Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Metodi za sigurnost

Публикувано от Katrin 
Re: Metodi za sigurnost
01-02-2006 - 05:36:25
znachi spored men riskovete pri pokupko-prodajba na imot sa predimno za kupuvacha taka che Katrin nema za kakvo da se pritesnqva a advokat ne i trebe na parvo vreme zashto te sha ti napishat strashni dogovori ama tova nema da ti prodade apartamenta na dobra tzena i barzo.Trebva ti dobar broker . nai dobriq nachin e da poluchite parite predvaritelno za koeto nadali nekoi sha se saglasi a nai siguren i nai chesto praktikuvan nachin e da vi broqt parite v kantorata na notariusa i da podpishete v sashtiq momen razbira se tuka ima izvesten risk sled kato izlezete do ot kantorata i stignete da bankata no tova e veche druga tema. Golqma greshka sha napravish ako te navie nekoi broker da mu dadesh palnomoshtno da go prodava ot tvoe ime zashtoto moje da vzeme parite i posle idi goni Mihalq. drugi riskove za prodavacha nema . Kazvam go kato chovek sas bogat opit ne kato broker a kato chovek kupil i prodal dosta imoti . kato jiveeshta v chujbina sha ti e dosta trudno da go prodadesh po tehnicheski prichini zshtoto ne moje da idvash v BG za seki koito zaqvi che iska da go kupi taka che moje da opalnomosh nqkoi rodnina ili priqtel na kogoto mojesh da mu omash doverie akto se stigne do predvaritelniq dogovor mojesh veche da se konsultirash s advokat izvan agentziqta zashto te sa zaeinteresovani sdelkata da mine i moje da te podlajat neshto.
p_nachev
Re: Metodi za sigurnost
01-02-2006 - 10:42:00
Нали темата е за сигурност и бих искал да споделя нещо, което е в тази връзка.
Снощи след новините по К1 хванах частично едно промо на Береану, който в петък, май от 19 (може и да беше 19.30) прави предаване за нотариалните измами.
Ако някой има възможност да го гледа и да сподели после, ще е добре !
Re: Joan
01-02-2006 - 16:26:02
Аз като съм бил Знаещ съм та получил снимка на която си хубава, е добре
ама като сега не съм Знаещ значи ли че сега не си хубава ???
Re: Joan
01-02-2006 - 16:32:43
Не, значи, че ще си гледаш снимката, дето съм ти пратила, когато си бил Знаещ :}
Re: Joan
01-02-2006 - 16:44:29
Тогава си бил Знаещ и затова си Знаел, че е хубава. Сега си Сашо и нищо не знаеш :}
Re: Metodi za sigurnost
02-02-2006 - 10:03:06
Moje li njakoi da mi dade informatzija za lihvoto4kite ot jili6tno spestoven vlog kum DS kasa, ima li agentzii koito gi izkupuvat ili kade da gi prodam. A moga li da gi izpolzvam pri zakupuvane na apartament v Sofija. Mnogo blagodarja! smiling smiley
Анонимен потребител
Re: Metodi za sigurnost
02-02-2006 - 10:14:42
[imoti.net]

[imoti.net]

[imoti.net]



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2006-02-02 10:17 от Тинки Уинки.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход