Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Тротоарни плочи - рецепта

Публикувано от junior70 
Re: Тротоарни плочи - рецепта
20-02-2011 - 13:39:59
avatar
Колеги айде да не ставаме като тези.


Re: Тротоарни плочи - рецепта
20-02-2011 - 13:47:05
Нено не се паля но тръгвайки към натриевата основа тръгвате към опасностите.За поташа или калиев карбонат е можеби най гмощният ускорител който дори не остава време за работа и се ползва със забавител киселина.Затова те насочих къп Гугъла за да можеш спокойно да избереш това което ти трябва.
Re: Тротоарни плочи - рецепта
20-02-2011 - 14:36:52
Всъщност,както казва колегата,то форума е затова-да се води разговор и споделят впечатления.Бетонджийството все пак не е ядрена физика или клон от космическите технологииwinking smileyКой,каквото има да каже все е от полза.*drunk* В тоя ред на мисли много се дразня като прочета видимото за всички "обади ми се на лични ,да ти кажа откъде да вземеш това онова ". Много тъпо ми изглежда! Ами като имаш търговски интерес изпрати му го на лични съобщения на човека и не го обявявай така публично в една дискусия,това е елементарна етика!Главната цел на една дискусия е познанието или пътя към него! Това исках да кажа колеги на "тоя завой",темата е хубава и познавателна и много полезна!*drink1*
Re: Тротоарни плочи - рецепта
20-02-2011 - 17:23:14
avatar
Фло, според мен темата отдавна премина отвъд темата си Тротоарни плочи - рецепта
Питането за копиране на повърхности и гумените форми е доста далеч от производството на тротоарни
плочки - поне от индустриалното такова,за което аз знам.

Ако някой иска да си копира една плочка и да си сложи пътечка от 40-50 бр. през раиграса , разбира се може да жертва 100-200 лева и да си купи 3-4 кг силикон или каквото реши, колкото за 1 -2 калъпа, пък после да си лее цял месец всеки ден по 2-3 плочки. Никой никого не спира.

Ако говорим за промишленост обаче - тези технологии (и особено тези материали) не са за тротоарни плочки, нито са конкурентни с останалото производство, което се стреми към бързина на декофрирането. Ако някой иска да прави тротоарни плочки по нови технологии за този бранш - да се огледа в този бранш, а не при скулптурите и реставраторите.

Остава още малко да вземат и зъболекарски силикон да ползват - не че е много по-скъп от нашите де


Rockwall Stone - Изкуствен Камък & Естествена Kрасота





Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-02-20 17:26 от rockwall.
Re: Тротоарни плочи - рецепта
20-02-2011 - 18:16:21
avatar
Ако на някой съм го приканвал да се обади на лични,не е щото имам търговски интерес.А защото не искам да правя нерагламентирана реклама на някой доставчик.
Re: Тротоарни плочи - рецепта
20-02-2011 - 18:58:35
Quote
complast
Ако на някой съм го приканвал да се обади на лични,не е щото имам търговски интерес.А защото не искам да правя нерагламентирана реклама на някой доставчик.

Тая тема към този момент има 19775 посещения. Трябва ли всичките да ти се обадят на лични за информация?Как ще им отговориш примерно на половината? Затова като кажеш А трябва и да продължиш и с Б за да има някакъв резултат!
Re: Тротоарни плочи - рецепта
20-02-2011 - 19:43:45
avatar
Re: Тротоарни плочи - рецепта
21-02-2011 - 20:16:15
даже мога да се покатеря по тях smiling smiley
Re: Тротоарни плочи - рецепта
21-02-2011 - 21:19:21
Кадърно са наредени - харесват ми!
Re: Тротоарни плочи - рецепта
24-02-2011 - 19:01:05
avatar
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход