Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Е какво стана?

Публикувано от naughty 
Re: Е какво стана?
31-05-2008 - 10:19:33
Това че ти няма да го продадеш не означава че цената му не е паднала Николасе. Едно нещо струва толкова, за колкото може да се продаде.
Re: Е какво стана?
31-05-2008 - 12:22:39
nikolase , не си чел темата. На 15 страница, няколко души включ. моя милост, заявяват, че са собственици на достатъчно имоти и не са кандидат купувачи. Това не пречи обаче, да мислим, че цените ще паднат - напротив. И не защото искам - никак даже не искам да падат, ама няма как да ни се размине. Също така искам бума в строителството да продължи вечно - проектант съм и сега за нас са много добри времена. Ама какво искам аз или ти и какво ще стане са две много различни неща. Да не бъркаме желанията с реалните икономически предпоставки все пак.
Re: Е какво стана?
31-05-2008 - 18:15:18
Тоз на картинката кво казва -шайзе фак ап .
Re: Е какво стана?
31-05-2008 - 19:08:51
avatar
filmatoplo Написал:
-------------------------------------------------------
> Тоз на картинката кво казва -шайзе фак ап .

Не съвсем smiling smiley
Re: Е какво стана?
31-05-2008 - 19:14:09
nikolase Написал:
-------------------------------------------------------
> Още ли някой вярвя ,че недвижимите имоти ще
> паднат?Може би това са всички хоря,които не са
> успели да хванат влака и сега съжаляват ама какъв
> изход имат те?


а да не стане влакче на ужасите..

стига с това завиждане, копнеж за 300евро - тази теза се ИЗТЪРКА...
тук се опитваме да водим нормален разговор за цени, спекули, реалности....


Re: Е какво стана?
01-06-2008 - 15:58:42
гледам ,че имам оферта за 300 евро на някакъв забит керпич.....еееехххх тази къщурка е на мноооого мноооого километри от морето...аиде от мен оферта еи така да те отърва...ще ти дам бързи 20000лева ..ако искаш-това е окончателната ми оферта
Re: Е какво стана?
01-06-2008 - 17:32:27
България отново е страната с най-поскъпващи жилища в света през първото тримесечие на годината, посочи изнесен днес доклад на агенцията за недвижими имоти Knight Frank.

В страната ни средното повишение в цените възлиза на 31.5% на годишна база, като е било дори повече, в сравнение с първото на миналата година, когато е възлязло на 22.6%, посочиха още данните.

Така България продължава да остава някак си встрани от кризата ,обхванала световните пазари на недвижими имоти, споделя Лиам Байли, анализатор от Knight Frank.

Втора по поскъпване за първите три месеца на годината е Сингапур, където цените на недвижимите имоти са се повишили с 29.9%, в сравнение с 13.5% през първото тримесечие на миналата година.

Като цяло ръстът при цените на жилищата в световен мащаб продължава да забавя темпа си на нарастване, посочиха данните.

Средният ръст през периода на първите три месеца на тази година се задържа на нива от 6.1%, което е намаление, в сравнение с отчетените 9.2% за същия период на миналата година.

Исландия е другата световна дестинация, която за изненада на всички също поддържа относително стабилен ръст за периода от 19.1% в цените на жилищата.

Въпреки тези изключения, като цяло обстановката в световен мащаб продължава да е доста притеснителна.

Страните от балтийския регион също са в състояние на известен застой в цените, става ясно още от изнесените данни.

В Латвия цените са отбелязали понижение за периода от около 20%, което поставя страната в позицията на тази с най-голямо понижение в цените на имотите в света, на фона на отчетените 60% ръст в началото на миналата година.

Пазарът в САЩ също продължава да изпитва известни затруднения, докато в погледа на инвеститорите в сектора вече все по-често попадат източни градове като Хонг Конг и Сингапур.

По-рано тази седмица бяха оповестени резултати от проучване на Standard and Poor's S&P/Case-Shiller за щатския пазар, показващи спадане в цената на имотите с цели 14.4%.
Re: Е какво стана?
01-06-2008 - 18:02:55
partzalev Написал:
-------------------------------------------------------
> Вярно ли е, че ФБР са арестували Асен ?

защо бе Парцалев?сега пък кво сгафих?казвай по бързо,дорде не е късно-ще им избягам в бг.
Re: Е какво стана?
01-06-2008 - 18:31:53
dival Написал:
-------------------------------------------------------
> гледам ,че имам оферта за 300 евро на някакъв
> забит керпич.....еееехххх тази къщурка е на
> мноооого мноооого километри от морето...аиде от
> мен оферта еи така да те отърва...ще ти дам бързи
> 20000лева ..ако искаш-това е окончателната ми
> оферта


в петък загубих надежда за камелия, ама като чета това вече съм сигурен, че и ти нямаш оправия! Неадекватни сте, съжалявам..
Re: Е какво стана?
01-06-2008 - 19:56:07
avatar
tsekata Написал:
-------------------------------------------------------

>
> в петък загубих надежда за камелия, ама като чета
> това вече съм сигурен, че и ти нямаш оправия!
> Неадекватни сте, съжалявам..


Хи,хи! Че кой си ти и за какво се бориш? Защо мислиш,че мнението на човек,не знаещ да пише,може да е меродавно за някого? winking smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход