Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Анкета: Възможно ли е връщане към нива 300Е м2?

Публикувано от naughty 
Re: Анкета: Възможно ли е връщане към нива 300Е м2?
21-03-2008 - 20:45:38
а обясни ми сега как като си бил студент през 2003 ги направи тези 300 000 евро с които ще купуваш 10 апартамента по 30 000.

1. стартира свой бизнес с 1 лев в джоба.
2. започна работа на 200 000 евро годишна заплата
3. започна да подаваш чбълки като Рокфелер
4. приивлече чужд инвеститор

.......................

биип, вронг ансър.
(Брус Уилис от нали знаеш кой филм).

И по лека с изхръляциите че много добре знам какво постигнаха в Бг мой познати, от елита на Бг откъм мозък и предприемчивост.




Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-03-21 20:49 от kuku987.
Re: Анкета: Възможно ли е връщане към нива 300Е м2?
21-03-2008 - 20:50:15
60 стотининки за купон в стола през 2003?

биип, вронг ансър....

И какво следва, маркетинг и мениджмънт ли?

само в бг, както Алиса в страната на чудесата е възможно всеки ню град да печели 20 пъти повече от българския президент. Без да е 'чичко' или мутра...



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2008-03-21 20:56 от kuku987.
Re: Анкета: Възможно ли е връщане към нива 300Е м2?
21-03-2008 - 20:54:45
Сам знаеш че сериозен човек няма да говори за печалба на пари в един форум и то обсъждайки себе си.Ако някой го прави ,най-вероятно лъже или преувеличава.Начинанието съм го започнал още 2002,но просто отначало не вървеше.Но ще кажа че съм съсобственик на интернет-магазин.С това започнах,впоследствие по-широк кръг от интернет-услуги.Не съм мамил или крал от никой през тези години,нито от държавата,нито който и да е друг.На мнение съм че в държавата има условия за развитие на всякакъв бизнес.Изисква се упоритост,честност и повече решителност и разбира се много много късмет.
Казваш че много хора на се успели,нормално е на всякъде е така.Не всеки има успех.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-03-21 20:56 от ivo_1.
Re: Анкета: Възможно ли е връщане към нива 300Е м2?
21-03-2008 - 20:58:58
и каква система ползваш за разплащане?

откъде намери пари да спочнеш? Какво продаваш? Кой ти е снабдителя?
Как намери пари за реклама? На какво си пишеш приложенията?
откъде намери пари за сървери и хоустинг?
Естествено че всичко ще е 'бизнес сикрет' а иначе начинанието ти е смехотворно в страна където интернет почти не се ползва камо ли някой да пазарува по интернет.
В целата страан има 3 онлайн шопа за техника всичките оперирани от чичковци...



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-03-21 21:03 от kuku987.
Re: Анкета: Възможно ли е връщане към нива 300Е м2?
21-03-2008 - 21:00:37




Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-03-21 21:09 от kuku987.
Re: Анкета: Възможно ли е връщане към нива 300Е м2?
21-03-2008 - 21:01:39
старирал бил бизнес по интернет през 2002, в България нямаше онлайн система за разплащане до 2005 а кредитните карти едва сега навлизат...
Re: Анкета: Възможно ли е връщане към нива 300Е м2?
21-03-2008 - 21:02:27
може да кажеш кой е сайта, може да поръчам нещо за роднините си в бг и да ти направя оборот. Колко вземаш за доставка?

а следните бул шитинги:
"На мнение съм че в държавата има условия за развитие на всякакъв бизнес.Изисква се упоритост,честност и повече решителност и разбира се много много късмет. "
ги разправяй на баба си.

звучиш точни както масларова или станишев...

ти имаш точно толова онлайн шоп колкото компас е ИТ кадър. последния е долен лъжец и упорито бяга от техническите въпроси който искам да му задам.

всеки втори във форума е ИТ при условие че в Бг ИТ няма... щото тъй е по-удобно да раздуваме колко богати са българите... Ти колко плащаш на програмистите си и на системните си администратори?



Редактиран 3 път(и).Последна редакция на 2008-03-21 21:08 от kuku987.
Re: Анкета: Възможно ли е връщане към нива 300Е м2?
21-03-2008 - 21:12:44
извинявай иво_1 но според мен ника ти е от пуула от узери използван от системните администратори на този сайт които като няма какво да правят пускат 'комптенетни' постинги във форума.

по стила ви познавам, според мен е един единствен човек подвизаващ се по асйта и бубещ времето на хората.. Виж според мен компас не е от пуула узери който ползваш...
Re: Анкета: Възможно ли е връщане към нива 300Е м2?
21-03-2008 - 22:02:57
avatar
kuku987 Написал:
-------------------------------------------------------
> старирал бил бизнес по интернет през 2002, в
> България нямаше онлайн система за разплащане до
> 2005 а кредитните карти едва сега навлизат...


Куку, за неща,от които нямаш представа,тъй като отдавна не живееш тук,е смешно да си толкова категоричен.Какво като не е имало он лайн система за разплащане ? Ако ти не можеш и не знаеш как да направиш нещо в дадена ситуация, просто попитай- не викай че не може.
Да ти припомня ли,за дъртата госпожа,дето първо казвала,че влакът няма да тръгне,а после почнала да повтаря,че няма да спре? winking smiley
Re: Анкета: Възможно ли е връщане към нива 300Е м2?
21-03-2008 - 22:22:36
Жалко Куку,
Това ти изказване май ще те извади от личния ми списък на ценни мнения:-(
Това че не си в БГ изобщо не означава че ние които сме решили съзнателно да останем тук спим дълбок зимен сън, стоим и плачем и не можем да създадем нещо смислено.
Аз също си имам e-business още от 1997! И изобщо не ми пречи че тогава нямаше карти в БГ - винаги има начин. А и защо да чакам много плащания от "бедните БГ" - по-добре да ми плащат "богатите други".
Не знам как я гледаш България - че има проблеми, има - не отричам. Че могат да станат много сериозани - също е факт. Но хората работещи тук не спят по дърветата и (обикновено) не ядат банани.
Понякога полудявам от това отношение - това че работиш в друга часова зона никак не те прави по-създаващ от доста хора тук.
Със здраве:-)
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход