Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Е какво стана?

Публикувано от naughty 
Re: Е какво стана?
08-04-2008 - 22:18:01
Е, радвам се, ако не си и извинявай, все пак. От писанията ти кога и при кого се появиха мутрите, дето и ние, по-младите, знаем на чия партия са креатури, не ставаше ясно, че не я защитаваш. А от следния диалог разбрах, че тази партия даже не ти пречи:

kuku Написал:

"камелия, БКП и комсомолците не са България."

Камелия написала:
"Това го кажи на хуба-буба,щото те все му пречат!"

[forum.imoti.net]

На мен ми пречи, затова реагирам остро. За съжаление, сигурно ще пречи и на децата ни.
Re: Е какво стана?
08-04-2008 - 23:01:28
avatar
74ydur Написал:
-------------------------------------------------------
> Е, радвам се, ако не си и извинявай, все пак. От
> писанията ти кога и при кого се появиха мутрите,
> дето и ние, по-младите, знаем на чия партия са
> креатури, не ставаше ясно, че не я защитаваш. А
> от следния диалог разбрах, че тази партия даже не
> ти пречи:
>
> kuku Написал:
>
> "камелия, БКП и комсомолците не са България."
>
> Камелия написала:
> "Това го кажи на хуба-буба,щото те все му
> пречат!"
>
>
>
> На мен ми пречи, затова реагирам остро. За
> съжаление, сигурно ще пречи и на децата ни.


Приемам извинението. Бях достатъчно голяма,за да видя червените куфарчета,а след тях и сините. По стечение на обстоятелствата,наблюдавах "растежа" на 2 персони от двата цвята.........
А "за протокола": БКП с ръководната си роля,остана в миналото,а комсомолците одъртяха- 20г. минаха. И да оправдаваш личните си несполуки с тях,за мен е равносилно да се изживяваш непрекъснато като жертва. Не ми е в характера,не виждам и смисъл. Независимо от всичко,лесно или трудно,човек сам решава живота си.Особено сега,когато може и на Северния полюс да се изнесе,щом прецени че ще му е добре. Та,това се опитах да кажа на Хуба Буба и другите рИвящи! :ami:
Re: Е какво стана?
08-04-2008 - 23:52:31
Не можеш да ме убедиш, че БКП с ръководната си роля остана в миналото, както не можеш да ме убедиш, че няма общо с БСП. (Генералското движение в БСП, Любен Гоцев, Красимир Премянов и т.н...). А може би и БСП няма ръководна роля, според теб?

И сега малко в твой стил:

Камелия написала: "А "за протокола": БКП с ръководната си роля,остана в миналото,а комсомолците одъртяха- 20г. минаха. И да оправдаваш личните си несполуки с тях,за мен е равносилно да се изживяваш непрекъснато като жертва."

Къде оправдавам личните си несполуки с БКП? Дай ми линк или ще те наричам "лъжкинята"! winking smiley Не оправдавам несполуките на България (своите пък най-малко) с БКП/БСП, но не бива да се отрича огромния им и все по-нарастващ принос.

Ето сега малко за едно предишно стригане - повечето от имената са свързани с БКП и БСП.
[www.aba.government.bg]

Между другото, носят се слухове, че сега, ако все пак махнат Петков, ще си назначат Младен Червеняков, който също е от генералското движение, както и Любен Гоцев.

"Прословутото Движение за единство и развитие, известно като генералското движение, се пръкна през януари 1998 г. когато, "генералите", тази власт, за която винаги се е твърдяло, че дърпа конците в БСП, излезе на светло. В редиците му влязоха 104-ма стопански дейци, интелектуалци, бивши шефове на спецслужби, ексминистри от кабинета "Виденов", червени кметове. Лидери като Бриго Аспарухов, Любен Гоцев, Младен Червеняков, Димитър Костов, Кръстьо Трендафилов. Начело на "генералите" застана бившият шеф на Шесто в Държавна сигурност Димитър Иванов."




Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2008-04-09 00:06 от 74ydur.
Re: Е какво стана?
09-04-2008 - 00:04:04
avatar
74ydur Написал:
-------------------------------------------------------
> Не можеш да ме убедиш, че БКП с ръководната си
> роля остана в миналото, както не можеш да ме
> убедиш, че няма общо с БСП. (Генералското движение
> в БСП, Любен Гоцев, Красимир Премянов и т.н...). А
> може би и БСП няма ръководна роля, според теб?
>
> И сега малко в твой стил:
>
> Камелия написала: "А "за протокола": БКП с
> ръководната си роля,остана в миналото,а
> комсомолците одъртяха- 20г. минаха. И да
> оправдаваш личните си несполуки с тях,за мен е
> равносилно да се изживяваш непрекъснато като
> жертва."
>
> Къде оправдавам личните си несполуки с БКП? Дай ми
> линк или ще те наричам "лъжкинята"! Не оправдавам
> несполуките на България (своите пък най-малко) с
> БКП/БСП, но не бива да се отрича огромния им и все
> по-нарастващ принос.
>
> Ето сега малко за едно предишно стригане -
> повечето от имената са свързани с БКП и БСП.
>
>
> Между другото, носят се слухове, че сега, ако все
> пак махнат Петков, ще си назначат Младен
> Червеняков, който също е от генералското движение,
> както и Любен Гоцев.
>
> "Прословутото Движение за единство и развитие,
> известно като генералското движение, се пръкна
> през януари 1998 г. когато, "генералите", тази
> власт, за която винаги се е твърдяло, че дърпа
> конците в БСП, излезе на светло. В редиците му
> влязоха 104-ма стопански дейци, интелектуалци,
> бивши шефове на спецслужби, ексминистри от
> кабинета "Виденов", червени кметове. Лидери като
> Бриго Аспарухов, Любен Гоцев, Младен Червеняков,
> Димитър Костов, Кръстьо Трендафилов. Начело на
> "генералите" застана бившият шеф на Шесто в
> Държавна сигурност Димитър Иванов."
>


Единственото,с което не съм съгласна е,че за теб се отнасят думите ми от предишния пост. Писах,че са за хуба-буба и други,които все си търсят виновен. Но, не визирах теб. Достатъчно откровена съм и щях да ти го кажа в прав текст.
Към всичко,което си писала,бих прибавила,че всички във властта са от едно котило-като свински черва са свързани заради далаверата. Деленето на цветове е само за нас,за съжаление- търсейки различните,да пуснем бюлетината........
Re: Е какво стана?
09-04-2008 - 06:45:44
WARNING WARNING WARNING!!!


Словесната ****** Камелия залива почти всички теми !


Спасявайте се кой както може!





Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-04-09 12:47 от Продавач.
Re: Е какво стана?
09-04-2008 - 10:54:44
Преди 10 дни се прибрах в БГ. Най-сетне сме достигнали Вануату по стандарт и инфраструктура. Само цвета на кожата на хората е различен но и там ще ги настигнем до 30-40 години. Важното е да дерзаем.
Re: Е какво стана?
09-04-2008 - 12:09:13
goro,

Ок, просто имах случай с един, дето не беше наясно какво поства и си мислеше, че град София е областен град на Софийска област smiling smiley

Значи, при положение, че София-столица включва почти всички градове и населени места на разумно разстояние от град София (като Нови Искър, Банкя и т.н.) и при съществуващата инфраструктура около и в София, си мисля, че това, за което говориш и го има около всеки мегаполис в развития свят, е малко далеч от нас във времето (ще стане, ама след 5-10 години). Т.е., Ихтиман (например) е само на 80 км от София и е свързан с магистрала, ама на колко хора им е хрумвало да си купят жилище там и да пътуват всеки ден до София? Нещо, което в Германия отдавна е станало (аналогичното де) И има даже и жп линия до Ихтиман smiling smiley - ама нали се сещаш за разликата smiling smiley

Как да е, не исках да споря, просто да уточня нещо.
Re: Е какво стана?
09-04-2008 - 12:46:24
avatar
Грешка....



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-04-09 12:46 от zlostyr.
Re: Е какво стана?
09-04-2008 - 12:53:01
avatar
Joan Написал:
-------------------------------------------------------
> goro,
>
> Ок, просто имах случай с един, дето не беше наясно
> какво поства и си мислеше, че град София е
> областен град на Софийска област
>
> Значи, при положение, че София-столица включва
> почти всички градове и населени места на разумно
> разстояние от град София (като Нови Искър, Банкя и
> т.н.) и при съществуващата инфраструктура около и
> в София, си мисля, че това, за което говориш и го
> има около всеки мегаполис в развития свят, е малко
> далеч от нас във времето (ще стане, ама след 5-10
> години). Т.е., Ихтиман (например) е само на 80 км
> от София и е свързан с магистрала, ама на колко
> хора им е хрумвало да си купят жилище там и да
> пътуват всеки ден до София? Нещо, което в Германия
> отдавна е станало (аналогичното де) И има даже и
> жп линия до Ихтиман - ама нали се сещаш за
> разликата
>
> Как да е, не исках да споря, просто да уточня
> нещо.



clap: clap: clap: clap: clap:
Много на място казано поздравления Joan!

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Е какво стана?
09-04-2008 - 14:33:42

Joan,
всичко казано за Ихтиман е вярно с изключение на разстоянието- не е 80м а точно 40 километтра от Плиска по магистрала. При средна скорост 110-120 км/ч без да се нарушават правилата -около 20-на минути.
А преди Ихтиман е Вакарел, който има всички природни дадености да бъде перфектно мяст за живеене- на 25 км. Всички съвременни красиви европейски градове растат на площ, с ниско строителство, а и не само европейски. Гъсто застроени са само централните части, като повечето сгради са паметници на културата. В Азия , където демографския проблем е жесток , градовете растат също на площ, защото освен да се наспи, човек има нужда и от нормална жизнена среда. За този апокалипсис , който се получи в София, принос имат не само строителите , а и клиентите от провинцията, защото те допринесоха за утвърждаването на първенюшкото понятие "престижен квартал" . Престижността на един квартал се определя от качеството на хората именно като такива , които живеят там, а не от количеството лъскави ламарини, паркирани пред смешните замъкоподобни строителни недоразумения. Хората , които идват с парите си, започват бясно да търсят жилище в "престижен квартал' и така се стигна до парадокса броилият 100 000 евро за апартамент на 5 минути пеша от Витоша да не може да се наслади на гледката , а шопа от Негован, което е на 20 километра да се радва на залезите над Витоша. В Азия видях как се ражда нов квартал-разбирай красиво предградие като тези на Париж, Мюнхен и.т.н. Те не са го измислили, пак са го видели от добрата Стара Европа. На площ ,колкото примерно един среден софийски квартал в полето се построява пътната мрежа на бъдещия квартал-добре ме разбра-първо улиците, перфектно изградени, асфалтирани. Изграждат се всички комуникации-ток , вода, канали. Всичко това се прави много лесно, когато не е застроено. Оформят се отделните парцели-около 200-300 кв. м .... И се разпродават директно на бъдещите собственици, които сами си организират строителството. Само еднофамилни къщи-справка пак добрата Стара Европа.На този принцип София има огромен потенциал за разтеж дори все още в рамките на Околовръстното, но въпросната подготовка на терените трябва да се направи от държавата или общината, финасирано от Европейските фондове,а че ще продадат на сметка , това е повече от ясно, защото това се прави върху земеделска земя, която не е чак толкова скъпа . "Идеята" на тази идея е държавата да помогне на жителите си да си решат жилищния проблем, реализирайки нормална печалба и заобикалянето на алчните предприемачи.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход