Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Анкета: Възможно ли е връщане към нива 300Е м2?

Публикувано от naughty 
Re: Анкета: Възможно ли е връщане към нива 300Е м2?
21-03-2008 - 22:39:59
може да ме изваждаш от какъвто си искаш списък.

аз твърдя следното:
1. Камелия и иво_1 и куп още никове както и жанисзбг горе са едно и също лице и то на работа в този сайт.
съдя по стил на изречението, употребявани думи.
единствената им цел е да се дискредитират хората във форума който пишат истината.

2. през 1997 интернета в България още прохождаше и не може да си имал какъвто и да е е-бизнес. както и купоните в студентските столове през 2003 не са били 60 стотинки, както и никаквъ студент не е започвал никакъв бизнес с 40 стотинки в джоба през 2002 година.

тези горните никове си приличат и по начина по който се издънват.
елементарен сценарий:
1. излиза иво_1 с елеменарна провокация
2. камелия пуска отговор на мой отговор на иво_1 без да се усеща че пише от негово име.
3. горния постинг излиза със 'затапването' че едва ли не съм им загубил доверието.

Моята цел не да печеля доверието на никави измислени никове на платени драскачи. И мисля доста да огранича писанията си до такивафалшиви узери който няма какво да кажат освен да ме липат от скъпоценното си доверие.

В България няма истински развит е-бизнес защото няма развит интернет (наскоро излезе проучване че 10 процента от хората позват редовно интернет).

всякакви плитки внушения в обратното, че евда ли не всеки в България е в ИТ, има е-бизнес и прочее пропадат в момента в който започна да задавам техническите въпроси.

елементарно Уотсън.
така и не ми отговори администраторе на въпроса какво правиш в този е-бизнес от 1997, 2002....
да не си съ-собственик на този сайт- имоти.нет?

манипулациите ти са елементарни, не твърдя че в Бг всеки спи симен сън и никой за нищо не става, факт е че истински кадърните хора постоянно намаляват и емигрират именно защото нямат среда за развитие в Бг.



Re: Анкета: Възможно ли е връщане към нива 300Е м2?
21-03-2008 - 22:43:37
какви проблеми идват, нали икономиката е само нагоре и не може по дефиниция да има спад на борсата, икономиката, НИ?

И спад на борсата всъщност няма, реално растеж защото ще останат само печелившите предприятия.
Re: Анкета: Възможно ли е връщане към нива 300Е м2?
21-03-2008 - 22:45:20
скрапвяй го този сайт защото скоро ще умреп гладна (защото пищещото лице от този сайт е жена независимо дали пише от името на иво_2 или каквито си и никове да измисля).

предодената Джоан. По структурата на изречението и употребяваните думи само мога да те разпозная...
ven
Re: Анкета: Възможно ли е връщане към нива 300Е м2?
21-03-2008 - 22:46:34
Куку ама ти наистина май живееш още в 1997 година.....

Нямало онлайн бизнес в България?!?! Защо си мислиш че ако правиш онлайн бизнес, то приходите идват от България?

Тъй като и аз съм в тази област мога да ти кажа, че 80%-90% от приходите на онлайн бизнеса идват отвън. Т.е един вид правим износ smiling smiley

За твоя информация онлайн шоповете не са единствения начин да правиш онлайн бизнес.

И в БГ има интернет милионери, те не са само патент на УСА. Аз лично познавам 2-3 такива - нито са мутри, нито са чичковци, нито са откраднали нещо. И тук говорим за печалби над 1.000.000$ на година. Вярно те не се представителна извадка за цялото общество, но все пак могат да бъдат пример че пари се изкарват и без да крадеш. Така че се успокой малко иф ю плииз.
Re: Анкета: Възможно ли е връщане към нива 300Е м2?
21-03-2008 - 22:53:55
я ми пусни имената на тези 'интернет' милионерите дето печелят по 1 милион + на година от интернет.

под онлайн бизнес по-горе имах определено впредвид продажба на стоки по интернет в интернет шопове.

Иначе и аз познавам лично хора като Вени Марковски който е един от интернет-лидерите в Бг и много добре знам и как си започна бизнеса в бол.бг.
И не е цъфнал от интернет.

Ти да не слагаш САП и Ейч пи в тези категории на интернет милионерите?

И как ги направиха тези милиони? От реклама/продажба на семки?
Re: Анкета: Възможно ли е връщане към нива 300Е м2?
21-03-2008 - 22:54:34
осрахте се от лъжи айде стига толкова плййз.
ven
Re: Анкета: Възможно ли е връщане към нива 300Е м2?
21-03-2008 - 22:59:52
Имена няма да пускам, защото уважам хората за които говоря и не мисля че имената им трябва да се мъдрят онлайн smiling smiley

Че преди малко бях в тоалетната докато ти пишех, бях, ама си свърших работата в тоалетната а не във форума smiling smiley

Това че ти нямаш информация за тези неща не означава че те са неверни.

ven
Re: Анкета: Възможно ли е връщане към нива 300Е м2?
21-03-2008 - 23:01:03
Сега ще ме изкараш сигурно и мен на щат в имоти.нет smiling smiley
Re: Анкета: Възможно ли е връщане към нива 300Е м2?
21-03-2008 - 23:01:50
Нещо ДНС сървера ли ти се скапа? или се опита да ми правиш ДСА от сървера си?

я да пусна един имейл на Вени да го питам колко милиона е изкарал миналата година.

А за интернет шоповете - печалбите им са маргинални защото няма развит е-бизнес в Бг. Ако някой предоставя услуги и оутсоурсва за чужденци е друг въпрос, но в никакъв случай не е бил студент през 2003 ( с 40 стотинки в джоба) и няма онлай шоп да продава в Бг.
Re: Анкета: Възможно ли е връщане към нива 300Е м2?
21-03-2008 - 23:03:09
не смея защото съм ти виждал по-често мнението и мисля че стила малко се различава от Джоан. Но ще наблюдавам...

и чakам списъка с интернет милионерите...



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-03-21 23:04 от kuku987.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход