Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Metodi za sigurnost

Публикувано от Katrin 
4ovek
27-01-2006 - 12:35:54
Пак не те разбирам нещо !
Абе какво ти става на тебе ?
Каква Атина, каква Прага и какво ме интересуват там жилищата за купуване ?
Пак ти казвам издишаш................
P.s. в Атина не съм бил, но бях пролетта в Прага и
останах очарован . Малко градове в Европа са на това ниво.



Re: 4ovek
27-01-2006 - 12:48:21
Сашо,

Първо заявяваш, че имаш (поне) 4000 лева месечен доход от магазини в центъра+наем от гарсониерата, които биха ти решили проблема с тези 20 к евро за по-малко от година. После заявяваш, че я продаваш тази гарсониера, за да си доплатиш някакви си 20 к.

После заявяваш, че си бил преди 3-4 месеца в чужбина - интересно, кой ти върти бизнеса с магазините в това време? Да не говорим, че "разработване" на магазин иска време така или иначе.

После заявяваш, че цена от 800 евро за София е безумна, след като в Атина (ах, тази Атина) аналогични са по 1300 евро. И в Прага и в Будапеща, при 2-3 пъти по-високи доходи. И че цените у нас са нереално високи и ВСЕКИ МОМЕНТ ЩЕ СЕ СГРОМОЛЯСАТ.

После пък заявяваш, че си си купил ПРИ ТЕЗИ БЕЗУМНИ ЦЕНИ жилище за 80 хиляди евро. Ами да беше изчакал да се сгромолясат, каква супер далавера щеше да е smiling smiley А щом гарсониерата си я давал под наем, значи, има и къде да живееш и спокойно можеше да псоледваш собствения си съвет - да не купуваш на тези безумни цени.

И изобщо - прочети си сам какво си писал тук и там и виж какво излиза, като се обобщи на едно място smiling smiley

Ама че въображение имаш :}
Re: 4ovek
27-01-2006 - 12:49:55
Е нали ти разправяше, че е лудост да се купуват НИ в София, при положение, че цените в Атина и Прага са еди какви си. Та те питам - ти за луд ли се имашsmiling smiley
Re: 4ovek
27-01-2006 - 13:32:55
Сашко, не мога да взема на сериозно човек, който твърди "от 12 години се занимава с бизнес и Слава Богу, загуба нямам". Ако наистина е така, що не са те предложили още за "Мистър Икономика"?
Форумът е за имоти, не за избиване на комплекси, май.
Joan + 4ovek
27-01-2006 - 14:33:53
Joan,

4ovek,

явно пак не сте разбрали ....................

Затова пак повтарям като на малки деца белким разберете и ти и другия "интелектуалец" 4oveka :
магазините както писах не са мои,а съм под наем т.е.
аз там плащам наем не получавам.

От търговията в тях взимам бруто доста над 4000 лв.
(иначе упражнението не си струва), но от изкараните пари освен наема плащам и заплати , консумативи и т.н.,както и си отделям около 3000 лв. с който да живея
както съм свикнал.

Дотук ясно ли е , или пак не ?

След това с останалите пари от печалбата купувам нова стока , за да ми донесе още пари .

Дотук ясно ли е , или пак не ?

Продължавам:

Имам гарсониера , в която живея с гаджето си , но искам да купя по -голям
и купувам на зелено нов 3-ен.

Плащам 60 000 EUR.

Трябват ми обаче 20 000 EUR да си доплатя новия апартамент.

Има поне 2 варианта :

1-ви и най-логичен продавам гарсониерата, която
вече не ми трябва и доплащам . Просто и чисто. така и правя !
2-ри изкарвам от бизнеса 20 К и да ги вкарам в апартамент (както препоръчва Joan), което е голяма глупост по простата причина,че в търговията тези 20К за месец аз ще ги правя грубо 22 К. Т.е. ако го направя всеки месец съм назад с около
2K EUR. Без коментар.

Joan с типичната си наивност продължава :
като си в чужбина кой въртял бизнеса ?
1-во не съм за постоянно в чужбина.
2-ро във всеки от магазините си има управители,
които си отговарят.
3-то магазините не се нуждаят от разработване ,щото са разработени преди 10 години.


Joan с типичната си наивност продължава :

"После заявяваш, че цена от 800 евро за София е безумна, след като в Атина (ах, тази Атина) аналогични са по 1300 евро. И в Прага и в Будапеща, при 2-3 пъти по-високи доходи. И че цените у нас са нереално високи и ВСЕКИ МОМЕНТ ЩЕ СЕ СГРОМОЛЯСАТ". До тук добре !
Сега, че цените са ненормални (безумни) е ясно на всеки нормален излизъл поне веднъж в чужбина и виждал за какво иде реч.
Ясни са и на всеки нормален занимаваш се с реална дейност в BG и виждащ на какво дередже е народът ( Бърза справка : при мен оборотът спрямо 2004 е паднал с над 20 % и така е навсякъде в бранша ! Просто народът е ужасяващо беден ,!).
Казвам нормален , защото вие май не сте от тази група и нищо чудно - за вас целия
светът е форумът ,в които сте супер активни , щото в реалния живот ви няма .
Вие сте си абсолютно виртуарлни чекиджии , гледат нещо, ама какво е то не разбират .

Пак казвам цените са безумни ,но какво от това ?
Какво да направя аз !
Мене сега ново жилище трябва ли ми ? Отговор : трябва ми, следователно купувам искам или не !


Joan с типичната си наивност продължава :

А щом гарсониерата си я давал под наем, значи, има и къде да живееш и спокойно можеше да псоледваш собствения си съвет - да не купуваш на тези безумни цени.

Каква гарсониера съм давал под наем си знае само тя ! Както казах виртуална
ч - - - - --иика.

4ovek с типичната си глупост на беден брокер продължава :

"Е нали ти разправяше, че е лудост да се купуват НИ в София, при положение, че цените в Атина и Прага са еди какви си. Та те питам - ти за луд ли се имаш"

Смях в залата !

Да чете по-горе написаното !


Айде отивам на ски .

Оставам двамата виртуални ръкоблудстващи да продължават да действат
и да обсъждат действията на превъзхождащите ги във всяко едно отношение.

P.s. що не се вземете двамата, едно чудесно семейство Адамс 2.








Re: Joan + 4ovek
27-01-2006 - 15:11:34
Наистина смях ! :}

Я се виж какво си написал САМИЯТ ТИ В ТАЗИ ДИКУСИЯ на стр. 5

Joan
Изпратено от: Сашо (---.direct-130-106.bgcell.net)
Дата: January 19, 2006 01:06PM


Joan,

явно ти липсва Знаещ и дано вземе, че да се появи отново щото явно положението ти се влошава.

За наемите тук и там .
.................................
Моята я давам на 180 ЕUR и като гледам подобните оферти в сайта това е нормалната наемна цена. "

МОЯТА Я ДАВАМ НА 180 Евро - това да не би брат ти да го е писал ? :}

А сега ми пишеш:

"Продължавам:

Имам гарсониера , в която живея с гаджето си , но искам да купя по -голям
и купувам на зелено нов 3-ен.
.......................................
Каква гарсониера съм давал под наем си знае само тя ! Както казах виртуална
ч - - - - --иика. "

Последно - занеш ли къде и с кого живееш всъщност :}
Алекс
Re: Joan + 4ovek
27-01-2006 - 17:24:52
Абе кво му се връзвате на тоя анимационен герой! Тоя Сашо ( подвизаващ се още и като "знаещ" и още няколко ника ) е някакъв, дето от няколко години в този форум постоянно защитава със зъби и нокти две тези:
1. Че цените са спекулативно високи и , че всеки момент "ще се сринат главоломно"
2. Че всички брокери са мошеници и неграмотници

Както се вижда по т.1 нещо не му се осъществяват мечтите, а по т.2 съм съгласен само донякъде с него. Иначе е типичния манипулатор. Като кон с капаци си повтаря едни и същи глупости и игнорира контра тезите без аргументи.
А на всичките му истори може само да му се смеем :} clap:
Саше, айде карай си ските спокойно, пък като си толко голям баровец, не виждам за какво се пънеш толко да ни отваряш очите smiling smiley.
Re: Joan + 4ovek
27-01-2006 - 17:34:52
Алекс, знаем това, ама майтап да става :}

Имам, обаче, наблюдения, че Сашо/Знаещ от време на време много се ядосва и почва да употребява нецензурни изрази и грубости, което ме навежда на мисълта, че не си взема редовно лекарствата :} :} :}
Re: Joan + 4ovek
27-01-2006 - 17:47:47
Ех, Сашко, Сашко... като си такъв бизнесмен, как изкара от бизнеса 60 к евро, че да ги фукнеш за апартамент "на зелено".

При тая норма на печалбата, дето твърдиш, че я имаш, губиш поне по 6000 евро на месец. С една десета от 6000 евро на месец (т.е. 600 евро, да поясня smiling smiley ще живееш под наем в тристаен абсолютно нов и обзаведен където си поискаш в софия.
Re: Joan + 4ovek
27-01-2006 - 17:58:06
Quote

...Че всички брокери са мошеници и неграмотници...

Znae6t такива неща май не е твърдял - нали уж той самия беше брокер

иначе дискусията определено мина прага на поносимост. Няма ли да добавят опция "ignore user" във форума?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход