Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

плосък покрив , без керемиди?

Публикувано от sacho 
LKK
Re: плосък покрив , без керемиди?
09-10-2008 - 19:31:28
Бих искал да попитам, при помещение на нивото на покрива и ако е ъглово, как се смята кота корниз?
Re: плосък покрив , без керемиди?
03-12-2008 - 16:27:17
Въпроса Ви може да се реши единствено с помоща на
www.hidroizolacia-bg.com
LKK
Re: плосък покрив , без керемиди?
03-12-2008 - 19:53:50
...



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-12-03 19:55 от LKK.
Re: плосък покрив , без керемиди?
03-12-2008 - 20:28:37
на гърците са такива покривите и си слагат сл.батерии отгоре . готино ще е стига да имаш идея какво да сложиш отгоре
Re: плосък покрив , без керемиди?
05-12-2008 - 07:35:39
Изпрати ми емейл и ще ти пусна идеи.
Re: Системи за плосък покрив?
08-12-2008 - 22:50:31
Dolani,
Както обещах ето малко информация за изолация на плосък покрив. Пак казвам, че свирепо се настрадах от този вид покриви и не ме интересуват за това хич и не им обърнах внимание на това изложение.
Погледни на долните адреси, може би да намериш онова което ще ти купи някакво спокойствие и удобство*book*
[www.bakor.com]
www.henry.com
www.deltams.com
[www.duro-last.com]

Заради работата ми проявих интерес към зелените покриви, има доста интересни решения, но скъпи и за тук *pardon*

Това е от тук. Жлеая ти късмет.

С поздрав,
Re: плосък покрив , без керемиди?
10-12-2008 - 17:57:04
sacho Написал:
-------------------------------------------------------
> Здравейте. Предстой ми проектиране на къща и мисля
> да направя покрива плосък , лятото да може да се
> излиза на него и да се ползва като тераса. Какво е
> Вашето мнение , зи и против и какви материали е
> хубаво да се използват за топло и хидро изолация? Не бих препоръчал на никого плосък покрив. Има да плащаш хидро и топлоизолации, да си блъскаш главата с технологии, бетон за наклони и конденза или течовете теб те чакат, това е.


Re: плосък покрив , без керемиди?
10-12-2008 - 21:22:04
avatar
Твърдо съм за плоското ........
И за барбекю на покрива,и за студени бири и лимонади и кебапчета под дебелата сянка на чадъра застопорен на плоския ми покрив.....
Пък другите нека се страхуват..... *drunk* *beer*

Чест и почитание
Re: плосък покрив , без керемиди?
10-12-2008 - 21:55:45
Гогол, моите уважения към теб ама тук не си съвсем коректен *pardon* Добре е да подчертаеш, че твоят покрив се намира в/у няколко етажна кооперация, нямаш самостоятелен двор и използването му за теб ще бъде едно удобство, а ако сложиш басейнче може да стане и приятно, но при тези температури *xxx*

Чест и почитание *beer*
Re: плосък покрив , без керемиди?
11-12-2008 - 07:57:41
avatar
Ако можеше само да стане тоя покрив мой......
Наистина той е огромен,ама много натоварихме сградата , а и нямам мечти за басейн.Голяма хамалогия е според мен!
Иначе задължително барбекю и кебапчета....Гледката е страхотна и дори да искаха скатен покрив след акт16 щях да го срина и да правя простотии. *bow* *yes* *beer* *drunk* :]

Чест и почитание
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход