Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

плосък покрив , без керемиди?

Публикувано от sacho 
A40
Re: плосък покрив , без керемиди?
30-01-2009 - 19:35:12
доста добра цена
Re: плосък покрив , без керемиди?
30-01-2009 - 19:36:24
Гоголе,а изофлекса има ли залепващи свойства.Например подпокривно фолио да се лепне в/у намазана с изофлекс повърхност и отгоре още веднъж да се намаже.Абе нещо като холкер по ръбовете,ама с фолиото.
Re: плосък покрив , без керемиди?
30-01-2009 - 19:51:24
А този гранитогрес не са го наредили от куртоазия вероятно !? smiling smiley Предвижда се някакъв кеф върху този покрив явно ,нали ? Такива изисквания ли имаше твоя приятел ?
Re: плосък покрив , без керемиди?
30-01-2009 - 21:26:20
avatar
Ако кажа ,че ще се използва покрива - ще излъжа......Просто нареден е за завършек.....
Изофлекса има изключителна лепливост - в система с подпокривно фолио не съм го използвал,но ще стане-стига да излиза изгодно чисто финансово.Лепи се върху абсолютно всичко,дори и върху стъкло.Изключително разтеглив над 200 процента,на база акрил....
Технологията е изключително нова,аз най вече изработвам покривите с Изофлекс ПУ - изоацетат с още по добри характеристики,но тук експериментирах с по нисък клас материал....
И ето че сме доволни.
И аз и собственика...... *bow*

Чест и почитание
Re: плосък покрив , без керемиди?
30-01-2009 - 21:38:38
Използвал съм изофлекс между метални повърности - перфектен е и има мисля добра еластичност и при доста ниски температури . Ако някой му знае данните нека ги напише!
Re: плосък покрив , без керемиди?
31-01-2009 - 17:07:12
avatar
clap: *rose* *bow*

Чест и почитание
Re: плосък покрив , без керемиди?
09-04-2012 - 15:18:36
Здравейте, ще възродя малко темата с въпрос към професионалистите, а и към всички, които имат мнение.

Кой от следните варианти за покрив е най-подходящ от гледна точка на трайност и цена. Приема се, че топлоизолацията ще бъде еднаква:

[imageshack.us]

[imageshack.us]

[imageshack.us]

Също ще бъда благодарен, ако някой може да сподели предимства и недостатъце на т. нар. обърнат покрив, спреямо конвенционалния.

Благодаря на отзовалите се!
Re: плосък покрив , без керемиди?
09-04-2012 - 22:29:05
Обърнатият е по-малко рисков на теория.На практика...качествата на "фибрана" са доста спорни.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход