Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Тротоарни плочи - рецепта

Публикувано от junior70 
Re: Тротоарни плочи - рецепта
18-02-2011 - 12:12:20
avatar
Колега Пенчев,
имаш ЛС.
Re: Тротоарни плочи - рецепта
18-02-2011 - 12:16:37
avatar
Quote
Galardo
Кой ще ми каже оферта за калъпи ? имам идея от няколко месеца на сам , и искам да я реализирам а не ми се занимава със рязане на фаши,полиране и тк нт , защотото така и така вече става много сложно.Искам евтин материал като материала на Бунай или полските на Формтрайдинг ако е възможно и говоря за около 50 60 м2 като за начало .Става въпрос за 3 вида форми с различни размери но като цяло да могат да се съчетават заедно и всяко за себеси по отделно за тротоар. Някой ако прояви интерес да ми пише на лични или тук все ми е едно. просто искам по евтин материал за промишлено производство
По ефтино 150лв/м2 за стъклопластикови калъпи няма как да стане.
Re: Тротоарни плочи - рецепта
18-02-2011 - 12:31:42
avatar
Чавдаре,
прекали с това,че обиди Чърчил по този начин.
Всички които търсят полиуретан за калъпи могат да го намерят :
RAYBAU OOD
j.к.Drushba 2, ul. Obikolna, bl.519
BG -1582 Sofia
Tel.:+359 2 483 67 56 и +359 884 117 232
Fax.: +359 884 170 394
Mr. Nikolay Raycheva
e-mail:k.raycheva(at)raybau.com
Имейл :reckli.bg@abv.bg
Николай Райчев тел; 0888004964*drunk**black eye*

www.antonovstonedesign.blogspot.com



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-02-18 12:32 от complast.
Re: Тротоарни плочи - рецепта
18-02-2011 - 12:48:16
Quote
complast
Quote
Galardo
Кой ще ми каже оферта за калъпи ? имам идея от няколко месеца на сам , и искам да я реализирам а не ми се занимава със рязане на фаши,полиране и тк нт , защотото така и така вече става много сложно.Искам евтин материал като материала на Бунай или полските на Формтрайдинг ако е възможно и говоря за около 50 60 м2 като за начало .Става въпрос за 3 вида форми с различни размери но като цяло да могат да се съчетават заедно и всяко за себеси по отделно за тротоар. Някой ако прояви интерес да ми пише на лични или тук все ми е едно. просто искам по евтин материал за промишлено производство
По ефтино 150лв/м2 за стъклопластикови калъпи няма как да стане.

ахах ухааа за 50 м2 7 500 лв доста е smiling smiley аз си мислех нещо от рода на 10 15 лв на м2 хаха .шегувам се разбира се smiling smiley просто си мисля варианти и реших и вас да нагърбя с мисленето smiling smiley но както се вижда май ще трябва и да режа smiling smiley просто ме затруднява много фаската на отрязаното там ще има доста играчка и ускъпяване , защото имам калъпи които ми пасват но само единия размер другото трябва да го режа и заервам това е . 100 % съм сигурен това което искам , че го има като форма . Става въпрос за поча с размери 30/30/3 ( не е задължително с тези размери )с разрез 1/2 и 1/4 и оттам нататък който е в час- знае , може да си представи за кавко става на въпрос smiling smiley
Re: Тротоарни плочи - рецепта
18-02-2011 - 13:24:06
avatar
Galardo,
що не качиш снимка.
Re: Тротоарни плочи - рецепта
18-02-2011 - 13:51:11
в офиса съм с нов компютър , нямам нищо на него .Тази вечер като се прибера ще кача защото имам готов модел като мостра само на единия вид . качвам се в колата отивам до нас и до 15 мин ще имате снимки ей сега
Re: Тротоарни плочи - рецепта
18-02-2011 - 14:25:10
avatar
ауу, нали не знаеше че продават в България такива неща - кога разбра ? сега ли ???
Какви хубави линкове знаел нашичкият, а си трае - още сега ще им пиша, за да си купя 1-2 тона, че тъкмо се чудех откъде да взема. *write*

Божкееее ..... да се смея ли да плача ли ...

Така сега сериозно :

Complast !!!

1. С този линк дето си го дал (много щедро) все едно да предлагаш на хора, които си търсят 30 годишна лада, да си вземат поръчков остин мартин 2012 )

2. Спри да ми говориш, 'щотоооо :
a/ ако искам да ми говорят на име, няма да съм с ник тук.
b/ с теб пък изобщо нямам нужда да комуникирам. (пък как позна Чърчил ..не разбрах)

3. Ако продължаваш да търсиш и даряваш благотворително информация наляво и надясно, вярна и невярна, защо не вземеш да дадеш и една сметка, колко е себестойността на един стъклопластов куфар, че нещо ми се върти в главата да почна да лея едни оградки, ама нито мога да търся в интернет, нито ми се занимава - искам наготово да ми е снесено.

По ефтино 150лв/м2 за стъклопластикови калъпи няма как да стане
Туй да ти кажа хич не ми хареса ся дет гу казъ.

Първо, щото не е вярно туй дет пише ефтино , пък не е ефтино.. и едно тире избягало и един предлог, ама няма сега да се изпитваме.

Второ щото ми се иска да стане за 15 лева, не за 150 - както форми за 400 евро се сравняват с такива за 4 лв, мисля че е време да почнем да сравняваме и други неща. Конкуренцията не спи - пропуснал си им офертите - 150 вече не е ефтино. Нивото се измести към 120 някъде

и последно
Трето - не им научи БГ името на стъклопластовите калъпи - караш си още на стъклопластикови - упорито.
Ще вземе някой да те търси в ГУГЛЕ-то и няма да може да те намери, докато не уцели, че си го написал по чуждоземски


Rockwall Stone - Изкуствен Камък & Естествена Kрасота





Редактиран 12 път(и).Последна редакция на 2011-02-18 14:52 от rockwall.
Re: Тротоарни плочи - рецепта
18-02-2011 - 14:44:07




лично на мен много ми харесва като модел.
Re: Тротоарни плочи - рецепта
18-02-2011 - 14:59:42
Това май и у нас го има в производство.Виждал съм такива настилки....и понеже бяха покрити декари с тях,не вярвам да са внос.
Re: Тротоарни плочи - рецепта
18-02-2011 - 15:09:23
аз го правя но засега само като модел , мисля да го почвам като производство
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход