Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Е какво стана?

Публикувано от naughty 
Re: Е какво стана?
23-05-2008 - 04:05:13
и друг път внимателно с попръцкванията след като сте яли бобец.

да не се наакате от ентусиазъм.
Re: Е какво стана?
23-05-2008 - 04:07:17
а да и забравих, еврото ще е 1.10 лева... а долара 1.13?

УС 3 пъти по-евтина от Бг. При 20 пъти по-голями доходи.
гуд, гуд...
Re: Е какво стана?
23-05-2008 - 04:24:27
наскоро Уникредит отчетоха че в Бг нямало ценови балон защото заеми се отпускали на хората който са в топ 30 процента по доходи. Тези топ 30 процента като среден доход имат по-нисък доход от бедняците със събпрайм моргиджите в УС дето потънаха на цени 1/3 от българските и лихви 2-2.5 пъти по-ниски от българските.

Наскоро друга статискика отчете че 2/3 от Българите мизерстват и само 1-2 процента мислят за жилище... интересен онтраст. Банката определено не е в час. Или луже най-нагло. Ако 66 процента мизерстват за да има 30 процента да купуват значи че най-богатите 30 процента в Бг нямат жилища....

толкова за стъкмистиките в Бг.
и за смятането на реални и идеални части...

Абе хора алоу, не се ли научихте че не може да се сравняват ябълки с портокали?



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-05-23 04:34 от kuku987.
Re: Е какво стана?
25-05-2008 - 11:45:00
Още ли разтягаде лукуми
Навън вренето е чудесно,я се поразходете малко
Re: Е какво стана?
25-05-2008 - 19:54:46
Абе еи куку ли си кукумицин ли си...знаеш ли от колко време ти чета постовете които си копнал от някои саит и ги приписваш за свои...гледам пак нещо за америката лопаш....еи мишок..нали е хубаво в америката какво търсиш в бг форумите и изобшо защо не изказваш мнения по американските форуми ...еи писна ми от теб ако имаш нещо конкретно да казваш на хората казваи ако ли не не промиваи мозъците на четящоите тук...всеки сам ще си прецени дали са скъпи или евтини имотите..а колкото да петрола и икономическата криза ..не видях да предлагаш решения....
аман вече ....
Куку пак ли бе човеко...?
28-05-2008 - 19:40:18
avatar
kuku987 Написал:
-------------------------------------------------------
> така, първо си оправете скапания сайт и кирливия
> Май ес кю ел и Пи Еич Пи.
>
> второ, оставиха ги за малко на мира във форума и
> се разпърдяха сладурите.
> без малко да се наакат.
>
> за какво става дума в горната статиика по
> вписванията? Ами че тя включва сумарно всички
> сделни с НИ включая земеделските земи и
> парцелите.... и виличките по лозята... т.е. това
> не е статистика за жилищата...
>
> като се има впредвид че сега е модно купуването на
> земеделска земя...
> да не се окаже че 10 процента от тези сделки са за
> жилища...
> (тъй де да не се окаже че бай доган изкупува
> земеделска земя а това тука се отчита като сделки
> с жилища...)
>
> Иначе статискиката е абсолютно смехотворна, жена
> ми е от малко провинциално градче (бишв окръжен
> център), там имат 10 сделки за година, леля и
> продава апартамент тухла в центъра от 3 години на
> много изгодна цена и досега е нямала оглед...
>
> А тази статискика отчита над 500 продажби на
> тримесечие за това градче....
>
> сладури.
> Точно както статиската за цените дето се оказва че
> отива пешо на държавна заплата от стъкмистиката до
> офисите на избрани фирми (явлена, адрес НИ) пият
> по едно кафе с брокера, предоставят му се избрани
> (и фиктивни) сделки и новата бомбастична
> статискика е факт.
>
> Това в европейска държава. Като се има впредвид и
> каква инфлация отчитат сладурите...
>
> То затова в Бг никога няма да има реална
> статискика и информация.. че тогава няма да има
> шарани. То шараните се ловят в мътна вода.
>
>
>
> Редактирано 1 пъти, последният път 05/23/08
> 04:18AM от kuku987.



Куку не е лесно да ти се реши проблема признавам тиsmiling smiley)) Пищя близо два месеца из форума как можело да не излизала статистиката веднага за първото тримесечие и как нямало да има едва ли не никакви сделки... Сега статистиката излезе, но понеже явно не те устройва, защото за пореден път ти се разминават "вижданията" с реалността и сега видите ли статистиката била смешна... clap: clap: clap:

Аз незнам кой се вълнува от ръста на броя продажби в Троян примерно, но всички се интересуват от София и Варна... В София има ръст от 15% спрямо същия период на миналата година...разбирам, че не те устройва, но това са фактите това вече не са "манипулативните медийни статии" winking smiley

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Куку пак ли бе човеко...?
28-05-2008 - 19:52:21
ама ти сам си ръкопляскаш бе човече.

гледам бензина днес 1.30 (долара) колко е в Бг? иначе вноса в Бг намалявал.
според статискиката. Иначе износа растял но пък дупката във външната търговия също растяла. ?

а тази статистика дето ми я цитираш е за записванията изобщо на НИ (включва ниви, парцели, вили) и не е представителна за жилищата.

иначе здраво се тегли кредит, браво. Европа е пред рецесия, наскоро предупреждаваха хората да си съкращават разходите, бай Ганю с детински акъл тегли здраво заеми и харчи.

Re: Е какво стана?
28-05-2008 - 20:00:06
avatar
Не приятелю на теб ръкоплясках...
Аз незнам кой тегли заем ей така без да помисли просто да влезне в банката и хоп кредтиче за 100000 евро...незнам може в Канада така да ги дават, но тук не е така.
Да разбира се в София ниви има колкото искаш по 40 000 души всяка година си купуват ниви в София и само 4000 от тях апартаменти...вЕрвай ми...или по-скоро вярвай си winking smiley Ако искаш отскочи до службата по вписванията и поискай детайлна справка ама според мен и тя няма да ти хареса и ще им кажеш, че са с детски акъл мдаа... Да ти призная с ръка на сърце ако бях се изказвал толкова пъти колкото теб и толкова пъти ако бях на километри от истината щях поне малко да се засрамя...
Но то си е до човек пък и в крайна сметка всички сме анонимни във форума :ami:
Застъпвай на "смяна" във форума докато вечерям хайде spinning smiley sticking its tongue out

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Е какво стана?
29-05-2008 - 09:36:25
Единствената реалност е, че цените на имотите едва ли ще достигнат нива, като отпреди години. Пример: преди 3 години (2004 г.) купих жилище в центъра на София (на престижно място). Жилището е с чиста площ над 160 м2, с общите части над 180 м2. Към него има надземен гараж и склад с чиста площ 50 м2. Отделно мазе. Всичко това - в луксозно състояние, с парно, големи тераси и т.н. - за 100 000 евро. Предложете ми днес такова нещо и на такава цена. Предложете ми утре подобно и на такава цена. Вдругиден, след година... Пълен абсурд. В момента имам заявен сериозен интерес на 300 000 евро.
Или 3-стаен на ул. "Черковна", тухлен, след ремонт, 120 м2 за 70 000 евро?
Предложете ми къща, в село без цигани, на супер красиво място и близо до София за 3 000 лева. Или къща на 3 етажа, не гредоред, готова за живеене, с 1 декар двор, в курортно планинско място за 8 000 лева. Купих ги на тези цени преди 2 години.
Чакам... Нека тези, които вещаят сривове и трагедии, ми предложат такива имоти, тогава ще им повярвам.
Пари се влагат най-сигурно в недвижими имоти и злато. Това не е моя измислица. Доказали са го хора, по-мъдри и по-богати. Който не го разбира, чака някъде, в някой подобен форум, успокоението, че ще може да си купи имоти на безценица...
Re: Е какво стана?
29-05-2008 - 09:42:08
сега се сещам че преди горе долу2 години купих земеделска земя 33 декара за около 5 500 лева -наистина вече такива цени тц............
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход