Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

До колегите стр. фирми !

Публикувано от MB2316 
Re: До колегите стр. фирми !
18-03-2009 - 20:10:49
Не може да се намери консенсус на този етап - липса основното нещо при началото на преговори за сключване на договор - доверието.
Re: До колегите стр. фирми !
18-03-2009 - 23:38:02
Доверието също е пари! (води се рисков капитал!)
Re: До колегите стр. фирми !
19-03-2009 - 07:20:59
dimitar2s
Браво имало някой който разбира какво е положението със българското стройтелство и аз доста инвестирах във неплатежо способни фирми заради голи обещания. От септември 2008 до сега имам доста добра сума инвестирана във фирми4ки който строят курници (ама те такива курници 4е дори и кокошките да пуснеш вътре ще спрат да снасят но това е друга тема...)
Доста от некадърните строежи съм превеждал във нормален вид но грешката ми е 4е със доста свой инвестиций като залагах на обещания 4е ще имам някаква пе4елба
Е дойде времето да си търся пе4елбите и собствените си пари но единственият към който мога да се обърна това е господ.
На вси4ки мога да кажа само "Невярвайте на българските стройтели" по4ти е невъзможно да попаднеш на някой който няма да те излъжи
Re: До колегите стр. фирми !
19-03-2009 - 07:31:07
avatar
Много тежки обвинения колега......!
Едва ли всички са такива....,а и курниците все пак са проектирани от някой - изпълнителя само може да пообърка нещо което като цяло едва ли ще е кардинално. *yes*

Чест и почитание
Re: До колегите стр. фирми !
19-03-2009 - 07:42:01
Проектанта може и да е добър но изпълнителя е важен а още и инвеститора
Re: До колегите стр. фирми !
19-03-2009 - 08:18:23
avatar
Няма маловажно звено в строителството - затова е тежък отрасъл.

______________________________________
Истината в строителството е горчива, груба, неприятна и най-вече непонятна за непросветените, които обикновено чуват това, което искат да чуят, а не това, което ще им свърши работа - самата безкомпромисна истина. А тайната на просвещението в строителната истина се крие в много труд и пот за съответното образование, както и в безмилостния опит, на притежаващите го.
Re: До колегите стр. фирми !
19-03-2009 - 20:25:41
Както казва колегата Парцалев доверието е също капитал !
Имаше една фраза ...... "Нищо не струва толкова малко и не се губи толкова лесно , както доверието " . Много крехък капитал .

Поправете ме ако греша ! moody smiley
Re: До колегите стр. фирми !
19-03-2009 - 21:05:38
avatar
Да ама без него на къде...?
Без доверието де....
Считай ме за голям капиталист....... *drunk*

Чест и почитание
Re: До колегите стр. фирми !
19-03-2009 - 21:23:55
На никъде .... *drunk*
Re: До колегите стр. фирми !
19-03-2009 - 21:37:51
avatar
clap: clap: clap: *rose* *angel* *rose*

Чест и почитание
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход