Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Metodi za sigurnost

Публикувано от Katrin 
Алекс
smiling smiley
27-01-2006 - 18:33:55
Да бе верно, че и брокер беше smiling smiley. А даже и по едно време и на жена се правеше :}
Ми на човека му се иска да си купи за 100 евро, ама колко и да се напъва по форумите, това няма как да стане winking smiley
Имотко
Re: Metodi za sigurnost
27-01-2006 - 21:55:56
Изключително много мразя хора, които не си плащат на други хора за свършена работа. Такива просто мразят да плащат, а в истинския бизнес, ако не плащаш, си за никъде. Такъв човек не може да бъде успешен бизнесмен за много време. Тоя Сашко е пълен тъпанар. Да са му честити Манастирските ливади.
За Продавач и неговите 15 %
30-01-2006 - 10:14:12
Продавач, казваш само 15 % от жилищата били с кредит и
твърдиш че се занимаваш с кредитиране ?!
Смех отвсякъде !
И понеже ти не даваш потвърждение за абсурдното си твърдение
на чети и се ограмотявай да не ставаш повече за смях .............

------------------------------------------------------------------------------------------------
През 2005 всяко трето жилище в София е купено с ипотечен кредит

33,5% от продадените апартаменти през 2005 г. са купени с ипотечен кредит, сочи проучване на "Адрес недвижими имоти". По данни на агенцията за имоти в някои от районите на столицата процентът на хората, използвали жилищен заем за нов дом, достига дори 38%, но не надминава 40%. Засега обаче остава скрит делът на хората, които не разполагат с цялата необходима сума и са използвали потребителски кредит за покриване на остатъка.

Очакванията са процентът на жилищата, които се плащат с частично външно финансиране, по-скоро да нараства, отколкото да намалява, тъй като се виждат признаци на изчерпване на наличните в населението пари. За разлика от началото на 2005 г., когато сегментът на тристайните апартаменти беше активен, в момента се сключват единични сделки за по-големи като площ жилища. Търсенето на двустайни жилища вече има своето обяснение в профила на клиентите, които са все по-често млади несемейни хора или двойки с едно дете.


Едва 10 процента от нашите купувачи, които искат да платят жилище с кредит, могат да докажат официален доход и отговарят на 100% от изискванията на банките. Въпреки това го получават и го обслужват редовно, защото в действителност разполагат със средствата и могат да си го позволят, обясни Светослава Георгиева, регионален директор за София на „Адрес недвижими имоти".

--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Имотко
Re: Metodi za sigurnost
30-01-2006 - 10:34:55
Пълни глупости, "Адрес"-ха, ха.........
Re: Metodi za извъртане на брокерите
30-01-2006 - 11:33:38
Брокерчетата пак наскачаха ................

Пак станах Знаещ, някои дотолкова се объркаха, че пишат че всъщност
самия аз съм бил брокер, луда работа .

Е какво толкова съм казал за брокерите , че то си е ясно.
Некомпетентни , повечето без образование
съответстващо на дейността им , алчни ,
абе най-добре е да бъдат заобикаляни.
Който не знае как да пита , ще му кажа
аз как ги извъртях.
2-3 % от сделката искат - абе наглост и
за какво всъщност искат тези пари , какво са направили не е
ясно.
имотко и продавача
30-01-2006 - 11:35:59
Пълни глупости, "Адрес"-ха, ха.........
Пълни глупости, "БНБ"-ха, ха.........
Пълни глупости, "МВФ"-ха, ха.........

Само имотко и продавача знаят истината
Ха,ха,ха
Re: Joan
30-01-2006 - 11:44:45
Joan ,

нещо пак не си ме разбрала, не всичките пари който се искарат се завъртат,
част от тях им правя "каше"
та от там и 60К.
Ясно ?
Ама какво ли си губя времето да отварям леваците ?!

P.s.
за квартирата Да, беше под наем 3 месеца,но изгоних квартирантите щото
бяха мърлячи и в момента аз съм вътре .

Айде и давай по на ниво тази седмица !
Re: Joan
30-01-2006 - 12:52:23
Сашо, ама хич никак не ме интересува колко кашираш и какво правиш с въображаемия си бизнес! :}

И за какво ти е "КАШЕ" за 60 к, когато от него ГУБИШ по 6 к на месец приходи :} Нали си голям бизнесмен :} За да седят в банката ли - или да ги затвориш в имот при тия безумни цени и ниска доходност от имотите?

Сам твърдиш, че е глупост да стоят извън бизенса 20 к (даже и мен се опита да ме отваряш - че губиш от това по 2 к евро) , затова и си развързваш гарсониерата - за да взмемш от нея тия 20 к, а не да ги извадиш от бизнеса. Пък излиза, че си извадил от бизнеса 60 к за ДРУГ имот. Значи, затворил си ти 80 к в имот, само дето не бил един, ами друг...

И като си я давал под наем преди, защо изказването ти от 19 януари е в сегашно време? "Моята я давам..."

И като си давал под наем, защо ме наричаш с неприличина дума, когато го посочих в поста си ? Ти да не би да беше забравил, че си давал под наем, или беше забравил каква лъжа си издрънкал предния път :}

И изобщо, за пореден път ти казвам - ако не помниш какво си лъгал в предишни постинги, ПРОВЕРЯВАЙ ! Та поне като лъжеш, да има някаква логика и връзка между лъжите ти!
Re: Joan
30-01-2006 - 13:24:11
За 60-те К, те уверявам ,че нищо не губя .
Бъди спокойна !
Пари се вкарват колкото трябват.

А и тези са си моята далавера от бизнеса.

А и не те разбирам с изказването , че "седели извън бизнеса" , нали с тях купувам апартамент бе драга, аз затова съм ги отделил.

За сегашното и миналото време си права, но акцентът в поста ми е не в момента дали давам, а ако давам колко бих вземал като наем и каква е възвращаемостта.
Айде Чао.
Re: Joan
30-01-2006 - 13:32:22
АЗ пак не разбрах, защо купуваш в София, а не в Атинаsmiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход