Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Качествени облицовки от изкуствен камък

Публикувано от n.nikoloff 
Re: Качествени облицовки от изкуствен камък
08-03-2011 - 01:16:19
Мастеркам, нали разбираш че реципрочното изказване важи в пълна сила и за тебе. Ненавиждаш изкуствения камък защото дава възможност на хора със средни умения да си го монтират сами. Монополизма е чума за всяко едно общество и хората всячески се мъчат да се избавят от него. Не се тревожи, имаш своите умения, все ще се намери едно парче хляб и за тебе. Жив пример ти е Марк, няма криза няма имотен балон, за добрия майстор работа винаги има.
Re: Качествени облицовки от изкуствен камък
08-03-2011 - 08:11:41
avatar
Quote
MASTERCAM
Quote
n.nikoloff
Гледам бая клавиатури са се изтрили в тая тема...
Истината е, че у нас, като се махне гранита, който е хубав камък по дефиниция, но не става за широк кръг облицовки - читав камък облицовъчен - няма. Пясъчниците - не ми ги хвали. Аре може реденето на кокал малко повече да ми харесва, да речем. Варовиците - порьозни кенефи. Даваш един тон пари, а мръсотията как се набива вътре - не е истина... А оная кич простотия с ползването на объл речен камък въобще няма да го коментирам.
На запад отдавна са разбрали, че разработването на технология за качествени (реалистични) изкуствени (защото са формовани по изкуствен начин) каменни облицовки е бъдещето. Няма как - така е. Тука вече е въпроса такива като Rockwall пазара да ги подпомогне да си оптимизират производството, да създадат и поддържат разнообразие. Това е разковничето.... според мен...

Направо ме уби мислех че си по широко скроен в строителството,но познаването на естествените скални материали се учи още в техникумите,това че не ги познаваш не ти дава право да ги оплюваш ...
Наистина не ги познавам - учил съм математическа гимназия.
Quote
MASTERCAM
А ти г-н Николов защото си предприемач и ти е по изгодно да предлагаш и монтираш такъв вид камък защото за него не са ти необходими квалифицирани майстори за тази цел всеки един що годе образован циганин ще го залепи криво ляво.
Това е много вярно. Не само с камъка, ами с всички строителни дейности е така. Прави се организацията така, че да не зависи от специфичните умения на някой си, защото синдрома за незаменимост се развива мълниеносно, а това е убийствено за всеки предприемач.
В крайна сметка моето мнение е продиктувано в по-голяма степен и от поддръжката на този вид облицовки.

______________________________________
Истината в строителството е горчива, груба, неприятна и най-вече непонятна за непросветените, които обикновено чуват това, което искат да чуят, а не това, което ще им свърши работа - самата безкомпромисна истина. А тайната на просвещението в строителната истина се крие в много труд и пот за съответното образование, както и в безмилостния опит, на притежаващите го.
Re: Качествени облицовки от изкуствен камък
08-03-2011 - 08:32:15
avatar
Quote
rockwall
Какво значи един вид

Оградата е супер - нашите ще са по-обикновени - нещо такова само


Като почнеш да правиш двустранна ограда ще видиш какъв е х..й.Скъпо ще се получи и не знам дали ще има пазар.
Ти почни а аз съм по тебе,като разбера какви са цените. С украински форми всеки може.
Re: Качествени облицовки от изкуствен камък
08-03-2011 - 08:54:56
avatar
Този ограден елемент никак, ама никак не е лош.

______________________________________
Истината в строителството е горчива, груба, неприятна и най-вече непонятна за непросветените, които обикновено чуват това, което искат да чуят, а не това, което ще им свърши работа - самата безкомпромисна истина. А тайната на просвещението в строителната истина се крие в много труд и пот за съответното образование, както и в безмилостния опит, на притежаващите го.
Re: Качествени облицовки от изкуствен камък
08-03-2011 - 15:01:01
Че какво им е на изкуствените облицовки.
Аз например навсякъде цоклите и зимната градина сложих гранитогрес.
Като му удариш и един хубав лак и става красиво като по списанията. smiling smiley

Re: Качествени облицовки от изкуствен камък
08-03-2011 - 16:28:28
avatar
Браво! Хубава реализация!

______________________________________
Истината в строителството е горчива, груба, неприятна и най-вече непонятна за непросветените, които обикновено чуват това, което искат да чуят, а не това, което ще им свърши работа - самата безкомпромисна истина. А тайната на просвещението в строителната истина се крие в много труд и пот за съответното образование, както и в безмилостния опит, на притежаващите го.
Re: Качествени облицовки от изкуствен камък
08-03-2011 - 16:58:04
avatar
къде видя украински и защо реши, че е двустранна пък *book*

забравяш, че някои хора разглеждат и чужди сайтове, които не са написани на руски

дали си ПО мен за двустранните (при условие, че на Skype-a си имам човекa, направил патентa преди 35 години)
не съм много сигурен

За двустранните трябва информация за гумите - не само линкове на фирмите, които продават подобни


Rockwall Stone - Изкуствен Камък & Естествена Kрасота





Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-03-08 17:04 от rockwall.
Re: Качествени облицовки от изкуствен камък
09-03-2011 - 09:28:35
avatar
ето нещо в проект

специалноза Фло - ако не му отвори линка

Rockwall Stone - Изкуствен Камък & Естествена Kрасота

Re: Качествени облицовки от изкуствен камък
09-03-2011 - 09:29:44
avatar
Quote
rockwall
къде видя украински и защо реши, че е двустранна пък *book*

забравяш, че някои хора разглеждат и чужди сайтове, които не са написани на руски

дали си ПО мен за двустранните (при условие, че на Skype-a си имам човекa, направил патентa преди 35 години)
не съм много сигурен

За двустранните трябва информация за гумите - не само линкове на фирмите, които продават подобни
Не казвам,че ти работиш с украински.Мислих,че си тръгнал да правиш двустранни.Извинявай!Много ми е интересен
този с патента за двустранните огради.Май ще трябва да го търся да му плащам.*black eye*
Re: Качествени облицовки от изкуствен камък
09-03-2011 - 17:23:44
avatar
Quote
Petar
Аз например навсякъде цоклите и зимната градина сложих гранитогрес.
Като му удариш и един хубав лак и става красиво като по списанията. smiling smiley

не разбрах защо си лакирал гранитогрес ????*black eye*

Rockwall Stone - Изкуствен Камък & Естествена Kрасота

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход