Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Eтажна собственост :]

Публикувано от javcho 
Eтажна собственост :]
01-10-2011 - 12:15:36
Гледахте ли : [www.vbox7.com]

Жалко само, че не е панел в Люлин, Обеля, Дружба, а ЕПК, което е уж в Надежда и съответно геройте са няколко степени над пълните аутсайдери, които си ги гледаме тук във форума всеки ден, години вече.

Най-готиното беше 27:10

Какъв Господ в Надежда бе бате. :}
Re: Eтажна собственост :]
01-10-2011 - 13:05:57
avatar
Quote
javcho
Гледахте ли : [www.vbox7.com]

Жалко само, че не е панел в Люлин, Обеля, Дружба, а ЕПК, което е уж в Надежда и съответно геройте са няколко степени над пълните аутсайдери, които си ги гледаме тук във форума всеки ден, години вече.

Най-готиното беше 27:10

Какъв Господ в Надежда бе бате. :}

Жалко е, че с ограничените си възможности, не можеш да разбереш, че и в центъра да е ЕПК- то, пак си остава ЕПК..............сбрало в един вход цяло село. И не е "уж" в Надежда- там си е, а явно, за теб Надежда спада към "по- елитните" квартали, което за сетен път показва " елитното" ти ниво.

Мозъчните гънки не се виждат, ама като ги няма,си личи!

За прост човек и силен вятър, прегради няма ...
Re: Eтажна собственост :]
01-10-2011 - 19:49:34
Оле мале колко сте заблудени и двамата. ЕПК-то е в Павлово :]
Re: Eтажна собственост :]
01-10-2011 - 20:00:55
avatar
Quote
tuomas
Оле мале колко сте заблудени и двамата. ЕПК-то е в Павлово :]

Може, аз гледах интервюто с актьорите и те казаха, че било в Надежда.
Всъщност, няма значение къде е- дали в Надежда, дали в Обеля, Павлово или Хиподрума, все си е ЕПК.......smiling smiley
Re: Eтажна собственост :]
02-10-2011 - 15:35:00
Quote
камелия

Жалко е, че с ограничените си възможности, не можеш да разбереш, че и в центъра да е ЕПК- то, пак си остава ЕПК..............сбрало в един вход цяло село. И не е "уж" в Надежда- там си е, а явно, за теб Надежда спада към "по- елитните" квартали, което за сетен път показва " елитното" ти ниво.

Бабетке, ама ти си била супер неориентирана сляпа селянка.
Как не те е писва, за пореден път да правиш такива малоумни изказвания.
Аз също не знаех кой точно квартал е, но и за момент не съм си помислял, че е Надежда.
Затова и написах - уж.
Не виждаш ли, от общите планове, че кварталът е в близост до Витоша.
Ти за Витоша чувала ли си, знаеш ли къде е, как изглежда и колко е отдалечена от Надежда?
Или вие от Люлин, понеже ви трябва телескоп, за да я видите сте забравили, че я има и кака изглежда.
Ти от лишения и една разходка, до там, ли не можеш да си позволиш вече?
Направо си за съжаление, некадърна брокерко.

Надежда е същото гето като Люлин.
Въпросното ЕПК обаче си личи, че е малко по-поддържано от мизерните ви панелки из гетата.
Което е нормално, защото е в средно хубав квартал(по-хубав от Люлин).
Затова всъщност и героите са над вашето ниво.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-10-02 15:37 от javcho.
Re: Eтажна собственост :]
02-10-2011 - 15:46:51
avatar
Quote
javcho


Надежда е същото гето като Люлин.
Въпросното ЕПК си личи, че е малко по-поддържано от мизерните ви панелки из гетата, защото е в средно хубав квартал.
Затова всъщност и героите са над вашето ниво.

Стига джавка, пале!
Героите са около средното ниво, но далеч над твоето.
Аз снимки на моя блок съм поствала и панорама- също, ама ти си известен тук с липсата на всякакви критерии за стойностно и хубаво, та хОди си " на работа" в дискотеките и не се меси в разговорите на големите.:]
На 27 години, акълът ти е като на 15 годишен разлигавен тинейджър.

Мозъчните гънки не се виждат, ама като ги няма,си личи!

За прост човек и силен вятър, прегради няма ...
Re: Eтажна собственост :]
02-10-2011 - 16:11:50
avatar
Quote
камелия
Quote
javcho


Надежда е същото гето като Люлин.
Въпросното ЕПК си личи, че е малко по-поддържано от мизерните ви панелки из гетата, защото е в средно хубав квартал.
Затова всъщност и героите са над вашето ниво.

Стига джавка, пале!
Героите са около средното ниво, но далеч над твоето.
Аз снимки на моя блок съм поствала и панорама- също, ама ти си известен тук с липсата на всякакви критерии за стойностно и хубаво, та хОди си " на работа" в дискотеките и не се меси в разговорите на големите.:]
На 27 години, акълът ти е като на 15 годишен разлигавен тинейджър.

Къде това? Поствала си снимки от балкона от задната страна на блока, нищо повече.... спри с лъжите !
Re: Eтажна собственост :]
02-10-2011 - 16:21:42
Quote
камелия
Quote
javcho


Надежда е същото гето като Люлин.
Въпросното ЕПК си личи, че е малко по-поддържано от мизерните ви панелки из гетата, защото е в средно хубав квартал.
Затова всъщност и героите са над вашето ниво.

Стига джавка, пале!
Героите са около средното ниво, но далеч над твоето.
Аз снимки на моя блок съм поствала и панорама- също, ама ти си известен тук с липсата на всякакви критерии за стойностно и хубаво, та хОди си " на работа" в дискотеките и не се меси в разговорите на големите.:]
На 27 години, акълът ти е като на 15 годишен разлигавен тинейджър.

Това ли е средното ниво.:]
Доказваш пак в каква среда живееш щом вярваш, че София е населена основно от подбни аутсайдери, като героите.
София не е само Люлин, Обеля и Дружба, смотана брокерко.

Ясно е, че си опитваш да втълпиш, че Люлин е хубаво място.
Пак ти припомням, че пазарът(хората с пари), оценяват Люлин като аутсайдерско гето и колкото и да лъжеш, няма да промениш реалността.

Спокойно, всички видяха колко акъл има дъртата брокерка камелия и колко познава София.
Колкото и да се оправдаваш и да сменяш темата, няма да върнеш написаната глупост.
Сътвори поредния си малоумен бисер, който ще ти припомням, като започнеш да се правиш на специалист.



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2011-10-02 16:27 от javcho.
Re: Eтажна собственост :]
02-10-2011 - 16:35:02
avatar
Quote
камелия
Стига джавка, пале!
Героите са около средното ниво, но далеч над твоето.
Аз снимки на моя блок съм поствала и панорама- също, ама ти си известен тук с липсата на всякакви критерии за стойностно и хубаво, та хОди си " на работа" в дискотеките и не се меси в разговорите на големите.:]
На 27 години, акълът ти е като на 15 годишен разлигавен тинейджър.

Quote
javcho
Това ли е средното ниво.:]
Доказваш пак в каква среда живееш щом вярваш, че София е населена основно от подбни аутсайдери, като героите.

Знаеме, че си опитваш да втълпиш, че Люлин е хубаво място.
Пак ти припомням, че пазара(хората с пари), оценяват Люлин като аутсайдерско гето и колкото и да лъжеш, няма да промениш реалността.

Спокойно, всички видяха колко акъл има дъртата брокерката камелия и колко познава София.
Колкото и да се оправдаваш и да сменяш темата няма да върнеш написаната глупост.
Сътвори поредния си малоумен бисер, който ще ти се припомням, като започнеш да се правиш на специалист.

Куха лейко, мамина,
Кога съм казала, че съм гледала серията и затова определям местоположението на блока в Надежда?
Я, докато не си забравил и да четеш, виж какво съм написала, че стана като дебилите- по сто пъти да ти се обяснява нещо и пак да не си зацепил.:]
Това висене по кръчмите съвсем ти е размило и без това редуцирания брой сиви клетки.
Кое как оценяват хората с пари, ти най- малко можеш да кажеш, колкото и да се правиш на " голямото добрутро", затова си кютай в апартаментчето, заобиколен от редови комплексови обитатели и се моли да не ти врътнат кранчето.smoking smiley

Мозъчните гънки не се виждат, ама като ги няма,си личи!

За прост човек и силен вятър, прегради няма ...
Re: Eтажна собственост :]
02-10-2011 - 17:29:35
javcho...ако погледнеш броя на населението,ще се окаже точно така-че по-голямат ачаст от населението на София е точно Люлин,Обеля,Дружба и Младост...
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход