Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Е какво стана?

Публикувано от naughty 
Re: Е какво стана?
29-05-2008 - 18:53:22


Еб......ият - е------ан, битият-бит

Не питай старило-питай патило

Няма по умно нещо от бита лисица

Всички пътища водят към Рим с изключение на един, който води право в преизподнята
( т.е от един момент нататък нищо не може да те спаси от собствената лудост)
Re: Е какво стана?
29-05-2008 - 21:33:08
а сега се сетих да ви питам...обаче няма да се обиждате ....току що споделихте че криза и тн и споделихте че имате хубави имоти
Аз не че нещо ама ако ви се продават , хем да ви отърва с време ,хем и по едно поне300евро на квадрат ще ви дам ..викам си ако може така ..ако е удобно да ви закупя имотите
Аз за вас го правя бе момчета, нали ибез друго бг това бг онова...и да прави сте
обаче колко е тарикатско и икономически оправдано сега вашите имоти да ги купя аз на 300 евро а като доиде кризата и тряяяясссс и ще се хвалите че сте продали изгодно и по този начин някак си....е по друго си е нали
значи пишете кога и при кои нотариус
Re: Е какво стана?
29-05-2008 - 23:12:28

Значи ако целя да ударя кьоравото и да спекулирам с имоти в бичи пазар, то следва да бъда и аз активен участник в надуването на балона т.е. продавам високо /особено ако се намери някой останал баламурник/, балонът се пука и след това купувам ниско. Така че офертата съвсем няма да е 300, хипотетично, защото не става въпрос за жилищен имот, а за земя.

А ако не съм спекулант, защо трябва да ти продавам нещо за 300 след като то ще бъде при евентуална криза пак 300? smoking smiley
Re: Е какво стана?
30-05-2008 - 11:05:02
логично..добре нека са 400
Re: Е какво стана?
30-05-2008 - 14:37:58
Ex късмет.
Давай dival ,приемам офертата !
Предлагам ти отличен имот [imo.bg]- събуваш цървулите и влизаш да живееш ! голямо място,ново строителство и не на 400 а на 40 км. от морето и по новата магистрала !
Ще ти го дам 300 ! нали така искаш !
Re: Е какво стана?
30-05-2008 - 19:33:37
Виждам ги как се редят Хамариканците и Ингличаните на опашка пред родното МВР и подават молби за паспорти :]
Re: Е какво стана?
30-05-2008 - 21:05:15
За мен радостното е, че това може малко да стресне гадните "тарамбухи" :g: и ниското потребление да свали малко петрола moody smiley
Re: Е какво стана?
30-05-2008 - 21:16:25
То американците си го заслужават.Сега по друг начин ще си избиват комплексите. smoking smiley
Re: Е какво стана?
31-05-2008 - 04:08:38
Вярно ли е, че ФБР са арестували Асен ?
Re: Е какво стана?
31-05-2008 - 07:46:58
Още ли някой вярвя ,че недвижимите имоти ще паднат?Може би това са всички хоря,които не са успели да хванат влака и сега съжаляват ама какъв изход имат те?Аз в момента си строя еднофамилно жилище и мога да кажа ,че преди 2 месеца купувах арматурата на 1.30 а сега гони 2 лв.Да не говорим ,че и най-кирливия общ работник не се хваща на работа за по малко от 50 лв.Аз като си смятам колко ми излиза ,като сметна и цена на парцела и всички разходи блажен е някой да мисли ,че сте го построя и ще го дам за без пари на някой .Нека да почака още,енергията поскъпва и себестойноста на всичко се повишава,може да замине и последния влак.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход