Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Е какво стана?

Публикувано от naughty 
Re: Е какво стана?
08-04-2008 - 16:26:58
И аз знам какво е добре и кое не. Въпросът е как на практика можеш да го постигнеш.
Кога водиш преговорите, когато подписваш договора или когато е готов апартаментът?
Re: Е какво стана?
08-04-2008 - 16:43:27
Камелия, представа си нямаш от кои съм и не съм защитавал Командира - това ти си го измисли. И замълчи малко, на всички опонираш, караш се, обвиняваш, обиждаш....Просто ми омръзна да чета глупости. По правило не нарушавам добрия тон, но с теб е невъзможно да се говори или спори - щом нямаш аргументи си измисляш някакви обвинения към другите във форума. Никой не може да каже нещо, без ти да се обадиш като последна инстанция. Хайде замълчи малко да се чуят и смислени мнения.
Re: Е какво стана?
08-04-2008 - 16:50:56
avatar
r_stoma Написал:
-------------------------------------------------------
> Камелия, представа си нямаш от кои съм и не съм
> защитавал Командира - това ти си го измисли. И
> замълчи малко, на всички опонираш, караш се,
> обвиняваш, обиждаш....Просто ми омръзна да чета
> глупости. По правило не нарушавам добрия тон, но с
> теб е невъзможно да се говори или спори - щом
> нямаш аргументи си измисляш някакви обвинения към
> другите във форума. Никой не може да каже нещо,
> без ти да се обадиш като последна инстанция. Хайде
> замълчи малко да се чуят и смислени мнения.


Ами,не чети,щом не искаш! Твое право е. Но не се опитвай да ми забраняваш каквото и да било! Кого и какво защитаваш- вижда се от постовете ти. Дали не нарушаваш "по правило" добрия тон- също.
А кой си- въобще не ме интересува. winking smiley
Re: Е какво стана?
08-04-2008 - 17:43:43
Камелия, немога да ти забраня да обиждаш и ругаеш хората - просто няма как. Гледам и да не чета постовете ти, но ти се обаждаш навсякъде и във всички теми. Твърде дълго не реагирах, когато пращаше хора на лекар да се преглеждат- няма как да оправя света, но всяко търпение си има граници. 50% от постовете ти започват с "хихи", "хаха". Какво е това възпитание незнам. Да беше казала нещо умно, както и да е - ама не. Ако замълчиш малко и не се обаждаш непрекъснато по всички теми, ще ти бъда много благодарен!!!
Re: Е какво стана?
08-04-2008 - 17:59:14
goro Написал:
-------------------------------------------------------
> А такова е движението на цените в Софийско, пак
> според този сайт
> null
>
> Почти се покрива с прогнозите на ПРОДАВАЧ
>
>
>
> Редактирано 1 пъти, последният път 04/08/08
> 12:05PM от goro.


goro,

това са за София-област, което е различно от област София-столица. За София-столица naughty е псотнал на първата тсраница от тази тема графката на офертните цени.
Re: Е какво стана?
08-04-2008 - 18:43:50
avatar
r_stoma Написал:
-------------------------------------------------------
> Камелия, немога да ти забраня да обиждаш и ругаеш
> хората - просто няма как. Гледам и да не чета
> постовете ти, но ти се обаждаш навсякъде и във
> всички теми. Твърде дълго не реагирах, когато
> пращаше хора на лекар да се преглеждат- няма как
> да оправя света, но всяко търпение си има граници.
> 50% от постовете ти започват с "хихи", "хаха".
> Какво е това възпитание незнам. Да беше казала
> нещо умно, както и да е - ама не. Ако замълчиш
> малко и не се обаждаш непрекъснато по всички теми,
> ще ти бъда много благодарен!!!


Не ми трябва благодарността ти. Това,че се изживяваш като "обществен защитник",е твое решение и ако някой "беззащитен" реши да ти е признателен,предполагам ще го сподели. Съмнява ме,обаче. Повечето пишещи тук се интересуват от факти и коментари.Рядко заместват липсата на аргументи с прословутото "А вие,защо биете негрите!?" winking smiley
Re: Е какво стана?
08-04-2008 - 19:25:48
Здрасти на всички, р_стома, Камелия ме беше обвинила в туй че нямам здрав разум(женички - какво да ги правиш), но мисля че всичко е в тона на шегата, аз предлагам да си понасяме критиките и заяжданията без да ги взимаме на сериозно.
Майтап да става. То какво ни остава в цялата ситуация . Фактите за България не можем да променим, поне не толкова бързо.
Re: Е какво стана?
08-04-2008 - 19:39:41
Камелия, като те гледам как защитаваш матрьошките е повече от ясно за кого си гласувала. А за коментарите на ДСБ - те са подплатени с доказателства. Нали не забравяш от кого тръгнаха разкритията за МВР? Не искам да политизирам форума, но нещата са свързани - когато хората не се интересуват от политика, бързо се превръщат в овце за стригане. Преди бяха пирамидите и банките, сега ножицата са имотите.

Продавач, къде на трета страница пише, че обявите са в центъра? Провери си обявите сам, щом толкова те интересува. Аз нямам време да звъня толкова телефони. [www.imoti.net] A и апартамент под наем не търся, още по-малко в центъра, където живея. За по-добра справка, можеш да видиш обявите в секция "Съквартиранти" на форума - двустаен в Гео Милев - 160 Е, например.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-04-08 19:48 от 74ydur.
Re: Е какво стана?
08-04-2008 - 19:43:00
Joan написала:
goro,
това са за София-област, което е различно от област София-столица.


И аз това казвам - Софийско, а после и Варненско. И съвсем умишлено ги постнах - за професионалистите в бранша (недвижими имоти) е ясно!
На мен поне не са ми известни случаи в, в които в един град имотите като цяло да нарастват, а в периферията му като цяло да намаляват, обикновено се движат паралелно и в една и съща посока.
Да не говоря за странното актуализиране на графиката на първата страница на Сайта!
Обикновено я актуализират през няколко седмици, две актуализирания по рано, цените показваха нарастване само с 2-3 евро и може би това се видя някому недостатъчно - последва актуализиране пред ден два. Ако не се лъжа цифрите при поредните актуализирания бяха 10хх ден два 1063 ден-два 1066 и изведнъж за ден два - 1114.

Но всъщност двете графики съпоставени говорят сами по себе си - разбира се сега тренда и на тези в областта може да бъде обърнат!

Нямам време - иначе бих ти дал много примери за да видиш, че цените в областта на градовете и самите градове като цяло винаги се движат в една и съща посока, като последните 50 години тренда на покачването на цените в областта е по голям отколкото в самия град, което е ясно на какво се дължи!
Разбира се България, според много от тук списващите е едно голямо изключение!
Re: Е какво стана?
08-04-2008 - 21:35:38
avatar
74ydur Написал:
-------------------------------------------------------
> Камелия, като те гледам как защитаваш матрьошките
> е повече от ясно за кого си гласувала.

Къде по-точно видя да ги защитавам? Дай ми линк! Ако не го направиш, или не се извиниш,оттук нататък ще те наричам "лъжкинята " smoking smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход