Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Е какво стана?

Публикувано от naughty 
Re: Е какво стана?
01-06-2008 - 20:35:39
апааа,Knignt Frank-поредните английски брокери на НИ,които твърдят,че центе в бг скочили със 31% .разбира се,пропускат да кажат,че тва не са цени спрямо реални сключени сделки,както е навсякъде по света,а са цени по:

Я ТОЛКОЗ СИ САКАМ,ПА ТИ АКО САКАШ.

статистика по въображение на продавачите........

ами нещо обаче също са пропуснали да кажат с колко са паднали цените по морето.хммммм,защо ли????

ами сигурно,защото имат инвестиции в обзор?и продават на цени 68 000 евро,до 360 000 евро за апартамент......

и те горките си мислят,че кат пуснат някоя блага новина за бг и целия свят ще им повчрва и ще им изкупят комплекса в обзор на цени,на които можеш да си купиш цяло имение във флорида......апартамент за 360 000-600 000 $????????
представям си,как са се набутали в този проект,за да искат такива цени......
горките англичанчета.

GOD SAVE THE QUEEN!
Re: Е какво стана?
01-06-2008 - 21:10:32
Интересно :!:
"докато в погледа на инвеститорите в сектора вече все по-често попадат източни градове като Хонг Конг и Сингапур. "
Защо пък като ние сме "шампиони" по ръст на цените, то тези инвеститори не обърнат и малко поглед към нас :ami: moody smiley: Взели да обръщат внимание на вторите moody smiley Ей, алоууууу..... който разбира, тука се спира smiling smiley
Re: Е какво стана?
01-06-2008 - 21:25:52
avatar
acen1975 Написал:
-------------------------------------------------------

> ......апартамент за 360 000-600 000
> $????????
> представям си,как са се набутали в този
> проект,за да искат такива цени......
> горките англичанчета.
>
> GOD SAVE THE QUEEN!


Хич не са се набутали,ма лакомията им е голяма! Кой знае и техните пари от коя офшорка са дошли! winking smiley
Re: Е какво стана?
01-06-2008 - 21:29:44
камелия Написал:
-------------------------------------------------------
> acen1975 Написал:
> --------------------------------------------------
> -----
>
> > ......апартамент за 360 000-600 000
> > $????????
> > представям си,как са се набутали в този
> > проект,за да искат такива цени......
> > горките англичанчета.
> >
> > GOD SAVE THE QUEEN!
>
>
> Хич не са се набутали,ма лакомията им е голяма!
> Кой знае и техните пари от коя офшорка са дошли!
............................................................................................

Как коя? ИРА Ltd или някой офис в Лондон, който по случайност например е бил бивш такъв я на Доктора, я на Самоковеца, я на някое червено юпи.
Re: Е какво стана?
01-06-2008 - 22:35:47
камелия Написал:
-------------------------------------------------------
> acen1975 Написал:
> --------------------------------------------------
> -----
>
> > ......апартамент за 360 000-600 000
> > $????????
> > представям си,как са се набутали в този
> > проект,за да искат такива цени......
> > горките англичанчета.
> >
> > GOD SAVE THE QUEEN!
>
>
> Хич не са се набутали,ма лакомията им е голяма!
> Кой знае и техните пари от коя офшорка са дошли!
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

абе Камелче,баж повечето се набутаха,и ще ти кажа защо.
просто се надяваха да балонират источна европа и испания още малко и тогава да кешират,обаче им се объркаха сметките.знаеш ли защо?
ами защото ипотечната криза в сащ изненада всички,дори и мен.а аз рядко се оставям да бъда изненадан.
дойде кризата като гръм от ясно небе още август и то първо в германия и франция,та чак поске се превърна в кредитна криза и банките затегнаха кредитирането в имотната сфера още септември.
което довече до липса на ресурс за продължаване на балонирането и сега британците много зле им се пише.
ще ти дам пример с испания-там ,дори и да са дали 30% първоначална вноска за имот на зелено-като имота стане готов,англичаните дори и не си търсят тези пари-просто го връщат на строителната компания,отказват се от него.
ами банксо и морето?
и там същата работа ще стане,ако не е и почнала да става.
представи си англичанин ,купил на сл.бряг ,или банско за 1300 евро,сега кво му е?
цените са ужким по 800 евро,ма и тва не е вярно-тва са цени предлага.въщност маркета вече е замръзнал и тия пичове не могат да развържат и на 500 евро.

ако не беше дошла кредит кризата от сащ,щеше да е много по зле за бг-щяха да кешират навреме и да излезнат-специалисти са те в спекулацията,не ги подценявай.
и ако беше станало така-в момента бг банките щаха да са отпуснали много повече кредити и то предимно на бг пишман инвеститори и в бъдеще ревът на бг щеше да е в пъти по голям.
така че-да се благодарим,че глобалната кредит криза предварително прекъсна балонирането и дори остави английските тарикати неподготвени и сега ще си плащат за това,което ти викаш-прекалената им лакумия.
само ги глей фондовете на НИ и големи брокер компании в англия,как ще се прескачат да пишат в пресата,колко било добре да се инвестира в източна европа и по статиите им,ще знаеш кои от тях,къде и с колко са се набутали......
Re: Е какво стана?
01-06-2008 - 22:54:33

Информация от 1-ва ръка за Банско:

Следя пазара там не с цел инвестиция.
Последните месеци нищо или почти нищо продадено на официално обявените цени: 750-1000 / кв. м за завършени
Re: Е какво стана?
02-06-2008 - 08:37:45
dival Написал:
-------------------------------------------------------
> гледам ,че имам оферта за 300 евро на някакъв
> забит керпич.....еееехххх тази къщурка е на
> мноооого мноооого километри от морето...аиде от
> мен оферта еи така да те отърва...ще ти дам бързи
> 20000лева ..ако искаш-това е окончателната ми
> оферта

Ех dival ... ако това е " кирпич" според теб , то според мен ти в царството на празнодумците щеше да си първи везир .
Този "керпич" ще надживее и правнуците ти а ти от тук нататък не се прави на голям пич щото явно не си и от имоти не разбираш - още по-малко от пазара.
Re: Е какво стана?
02-06-2008 - 08:39:35
малеее,аиде нема нужда.....
Re: Е какво стана?
02-06-2008 - 11:07:20
status Написал:
-------------------------------------------------------
> dival Написал:
> --------------------------------------------------
> -----
> > гледам ,че имам оферта за 300 евро на
> някакъв
> > забит керпич.....еееехххх тази къщурка е на
> > мноооого мноооого километри от морето...аиде
> от
> > мен оферта еи така да те отърва...ще ти дам
> бързи
> > 20000лева ..ако искаш-това е окончателната
> ми
> > оферта
>
> Ех dival ... ако това е " кирпич" според теб , то
> според мен ти в царството на празнодумците щеше
> да си първи везир .
> Този "керпич" ще надживее и правнуците ти а ти от
> тук нататък не се прави на голям пич щото явно
> не си и от имоти не разбираш - още по-малко от
> пазара.


не е лошо малко да свиеш перките"специалисте"
аиде сега да ми кажеш като си толкова знаещ-от къде разбра дали съм пич или не и дали разбирам от имоти...и недеи само да ми лопаш по форума ами кажи нещо деиствително..а колкото да конкретната оферта маи изобщо не си наясно с термините за т.нар локеишън.....такива сте чаики тука половината ....ама добре че има такива като теб..
аиде господин специалист сега да споделиш с какво се занимаваш ??? а аз после ще ти поставя диагноза,както ти се опитваш да ме класифицираш.....знаеш ли колко са ми ясни такива виртуални перковци като теб....аиде потапяи се
Re: Е какво стана?
02-06-2008 - 21:42:31

Calm down, Dival, calm down

Relаx, relаx, relа-а-а-а-x,

Споко, споко.......

че Лаптопа ми се стресира от последния ти пост, уплаши се горкото....
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход