Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Тротоарни плочи - рецепта

Публикувано от junior70 
Re: Тротоарни плочи - рецепта
27-02-2011 - 23:26:29
Българите казват "Ако имаш един килокгам брашно дай на майстор да ти го замеси"и баба за пръднята и боята .Всекиму до където му стигнат силите.
Re: Тротоарни плочи - рецепта
28-02-2011 - 00:02:29
Машината на ГУСВ е купена господа при СОЦИАЛИЗМА за толкова пари.Не мислете че днес има фирма да инвестира толкова мангизи за производството на плочки.Сега всеки може да прави плочки но запитвахте ли сте зашо при това техническо разузнаване са инвестирали 2000000 за плочки като можеш и с вибрация.Свибрацията стават само някои спецефични работи.И с ЕЗИК!!!
Re: Тротоарни плочи - рецепта
28-02-2011 - 02:00:25
що не си земеш една вибро преса като си такъв маняк *ok*
Re: Тротоарни плочи - рецепта
28-02-2011 - 09:44:45
За сега не ми трябва вибропреса защото не съм МАНЯК ами съм МАНИАК.
Re: Тротоарни плочи - рецепта
28-02-2011 - 10:12:15
Стивмастер, протокол от изпитване не е сертификат, а част от него.Зависи какво и колко продукта сертифицираш и по кой стандарт.В ценоразписите на лабораториите пише опън-300лв, натиск-250лв, мразоустойчивост-400лв и тн.Зависи какво ти посочва стандарта и клиентелата.
Re: Тротоарни плочи - рецепта
28-02-2011 - 11:52:32
ама и за детска учителка ставаш smiling smiley бравооspinning smiley sticking its tongue out
Re: Тротоарни плочи - рецепта
01-03-2011 - 16:37:23
За ето такъв примерно ти говоря Димитров , баш си е сертификат както ти казвам без такъв недей да бачкаш.Прайме разлика между протокол и сертификат да знаеш.
Re: Тротоарни плочи - рецепта
02-03-2011 - 10:32:14
Система за производствен контрол може да направи всеки производител, но за да издаваш декларация за съответствие системата трябва да бъде ВНЕДРЕНА.Четете много внимателно линка на Фло .Там пише внедрена което значи много.Значи че твоят продукт го качват като сертифициран в сайта на МРРБ.Стивмастер не знам от НИСИ да са ходили и за чия сметка в ГЪрция.
Re: Тротоарни плочи - рецепта
02-03-2011 - 14:31:10
avatar
Тука сертификати,декларации и пр. дивотии нищо не значат.Щото не се спазват.Няма текущ контрол при плочкаджиите.Плочкаджията забърква мостра със 600кг цимент на кубик.Носи мострите на изпитание,получава декларация за съответствие и с нея в ръка сключва сделки с корумпирани чиновници.А за да има за чиновника
трябва да се свали цената.Цената се сваля като вместо 600кг цимент се слагат 150-200кг.
Re: Тротоарни плочи - рецепта
02-03-2011 - 22:05:53
каквото произвеждам за клиентите и това съм дал и за проба .
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход