Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Re: Купувам парцел около София – но къде точно?
20-07-2011 - 08:12:14
А...може и да чете,не бих се изненадал.
Re: Купувам парцел около София – но къде точно?
20-07-2011 - 08:50:53
avatar
Ако някой търси, продава се от собственици парцел 850 кв.м. във Войнеговци близо до центъра и църквата за 45000Е със къща и стопански постройки.
За подробности пишете на
ownerbg@gmail.com

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Подбрани статии за собственици на имоти.За купувачи и продавачи си има други места.
[www.sobstvenik.com]
Re: Купувам парцел около София – но къде точно?
24-07-2011 - 12:47:00
Quote
elinka
Благодаря iiujen. Ще ми се наложи да ходя до там. Парцелът все още не е в продажба по сайтовете. Предложен й е от българка,с която поддържа контакти там. Не е продаден до сега, защото наследниците са малко повече и сега са стигнали до споразумение. Притеснява я цената от 50Е кв.м., при този спад на цените. А и тя и аз не знаехме,че вече е квартал на София. Тя искаше Банкя, но като й обясних, че там в центъра вече почти няма хубави парцели за строителство и стана пренаселено, се отказа. Тя държи да е в центъра на населено място, между постоянно живеещи хора и до магазин. Не я инересуват панорамните гледки. Като тръгна ще засека време от паметника Левски.

Как мина обиколката? smiling smiley Хареса ли ти Подгумер? На 15 километра ли е от паметника Левски? winking smiley Асфалтирано ли е? Видя ли новите игрушки, на които се радват децата, а младите майки - покрай тях? Църквичката? Нови красиви къщи. И други по-красиви в строеж. Колорита на терена. Стадиона. Скоро ми се мярна тенискорт там. Кмета на селото е навитак човек и благоустроява. Откакто Подгумер е квартал на София и парици повечко може да са потекли и тепърва да става още по-готино селцето.

Гледам някои люде свалят цена за регулирана! земя под 50 евро на м.2 [land.homes.bg] winking smiley



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2011-07-24 13:54 от iiujen.
Re: Купувам парцел около София – но къде точно?
27-07-2011 - 21:08:06
Преди една неделя без да искам минах по околовръстното и като го гледах селцето (Подгумер) и аз си рекох, че е добро място за живеене. Който се засели там няма да съжалява за това!

Само да добавя. Където и да се заселите извън пределите околовръстното шосе ще е добре за вас и децата ви. Всъщност София от времето на "демократичните" промени никога не е била толкова чиста, но въпреки това.

С поздрав,

„Бъди възторжен идеалист, честен до самопожертване, смел до безумство,
влюбен в България до фанатизъм!”
Полковник Борис Дрангов



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-07-27 21:28 от Geto.
Re: Купувам парцел около София – но къде точно?
27-07-2011 - 22:17:15
Никакъв вариант за изчистване.На старата кола не и личеше толкова,но на сегашната и личи.Минавам вечерта през една автомивка-от тия дето са с монетите и се прибирам.На сутринта по колата има милиметър тиня.Роса,смесена с прахоляк,който е паднал през нощта.Ужас вече с тая София...надеждата ми беше,че като спрат Кремиковци,нещата ще се оправят.Нищо не се оправи.
Re: Купувам парцел около София – но къде точно?
28-07-2011 - 00:25:16
Салвадор, ти си като ловджийско куче по мене*xxx*
Не бъди толкоз черноглед. За 2 год. видях много положителни промени. Чини ми се, движението е напред*drunk*

„Бъди възторжен идеалист, честен до самопожертване, смел до безумство,
влюбен в България до фанатизъм!”
Полковник Борис Дрангов
Re: Купувам парцел около София – но къде точно?
29-07-2011 - 18:40:04
Quote
salvador
Никакъв вариант за изчистване.На старата кола не и личеше толкова,но на сегашната и личи.Минавам вечерта през една автомивка-от тия дето са с монетите и се прибирам.На сутринта по колата има милиметър тиня.Роса,смесена с прахоляк,който е паднал през нощта.Ужас вече с тая София...надеждата ми беше,че като спрат Кремиковци,нещата ще се оправят.Нищо не се оправи.

Честито ти нова кола!!!!*beer*

Кремиковци е ситуирано така, че да не замърсява София.

Е, случвало се е много рядко, вятърът от северозапад да идва от изток, и тогава смога в София е бивал утрояван и учетворяван.

Иначе, обикновено сомга над София си го има от единия милион автомобили, всеки от които изгаря по 5-10 литра бензин на ден. От 5 000 000 до 10 000 000 литра бензин се изгаря в София ежедневно. Отделно масла, гуми и прочие ... Как искаш да няма прах?

Прах няма по склона на Стара планина.smiling smiley както и на други места на север от центъра на София.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-07-29 18:41 от panelov.
Re: Купувам парцел около София – но къде точно?
29-07-2011 - 21:32:47
Нищо и няма на София...стига да се гледа от далече:



Uploaded with ImageShack.us
Re: Купувам парцел около София – но къде точно?
29-07-2011 - 21:43:58
От близо и далеч София е красива :loveu:

„Бъди възторжен идеалист, честен до самопожертване, смел до безумство,
влюбен в България до фанатизъм!”
Полковник Борис Дрангов
Re: Купувам парцел около София – но къде точно?
01-08-2011 - 10:24:03
Quote
iiujen
Quote
elinka
Благодаря iiujen. Ще ми се наложи да ходя до там. Парцелът все още не е в продажба по сайтовете. Предложен й е от българка,с която поддържа контакти там. Не е продаден до сега, защото наследниците са малко повече и сега са стигнали до споразумение. Притеснява я цената от 50Е кв.м., при този спад на цените. А и тя и аз не знаехме,че вече е квартал на София. Тя искаше Банкя, но като й обясних, че там в центъра вече почти няма хубави парцели за строителство и стана пренаселено, се отказа. Тя държи да е в центъра на населено място, между постоянно живеещи хора и до магазин. Не я инересуват панорамните гледки. Като тръгна ще засека време от паметника Левски.

Как мина обиколката? smiling smiley Хареса ли ти Подгумер? На 15 километра ли е от паметника Левски? winking smiley Асфалтирано ли е? Видя ли новите игрушки, на които се радват децата, а младите майки - покрай тях? Църквичката? Нови красиви къщи. И други по-красиви в строеж. Колорита на терена. Стадиона. Скоро ми се мярна тенискорт там. Кмета на селото е навитак човек и благоустроява. Откакто Подгумер е квартал на София и парици повечко може да са потекли и тепърва да става още по-готино селцето.


Няма пак да стигна до този Подгумер. Моята приятелка и тя се "размина" с него. Намерихме й парцел във Волуяк. 680 кв.м. за 18000Е, на асфалт, канал, равен, между къщи, че дори в съседство с певеца Георги Христов / не, че я интересува, а аз 20 минути не можах да се сетя кой е той, като ходих да го гледам /. Удобен и бърз транспорт до метрото, с кола е още по - удобно. На близко има "квартално магазинче" за хран. стоки. На 10 мин. пеша от площада с другите магазини и автобуса. През една пряка от друга наша приятелка / която й намери парцела / и ни е близко да си ходим на гости без да се налага да минаваме през цяла София. Нея не я интересуват детските площадки. Децата й работят и остават да живеят извън страната.Така че 10:0 за Волуяк. А разликата в цената въобще няма да я коментирам.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-08-01 10:25 от elinka.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход