис на ниво 3-и клас,ставаш почти канадец? И не схвана ли най-сетне,че кадърният предпочита да си стои тук,дето уж няма развитие,отколкото да ходи да мие чиниите навън?
Ех,куку,жалка работа си ти!

Re: Анкета: Възможно ли е връщане към нива 300Е м2?
22-03-2008 - 00:16:17
Куку,
наистина ме подразни днес - по-добре си разказвай за сметките.
На мен лично ми е по-интересно отколкото да казваш какво става в бг е-бизнеса.
Има го и то отдавна, не винаги е разчитал на БГ клиенти но напоследък се множат и те. Няма да ги стигнем Хамериканците, спокойно...
Много лесно ме прати да работя там където не работя. Много бързо реши на кого приличам от 2-3 поста в този форум
И не че е толкоз важно дали ще те чета или не - важното за мен е че до вчера мнението ти имаше значение за мен и ме провокираше да ровя и да си задавам въпроси. Всъщност тука май подкарах на лично - извинявам се на форума...
За съжаление - твоето отношение към работещите тук точно съвпада и с държавната политика. Дайте да дадем да се върнат на всяка цена хората от чужбината. Аз съм за - стига да искат да се върнат онези с ценния опит. Но това направо си е друга тема Така че спирам.
Не търси списъка с Интернет-успелите Не се регистрира никъде Просто Ако света е село - знаеш че Интернета си е направо Голямото село.
И успехи, където и да си!
Re: Анкета: Възможно ли е връщане към нива 300Е м2?
22-03-2008 - 00:55:05
dragula Написал:
-------------------------------------------------------
> Може да паднат и под 300. Друга тема е дали ще
> стане.
> Само, че като стане, няма всичко останало да е
> така, както е сега.
> Същите нива на заетост, същите лихви, почти същите
> цени на стоките и т.н.
> Падане под 300 евро ще се получи вследствие на
> много сериозни неблагополучия в икономиката.
> Ако някой тарикат си прави сметката, че ще си
> взима 3-5000 хиляди лева заплата, и ще изплаща 100
> кв.м. в Иван Вазов или Лозенец, които е купил за
> 30 000 Евро и вноската ще му е 450 лева. Няма да
> му се получат нещата.
>
>
>
> Редактирано 1 пъти, последният път 03/21/08
> 06:02PM от dragula.




КОГАТО КАРТАТА И ТЕРЕНЪТ НЕ СЪВПАДАТ, ВЯРВАЙТЕ НА ТЕРЕНА.
Стара военна аксиома
Re: Анкета: Възможно ли е връщане към нива 300Е м2?
22-03-2008 - 02:06:25
тази година излезе статистиката че ползването на интернета в Бг е най-малко в цяла Европа, ставаше дума за порядъци разлика, растърсете се и намерете статистиката.

не мога да си представя как може да има онлайн бизнес в Бг когато има значително недоверие и никой не си дава кредитната карта по интернет.

Имам впредвид българи ходили си до България на почивка и имали глупостта да си платят с кредитна карта там, познай какво става после, от хотелите продават номерата на организирани престъпни банди дето после поръчват по интернет.

Опитай се да поръчаш по интернет нещо и за адрес на доставка посочи България, нали се сещаш кога ще ти го доставят? От 6-7 години е така откакто българските тарикати започнаха за използват кредитините карти на наивните чужденци идващи на почивка в България.

Един приятел (живее си в София) си загуби есента порфейла с дебитната карта дето я ползва като кредитна през уикенда, помъчи се да се обади на банката да я канселира, те естествено нямат сървиси през уеекенд-а щото имат много напреднали технологии и не могат един кол център да спретнат. До понеделник всичко източено от картата до дупка и от банката му казали сори, това си е твой проблем както всичко друго в Бг. Уж картата застрахована, ходи в полицията да изкарва протокол...
Пи една студена вода...

толкова за интернет сървисите, онлайн шопинга и доверието в Бг.
----------------------------------------
камелия, малко по-леко с осиранията че се размириса.

Кой регистрира ИП адресите? Ами че сайта естествено.
Пази се в база данни.
Какво им пречи да представят всеки един узер с различен адрес въпреки че реално идват от едини същ?
Пише лицето Джоан с 15 ника и на всеки в базата данни мапва/слага различен ИП адрес, защото няма начин да се провери какъв е реалния адрес освен от самия сайт естествено.

това го пиша в конструктивен тон. В никакво твое изявление не съм видял такъв.
явно ника ти го ползват да отказват опонентите с арогантност, откровени лъжи, лицемерие, тарикатлък, бягане по тъча, извъртане...

всеки ще си направи изводите и за тебе и за мене от писянията ни.

Никога не съм мил чинии, дойдох в Канада преди 10 години и започнах веднага работа на заплата 2 пъти колкото на средния канадец (щото естествено не зная и грам английски и тези думи дето ги ползвам ги изравям от речника).

Не виждам какво обидно има в миенето на чинии.
По света има хора който са мили чинии че и по-мизерна работа са вършили и после са станали милиардери.

ако си мислиш че ще ме интимидейтваш като пишеш просотии и обиди си сбъркала.

не разбрах за какво съдене става дума, я обясни за безплатния адвокат че нещо не разбрах.

значи 1 милион емигранти дето са се разкарали са некадърни? вери гуд, ами айде запълнете свободните места с китайци и виетнамци тогава.

Я кажи какъв ти е бизнеса дето ги почнала през 1995? със заем за реклама?
да се поучим тука некадърниците и неуспелите...





Re: Анкета: Възможно ли е връщане към нива 300Е м2?
22-03-2008 - 02:11:51
и още нещо за маркетинга ви. Ти наистина ли си мислиш че като обиждаш опонентите ти някой ще се юрне да купува в Бг? Напротив хората разбират много добре какви елементарни мошеници ги пързалят.

Както вече писах, представям си Доналд Тръмп да продава апартаменти в Тръмп Тауер на Стивън Спийлбърг като постоянно му вдига цената, продава му идеални части, обяснява му как в изтървал далавеата и го нарича некадърник.
Re: Анкета: Възможно ли е връщане към нива 300Е м2?
22-03-2008 - 02:18:17
Към Kuku987:не им се обиждай на говедата.Те не са виновни,ча са говеда-живота в БГ ги е направил такива...
:} :} :} :} :} :} :} :} :} :} :} :}
Re: Анкета: Възможно ли е връщане към нива 300Е м2?
22-03-2008 - 02:19:57
не мога да разбера кой може да се обиди от факта че интернета в България е наразвит и няма доверие в интернет сайтовете.

при това го споменах в контекста на откровените лъжи за студенти дето с 40 стотинки започнали бизнес преди 5 години и сега купували по 10 апартамента...

Който пък иска да се обижда да се обижда. Основната идея: че тарикатите се мъчат да изкарат българите богати с една единствена цел - да им върви далаверата е повече от ясна.

И както пак писах има сериозен напредък, преди година ми се смееха пак със същите аргументи като приказвах че чуждите инвеститори се изнасят от Бг, смяха се на хората дето предричаха крах на българската фондова борса, сега се смеят на хората предричащи краха на борда и срива на НИ, неща който ще се случат /и вече се случват. Смеха ми се на времето уж интелигентни хора за пирамидите, пловдивските игри, частните банки.

Смешно отначало а свършва трагично. Това е защото българина не понася да му дават акъл, много е по-хепи да го излъжеш като му направиш комплимент окколкото да му кажеш истината в очите.

Смеха е наистина здравословен но по-здравословно (за джоба) е да слушаш какво приказват хората с повече опит, образование и видели повече от света а не да плямпаш измишлйотини и да се чувстваш велик и преуспял.


Re: Анкета: Възможно ли е връщане към нива 300Е м2?
22-03-2008 - 02:26:47
Хайде и тези си заминаха...
[www.factor-bs.com]
:} :} :} :} :} :} :} :} :} :} :} :}
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход