Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Анкета: Възможно ли е връщане към нива 300Е м2?

Публикувано от naughty 
Re: Анкета: Възможно ли е връщане към нива 300Е м2?
23-03-2008 - 02:18:56
Куку,
ако ти през 2005 година си съветвал хората да не купуват, защото цените са високи, не смяташ ли че си ги подвел.

КОГАТО КАРТАТА И ТЕРЕНЪТ НЕ СЪВПАДАТ, ВЯРВАЙТЕ НА ТЕРЕНА.
Стара военна аксиома
Re: Анкета: Възможно ли е връщане към нива 300Е м2?
23-03-2008 - 02:25:05
освен това автоматично трябва да си загуби лиценза за подвеждане/фроуд
Re: Анкета: Възможно ли е връщане към нива 300Е м2?
23-03-2008 - 02:37:16
не, защото аз давам съветите си анонимно и не официална позиция на експерт.
Ако си пиша името и титлите и някъде официално пиша че те съветвам да направиш вди какво си еди какво си може да ме съдиш стига да успееш да докажеш че аз съм го казал (статия във вестник). със пост в блог сайт от анонимен участник нищо не можеш да направиш.
Освен това което пиша обикновено се случва.

с госпожата случая е друг:
1. тя публично и от
2. гледна точка на експерт - дава си името - и от позицията на агент/брокер дава съвет във
3. вестник - което е достатъчно основание за вина и лесно доказуемо

освен това:
4. тя няма да е права за разлика от мен.

пълна липса на професионализъм, дава съвети за които не я питат, тука автоматично си губи лиценза. няма право да ви съветва да купувате, може да ви каже за риска, средните цени и прочее. съветва ли носи отговорност.

Между другото познавам един гащник, агент на НИ тука в Торорно който абсолютно незаконно прави същото: дава съвети без да му ги искат и освен това разправя (не публично естествено) че продавал и купувал за своя сметка. Пипнат ли го му вземат автоматично лиценза и всеки който му е паднал имота след това може да го съди ако докаже че му е дал такъв съвет.
Клиентите му от колегиалност (българи сме ех...) игнорират това аз обаче посъветвах няколко приятели който мислехе да го ангажират да не го правят защото де факто човека е мошеник, кон артист.





Re: Анкета: Възможно ли е връщане към нива 300Е м2?
23-03-2008 - 02:40:37
Нямах предвид, да носиш някаква съдебна отговорност или пък да ти отнемат някакъв лиценз.
Ти лично как чувстваш нещата?
Re: Анкета: Възможно ли е връщане към нива 300Е м2?
23-03-2008 - 02:44:28
в Америка има една максима: мога да правя каквото си искам стига да не ме осъдят.

Аз обаче смятам че в случая имам право, досега всичко което съм писал се е сбъднало, останалото предстой да се сбъдне съвсем скоро.

така че не смятам че съм сгрешил в нещо. все пак не правя прогнози са цените на РЕЙТ компанните в Пакистан в +- 5 процента а тълкувам съвсем достъпната информация (стига да знаеш как да я намериш) за положението в Бг.

Re: Анкета: Възможно ли е връщане към нива 300Е м2?
23-03-2008 - 02:48:12
Значи при цени в момента от 1000+ евро, смяташ, че съветите през 2005 година, при цени от 500 евро, са били правилни.

КОГАТО КАРТАТА И ТЕРЕНЪТ НЕ СЪВПАДАТ, ВЯРВАЙТЕ НА ТЕРЕНА.
Стара военна аксиома
Re: Анкета: Възможно ли е връщане към нива 300Е м2?
23-03-2008 - 02:53:43
да, при цени утре от 300.
Re: Анкета: Възможно ли е връщане към нива 300Е м2?
23-03-2008 - 02:55:07
освен това кой ти каза че цените сега са 1000, ти продал ли си нешо на 1000?
обявите си киснат а сделки няма. Аз мога да пусна 1000 обяви на 0.1 евроцент, това значи ли че цените са такива? Не бъркай цени продава с цени изобщо.
Re: Анкета: Възможно ли е връщане към нива 300Е м2?
23-03-2008 - 02:55:54
А къде беше 2002 да кажеш на всички да си купят на цени под 300?
Re: Анкета: Възможно ли е връщане към нива 300Е м2?
23-03-2008 - 02:59:12
Цените са над 1000 в почти всички квартали. Цените на които стават сделките, а не офертните.

КОГАТО КАРТАТА И ТЕРЕНЪТ НЕ СЪВПАДАТ, ВЯРВАЙТЕ НА ТЕРЕНА.
Стара военна аксиома
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход