Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Качествени облицовки от изкуствен камък

Публикувано от n.nikoloff 
Re: Качествени облицовки от изкуствен камък
27-02-2011 - 21:36:44
Re: Качествени облицовки от изкуствен камък
27-02-2011 - 21:38:38
Re: Качествени облицовки от изкуствен камък
27-02-2011 - 21:40:20
Re: Качествени облицовки от изкуствен камък
27-02-2011 - 21:41:36
Re: Качествени облицовки от изкуствен камък
27-02-2011 - 21:49:32
Първите 2 снимки са от едно и също пано. Цената оставям на тебе да познаеш. Другите 2 снимки са от друг материял, но с-мата е същата, плочките са от 7х16 инча, а не както казах преди 4х16. Според мене идеята е да може средно сръчен човек да си направи пано сам. Според мене продукта е китайски(името на камъка от паното е Бейжин Грийн).
Re: Качествени облицовки от изкуствен камък
27-02-2011 - 23:35:53
Рокуол, беше много наивно от моя страна да повярвам че тези пана са от изкуствени камъни, но до някъде "вината" беше и твоя. В едно доста старо твое изказване останах с впечатлението че никой не прави венир от естествен камък, явно не съм разбрал точно какво си искал да кажеш. Мисля че е излишно да нося мостри?
Re: Качествени облицовки от изкуствен камък
28-02-2011 - 12:15:48
avatar
Камъните по ред на номерата са:гнайс,мрамор и мушел.Има си ги и тука и не е нужно да се карат чак от Китай.
Re: Качествени облицовки от изкуствен камък
28-02-2011 - 22:02:33
Фалшив мрамор за запад се ползва от доста години и в интерес на истината,са достигнали до такова съвършенство на пропорциите между смолата и прахоляка,че е трудно различим от истинския.Само отзад си личи,че е отливка.
Но това се ползва само на места,където няма истински мрамор и докарването му от няколко хиляди км е много скъпо.При наши условия е леко безсмислено-тук има находища.
Re: Качествени облицовки от изкуствен камък
28-02-2011 - 22:21:54
Салвадор, никъде не става на въпрос за докарване на камънаци от Китай. Въпроса беше че аз се заблудих за миг че това е изкуствен камък, особенно за гнайса, та Рокуол искаше снимки за да уточниме дали е така и ако е изкуствен да му докарам мостра за направа на калъпи. Мислиш ли че в Канада няма камъни...особенно гранит? Трябва да си чувал за прословутия Канадски шийлд. Разликата в цените може да каже дали е изгодно или не да се носи камънак от Китай. Например под 80$ на м2 за това пано как ти се струва и това след превоз и мито цена на дребно. Не знам дали си личи дебелината на снимката, но мрамора е с 1.5 до 2.5 сантиметра дебелина, и това е валидно и за другите мостри.
Re: Качествени облицовки от изкуствен камък
02-03-2011 - 14:21:03
avatar
Наско,
тука/в България/ гнайса е около 30лв/м2.Докато другите две картинки са "глиц"/тука в Берковица ние така му викаме/ и няма никакъв проблем да намериме тука някой да ти изчука глиц.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход