Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Качествени облицовки от изкуствен камък

Публикувано от n.nikoloff 
Re: Качествени облицовки от изкуствен камък
02-03-2011 - 22:14:12
avatar
Nasko, ти направи от темата за искуствен камък - тема за естествен с толкова снимки

това всичкото е само естествен и се чудя, че си човек, който се занимаваш с ремонти, а така си се заблудил.

Не съм казвал, че никой не прави естествен венир -напротив -казвал съм че правят и от речникамъни ъгли даже ...

Към информираните за цените на естествения камък в БГ - нека проверят колко струват такива подредени пана на м2 в България - цените могат да ги изненадат


Rockwall Stone - Изкуствен Камък & Естествена Kрасота

Re: Качествени облицовки от изкуствен камък
04-03-2011 - 00:05:44
avatar
rockwall е прав, че естественият камък изглежда в повечето случаи по-зле от изкуствения, т.е. ако някой се спре на естествен, може да се изненада неприятно накрая. Аз обаче имам един любим пример, който ми изглежда много по-добре от всички изкуствени, май и преди съм го показвал:





Цената на кокалите така или иначе е почти без пари, че да се притесняваме за фирата. Проблемът е дали ще си намерим добър майстор, така че да не стане отврат като се наредят..

Затова изкуствените носят доста по-малко изненади. Там пък рискът е да попаднем на някакъв боклук, който например се драска ей така:



въпреки, че външно не изглежда зле (тези аз си ги наредих и снимах):



Ако някой може да ми гарантира, че може да постигне визията на първите две снимки с истинки кокали, не бих поглеждал изкуствените камъни като вариант.
Re: Качествени облицовки от изкуствен камък
04-03-2011 - 00:40:30
Додо, като се говори за каменни олицовки и за такива от изкуствен камък, трябва да се прави разлика къде ще се използват. Тези кокали които си снимал едва ли би искал да ги имаш вътре в къщата си. Много са автентични, имат своя чар...но вънка за ограда. Ако човек иска да направи пано или да внесе малко контраст вътре в къщи, хич не ми предлагай тези кокали. Развъдник на паяци и паяжина. Или трябва нещо изкуствено, ама направено с мерак, така че да се чудиш наистина ли са изкуствени, или нещо от това което аз съм постнал, естествен венир нареден плътно, с възможно по-малки фуги. Мое мнение. Не го налагам.
Re: Качествени облицовки от изкуствен камък
04-03-2011 - 03:30:44
avatar
Това е така, за вътре не е подходящо. Но има доста красиви мозайки от естествен камък без фуги, с красиви цени smiling smiley



Re: Качествени облицовки от изкуствен камък
04-03-2011 - 09:53:48
avatar
dodo, дали тази стена не е у вас, че все нея показваш *black eye*

иначе модели от готови елементи има всякакви - тези, които си показал са супер



Rockwall Stone - Изкуствен Камък & Естествена Kрасота





Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2011-03-04 10:06 от rockwall.
Re: Качествени облицовки от изкуствен камък
04-03-2011 - 13:54:10
avatar
Quote
dodo2
rockwall е прав, че естественият камък изглежда в повечето случаи по-зле от изкуствения, т.е. ако някой се спре на естествен, може да се изненада неприятно накрая. Аз обаче имам един любим пример, който ми изглежда много по-добре от всички изкуствени, май и преди съм го показвал:





Цената на кокалите така или иначе е почти без пари, че да се притесняваме за фирата. Проблемът е дали ще си намерим добър майстор, така че да не стане отврат като се наредят..

Затова изкуствените носят доста по-малко изненади. Там пък рискът е да попаднем на някакъв боклук, който например се драска ей така:



въпреки, че външно не изглежда зле (тези аз си ги наредих и снимах):



Ако някой може да ми гарантира, че може да постигне визията на първите две снимки с истинки кокали, не бих поглеждал изкуствените камъни като вариант.


Глупости,глупости,глупости изкуственият камък изглеждал по добре от естественият.Това е все едно да кажеш че салама от аржентински кожи и гръкляни е по вкусен и изглежда по добре от истински такъв.Или можеби си радиоточка на някои производител на изскуствени камъни.


Нека минат малко годинки и пак ще си говорим за изкуственият камък и зградите където е използван.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-03-04 13:57 от MASTERCAM.
Re: Качествени облицовки от изкуствен камък
04-03-2011 - 14:21:32
avatar
Гарантирам .
Re: Качествени облицовки от изкуствен камък
04-03-2011 - 15:08:34
avatar
Ти леко не си разбрал какво съм написал май smiling smiley

Първите две снимки са естествен камък и много ясно съм казал, че ми харесват много повече от другите. За "повечето случаи" по-горе причината не е в самия камък, а в "чичо майстор", който си оставя ръцете за спомен. А пък това впечатление е както от личен опит, така и от снимките в галериите на самите продавачи на естествен камък.
Re: Качествени облицовки от изкуствен камък
04-03-2011 - 15:19:08
avatar
Ок, сега вече е ясно*beer*

Камини ,пещи-фурни ,барбекюта ,огнища за чеверме, руски печки ,гипсови мазилки и всички видове декорации от гипс ,всички видове каменни облицовки.
[mastercam.alle.bg] тел.0894391142
Re: Качествени облицовки от изкуствен камък
04-03-2011 - 15:27:35
Дайте снимка на фалшив камък, ама монтиран преди 10 години при нашите температурни амплитуди, да видиме красота :]
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход