Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Metodi za sigurnost

Публикувано от Katrin 
Re: Joan
30-01-2006 - 14:50:49
Абе, драги, нали при тези цени да влагаш в апартамент е безумие, според тебе!

Казваш, "А и не те разбирам с изказването че "седели извън бизнеса" , нали с тях купувам апартамент бе драга, аз затова съм ги отделил."

Нали сам твърдиш, че не би купил магазините си в центъра, щото е безумие да влагаш в имоти, а е по-изгодно да плащаш наем. А пък си отделил 80 к за влагане в имот, като можеш с 1/10 от прихода си от тези 80 к от бизнес да плащаш наем на подобен имот. 'Що не си следваш сам съветите :}

Къде ти е акцента и сам не знаеш smiling smiley, а пък като все пак си давал под наем, к'во значи това изречение:

"Каква гарсониера съм давал под наем си знае само тя ! Както казах виртуална
ч - - - - --иика. "

- написано ОТ ТЕБ на стр. 20 от ТАЗИ ДИСКУСИЯ.



Re: Joan
30-01-2006 - 16:07:24
Абе ти си интересен човек ............
Не мога да си отговоря тъпа ли си или се правиш .
Ще ти повторя просто и ясно та и ти да ме разбереш !
Мене по-голямо жилище трябва ли ми - трябва ми .
Какво значение има дали смятам,че цените са високи , че щели да паднат или пък да се качат.
Мене просто ми трябва жилище сега и имам възможност да платя сегашните цени и
ги плащам.
Безумие не безумие това е драга животът ...................
Понятно ?
Re: Joan
30-01-2006 - 16:11:44
Ама за к'во ти е, бе Сашо! :}

Като затваряш в жилище 80 к евро, от които от бизнес изкарваш 8 к евро месечно (ти САМ ЗАЯВИ ТОВА) - а за 600-700 евро ще живееш в СЪЩОТО ЖИЛИЩЕ - ново, хубаво, обазведено ПОД НАЕМ! И ще ти остават още по 7300 евро на месец ИЗЛИШНИ :}

ПРОСТА СМЕТКА, НАЛИ!
Re: Joan
30-01-2006 - 16:48:56
Абе ти си интересен човек ............ повтарям ти !

Ти за оборотни пари и пари лични на собственика чувала ли си драга ?

Тези пари не ми трябват в бизнеса !



Просто и ясно като за теб !

А трябва да живея под наем като имам пари да си купя ново жилище не разбирам !

Ама ти сигурно си знаеш !!!

Re: Joan
30-01-2006 - 17:40:04
Сашо казал на стр. 8:

"Ако вкарам тези 50 000 EUR , в стока и я продавам , както и правя месечно взимам няколко пъти по 650 лв. "

Чувала съм, драги, за оборотни пари, ама ти не си чувал май ! :} Tи какъв смисъл влагаш в термина "вземам" - оборот, приходи от продажби, печалба, доход на собственика, дивидент? :}

Сашо казал на стр. 22:

"А трябва да живея под наем като имам пари да си купя ново жилище не разбирам !"

Ами по същата прична, поради която ТРЯБВА да плащаш наем за двата си магазина в центъра, вместо да ги купуваш! :} 'щото си велик бизнесмен ! :}
Re: Joan
30-01-2006 - 17:40:56
Ами Сашо като се появят хиляди такива като теб дето искат да живеят в по-голямо жилище и се вдигат ценитеsmiling smiley
Купувате и после питате кои са тези идиоти дето купуват на тези цениsmiling smiley
Re: За Продавач и неговите 15 %
30-01-2006 - 18:10:31
avatar
Незнам дали ти направиха впечатление тези думи:

"...сочи проучване на "Адрес недвижими имоти". По данни на агенцията за имоти..."

По данни на Адрес, а не по данни от банките чат ли сиsmiling smiley? eye popping smiley

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Още За Продавач и неговите 15 %
31-01-2006 - 10:00:54
Продавач, обърни особено внимание на последното изречение :
------------------------------------------------------------------------------------------------

Мерките на БНБ нямало да спрат кредитирането
БНБ прие в четвъртък вечер допълнителни мерки за стабилизиране на кредитната експанзия и за ограничаване на риска от влошаване на банковите портфейли, но тези мерки няма да повлияят съществено на търсенето, се казва в анализ на Industry Watch. Търсенето на кредити се предопределя от силни структурни фактори като: макроикономическата стабилност, нарастването на доходите и заетостта, очакванията за възходяща промяна в цените на недвижимите имоти и развитието на строителството, се казва още в анализа.
Основният сегмент от кредитния пазар, таргетиран с новите мерки, е кредитирането на дребно. Въвежда се прогресивна скала за определяне на "наказателни" минимални задължителни резерви. Повишават се и минималните размери на провизиите за кредити под наблюдение и нередовни кредити (съответно 20% и 75% от съответните експозиции), отпуснати на физически лица.
Динамиката на кредита за частния сектор през последните две тримесечия показва, че е напълно възможно към края на годината експанзията да се забави до 30%.




13.11.2005 в-к Монитор
--------------------------------------------------------------------------------------------------
Re: Joan
31-01-2006 - 10:03:11
Нужда брат , как да не купуваш .

дано както казваш се появят още хора с кинти (откъде обаче не знам),
та поне да не ме е яд след година да речем ,че са паднали цените, а напротив
да съм доволен от сегашната сделка.
Re: Joan
31-01-2006 - 10:04:53
Не ти за пореден път ме убеждаваш ,че не си малоумна ти си просто "малко умна"
хе,хе,хе
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход