Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Е какво стана?

Публикувано от naughty 
Re: Е какво стана?
29-05-2008 - 14:28:19
Пишете, но реални предложения на такива цени нямате. Или, както казваше някой тук из форумите "Мечтите на закъснелите..."
Re: Е какво стана?
29-05-2008 - 14:49:45
кои говори за покупка на кредит немога да разбера????/
или тука в бг не можем да сме на позиция-кеш
Re: Е какво стана?
29-05-2008 - 15:16:02
gandalf



Пишете, но реални предложения на такива цени нямате. Или, както казваше някой тук из форумите "Мечтите на закъснелите..."
.............................................................................................

Очаква се продължение на сериала "Дон Балон" с работно заглавие "Преброяване на оцелелите...."
Re: Е какво стана?
29-05-2008 - 15:21:54
понякога без да обиждам никои разбира се ..имам чувството че се води спор между имотни и безимотни.....и наблюдатели-малоимотни
Re: Е какво стана?
29-05-2008 - 15:49:59
Уточнявам - имам къде да живея, имам и достатъчно нелоши наследствени имоти, така че лично надуването на балона не ме е ощетило. Продавам един имот и газ към Уест коуста на Ю Ес Ей. Че и пари отгоре ще ми останат за харчалък. Така че за мен и така става, и онака.

Въпросът е не аз, ти или той....въпросът е държавата къде ще отиде ако балонът се раздуе още малко и се пръсне, та оглушеем. Още една емигрантска вълна на запад ще ни съсипе и малкото останало нещо, наречено държава.
Re: Е какво стана?
29-05-2008 - 16:20:39

Combat,

материалното, социалното състояние и притесненията ми са същите като твоите-де не се повтаряме.
За мен БГ проигра исторически шанс да се нареди в Европа наравно с Гърция, Словения, Унгария, закопавайки милиардите в безумно и ненужно строителство. Това не стана случайно. Това си е подготвен сценарии за опоскване на постъпващите по фондовете пари .....
Като прибавим и заемната истерия(обществена тайна е че от едно ниво нагоре банковите шефове можеха да теглят неограничени заеми без да ипотекират нищо срещу това. С тези средства те строеха хотели-за толкова им увират кратуните, с което донапомпваха балона) картината за бъдещето е плачевна
Лозунгът вече не е "Боже , пази България",

Новият лозунг е "Боже, спасявай България"




Re: Е какво стана?
29-05-2008 - 16:52:42
Също имам достатъчно имоти, та даже давам два под наем, което не ми пречи да видя нещата такива каквито са - България НЕ догонва развитите страни - напротив изостава. Тук производството е сведено до санитарен минимум - колкото да не умрем от глад. Инфраструктурата е най-лошата в Европа, та даже и от доста други страни. Брутния вътрешен продукт - също най-нисък в Европа...... Да продължавам ли? Няма смисъл - стандарт - никакъв, население - застаряващо и променящо етноса си..... Лощото е, че всеки иска да си изкарва хляба с препродажба - да купи евтино и после да препродаде скъпо и не намира нищо лошо в това. Е да ама трябва и да се произвежда - не само да си чешем езиците по форумите. Това с препродажбите си е желание за бързи печалби или нетрудови доходи и за мен е нещо неособено чистоплътно. Лесните пари може да излезат доста солени. Нищо добро не ни чака, за огромно мое съжаление. Та покрай търгаши и хитреци, дето само за далаверка мислят, всички ще търпим негативите на кризата, която няма как да ни се размине - пак за съжаление. Е аз да продължавам да работя - не си вадя хляба с препродажби.
Re: Е какво стана?
29-05-2008 - 17:22:29
avatar
"Лощото е, че всеки иска да си изкарва хляба с препродажба - да купи евтино и после да препродаде скъпо и не намира нищо лошо в това."

Много си прав. Спекулата му е майката. Като прибавим това, че и нищо не произвеждаме не е чудно, че инфлацията ни е двуцифрена....
Re: Е какво стана?
29-05-2008 - 17:22:56
за много голямо съжаление сте прави 100%
Re: Е какво стана?
29-05-2008 - 17:37:02
По-напред да добием, па тогаз да попием.
Яде като мечка, а работи като с клечка.
Човек се учи от що му се случи.
Роденият да пълзи не може да лети.
Тръгнал ли си на път, не се връщай от средата.
Хванеш ли се на хорото, трябва да го играеш.
Вчера ни грош, днеска цял кош.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход