Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Eтажна собственост :]

Публикувано от javcho 
Re: Eтажна собственост :]
04-10-2011 - 17:14:40
Quote
камелия


Това, куха лейко, е обяснение относно представата ми за добро проектиране на комплекс.
Не се напъвай- знам, че да схванеш разликата, за теб е непосилна задача.
Случайно да стопли, най- накрая, другата разликата- между " комплексно застрояване" и " затворен комплекс"?eye popping smiley
Да се обзаложим ли, че ти иде задача с повишена трудност?smoking smiley

Теб никой не те пита, лелче.
Дай да видим ivorad как ще те защити.
Твойте лъжи и оправдания са ясни.
Re: Eтажна собственост :]
04-10-2011 - 17:20:33
avatar
Quote
1.9
Ками, що не се погледнеш в огледалото. търсиш проблема твърде далече. Това не е бъзик, а приятелски съвет.

Хи,хи! Аз проблем нямам, 1.9, та в маааааааааалка заблуда си изпаднал, че нещо търся.:]
Забавлявам се с комплексите мъжки на пишман- специалистите по всичко в този форум, изживяващи се като милионери, но сврени под наем и пишещи под няколко ника, че да имат " съмишленици", с които да демонстрират мнозинство.
Re: Eтажна собственост :]
04-10-2011 - 17:48:54
Quote
камелия
2.Моето ниво е: два апартамента в София, едно вилно място на Камбаните, къща за гости в Балкана. Хайде, лавандуло, да видя твоето ниво и да ми кажеш, дали искам да "паднеш" на моето, или трябва да се "изкачиш" до моето?

3. Моите контакти, пикльо, са главно в адвокатските среди и тези- в рекламата. Твоите са в дискотеките- мога да ти дам линкове към почти всичките ти постове, с което да подкрепя твърдението си. Е, твоята ли наркоманизирана среда е аутсайдерска, или моята? Твоите ли контакти, или моите дават по- добри възможности?

Ниски доходи, казваш?
Хайде, като за твоето полирано вътречерепно съдържание, една задачка:
Е ли по- скъп билета в Comеdie Franсaise или в Olympia от входа на една дискотека, в която се вихри световноизвестен DJ?
Е ли по- скъп билета в La Scala от входа на една дискотека, в която се вихри какъвто и да е DJ?
Кой е аутсайдера- този, имал възможност и предпочел да посети представленията там, или 27годишна, силно " социализирана" персона, прекарала цял месец в забавление с пубери в дискотека? smoking smiley

Опитваш се да се похвалиш с нещо което изобщо не впечатлява.
Ама щом за теб са големи успехи. :}

Какви контакти социопатко?
Опитваш се да лъжеш, но никой не вярва.
Фактите са железни.
Всеки вижда как почти всяка вечер и половината време през деня си пред компютъра в миризливата панелка.
Всеки вижда къде си петък и събота.
Всеки вижда 10 000 хиляди поста за 5 години.
Всеки може да види колко време си отсъствала, била си на почивка това лято.

Да, ниски доходи, защото не можеш да си позволиш да живееш дори в Хиподрума.
Защото те впечатляват неща, които не впечатляват хората с добри доходи.
Ето ти пример, за беднотия и сиромашия, за който се сещам, че не ме се търси в 10 000 малоумни поста.
[forum.imoti.net]



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2011-10-04 17:55 от javcho.
Re: Eтажна собственост :]
04-10-2011 - 18:17:57
avatar
Quote
камелия
2.Моето ниво е: два апартамента в София, едно вилно място на Камбаните, къща за гости в Балкана. Хайде, лавандуло, да видя твоето ниво и да ми кажеш, дали искам да "паднеш" на моето, или трябва да се "изкачиш" до моето?

3. Моите контакти, пикльо, са главно в адвокатските среди и тези- в рекламата. Твоите са в дискотеките- мога да ти дам линкове към почти всичките ти постове, с което да подкрепя твърдението си. Е, твоята ли наркоманизирана среда е аутсайдерска, или моята? Твоите ли контакти, или моите дават по- добри възможности?

Ниски доходи, казваш?
Хайде, като за твоето полирано вътречерепно съдържание, една задачка:
Е ли по- скъп билета в Comеdie Franсaise или в Olympia от входа на една дискотека, в която се вихри световноизвестен DJ?
Е ли по- скъп билета в La Scala от входа на една дискотека, в която се вихри какъвто и да е DJ?
Кой е аутсайдера- този, имал възможност и предпочел да посети представленията там, или 27годишна, силно " социализирана" персона, прекарала цял месец в забавление с пубери в дискотека? smoking smiley

Кухата ти главица, явно пак не можа да задържи информацията от поста ми, или просто се държиш като малоумен, само и само да не отговориш на питания, които не ти изнасят?
Не видях линк към мой пост, в който убеждавам някого, че Люлин е най- доброто място за живеене.
Не видях отговор на въпроса ми, какво си постигнал ти, че да преценим дали си над или под нивото ми.
Не видях отговор на елементарен въпрос- къде са по- евтини билетите- в изброените от мен места, които предпочитам да посещавам, или в изброените от теб, където висиш непрекъснато?


Quote
javcho
Ето ти премер, за беднотия и сиромашия, за който се сещеам, че не ме се търси в 10 000 малоумни поста.
Толкова нямаш пари, че си правиш бъркочи в къщи?
[forum.imoti.net]

И ще ти разваля кефа от намерения пост, който си дал като пример за бедността ми с един следващ, пак от същата тема, който съвсем разбираемо, не е оставил и драскотина по полирания ти мозък.

Quote
камелия
За съжаление, както казах, не можах да се наложа, когато се решаваше " реставрирането". И не бях там, когато са направили първите проби. Сега се опитвам да направя уравнение, че да видя какво точно се е получило, защото старата боя е махана с натриева основа, която на свой ред, също е попила в дървесината.

А, че дори не знаеш какво означава думата " реставриране", вече стана ясно. :]
Обмислям да прибавя към подписа си въпросите и всеки път, щом решиш да се изпъчиш като въшка на чело, да те плясвам с тях- да видя кога ще ги осмислиш и дали ще успееш да им отговориш.

Мозъчните гънки не се виждат, ама като ги няма,си личи!

За прост човек и силен вятър, прегради няма ...
Re: Eтажна собственост :]
04-10-2011 - 18:33:24
avatar
Quote
камелия
Това, куха лейко, е обяснение относно представата ми за добро проектиране на комплекс.
Не се напъвай- знам, че да схванеш разликата, за теб е непосилна задача.
Случайно да стопли, най- накрая, другата разликата- между " комплексно застрояване" и " затворен комплекс"?eye popping smiley
Да се обзаложим ли, че ти иде задача с повишена трудност?smoking smiley

Quote
javcho
Теб никой не те пита, лелче.
Дай да видим ivorad как ще те защити.
Твойте лъжи и оправдания са ясни.



Мозъчните гънки не се виждат, ама като ги няма,си личи!

За прост човек и силен вятър, прегради няма ...
Re: Eтажна собственост :]
04-10-2011 - 18:46:59
Quote
javcho

Вече съм отговорил, но и ти като неяя, сигурно е от възрастта, не можеш да се ориентираш.




Уаууу, значи следното, според теб, означава, че Камелия счита Люлин за "един от най-добрите квартали"?????

Quote

Хубавите квартали, за мен са тези, по- малко обезобразени от новото строителство. Хиподрума, Изток, донякъде Иван Вазов - от скъпите. Манастирски ливади, горен Лозенец, Борово в горната част- толкова са уплътнени, че се задушаваш.
Като околна среда- междублокови пространства, детски градини и училища, зеленина и транспорт, най- добре проектирани са "спалните"- Младост и Люлин. Специално в Люлин и новите блокове са на нормални отстояния, и не сред кално поле. Въздухът е много по- чист. Разбира се, воят срещу панелите продължава и така ще бъде, на фона на многото новопостроени блокове.

Определението на Камелия за доброто планиране на междублоковата среда ти разчиташ като "най-добър софийски квартал"?
:}
Re: Eтажна собственост :]
04-10-2011 - 18:47:26
Quote
камелия
Quote
камелия
Може, аз гледах интервюто с актьорите и те казаха, че било в Надежда.
Всъщност, няма значение къде е- дали в Надежда, дали в Обеля, Павлово или Хиподрума, все си е ЕПК....


Quote
Диян Филчев
Много лъжеш Камелия и това си е!Първият ти отговор е този " Жалко е, че с ограничените си възможности, не можеш да разбереш, че и в центъра да е ЕПК- то, пак си остава ЕПК..............сбрало в един вход цяло село. И не е "уж" в Надежда- там си е, а явно, за теб Надежда спада към "по- елитните" квартали, което за сетен път показва " елитното" ти ниво.

Имай все пак малко "мяра" в лъжите.

Ех, Деянчо, силно се надявах Джавчо да е единствен с толкова уникални умствени възможности, но съм се излъгала.
И ти не му отстъпваш по капацитет.
С един поглед сФащаш есенцията на темата.........



Жалко е, че с ограничените си възможности, не можеш да разбереш, че и в центъра да е ЕПК- то, пак си остава ЕПК..............сбрало в един вход цяло село.[/b] И не е "уж" в Надежда- там си е, а явно, за теб Надежда спада към "по- елитните" квартали, което за сетен път показва " елитното" ти ниво.

Кога съм казала, че съм гледала серията и затова определям местоположението на блока в Надежда?

На една и съща страница казваш че е в "Надежда" и питаш кога си го казала?Какво толкова щеше да стане ако беше казала "обърках"се?
Re: Eтажна собственост :]
04-10-2011 - 19:01:17
Quote
камелия
Не видях линк към мой пост, в който убеждавам някого, че Люлин е най- доброто място за живеене.

Не видях отговор на въпроса ми, какво си постигнал ти, че да преценим дали си над или под нивото ми.

Не видях отговор на елементарен въпрос- къде са по- евтини билетите- в изброените от мен места, които предпочитам да посещавам, или в изброените от теб, където висиш непрекъснато?

Важното е другите да видят, а не ти.
Прави се на невидяла и се оправдавай, щом си мислиш, че ще мине.
Ти не беше виждала също, че си съветвала, че цените няма да падат.
И много други неща не беше виждала.

Вече съмти показал някаква част, но си забравила, пуста старост.
И за разлика от теб с някакви доказателства, а не като твойте празни думи.

Не съм ти отговорил, защото въпросът е тъп.
Ти можеш ли да докажеш, че наистина си била там?
На такива патологични лъжци като теб ли да вярвам?
Дори и да си била 1-2 пъти, това голям успех?
Аз гледам не какво казваш, а какво правиш-фактите, а не лъжите.
Ти не си излезнала цяло лято от панелката за повече от 2-3 дена.
Аз си ходя където искам, дори за над месец.
Самият форум е по-добро доказателство от хилядите лъжи, които можеш да надраскаш.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-10-04 19:59 от javcho.
Re: Eтажна собственост :]
04-10-2011 - 19:32:15
Quote
ivorad

Уаууу, значи следното, според теб, означава, че Камелия счита Люлин за "един от най-добрите квартали"?????

Quote

Хубавите квартали, за мен са тези, по- малко обезобразени от новото строителство. Хиподрума, Изток, донякъде Иван Вазов - от скъпите. Манастирски ливади, горен Лозенец, Борово в горната част- толкова са уплътнени, че се задушаваш.
Като околна среда- междублокови пространства, детски градини и училища, зеленина и транспорт, най- добре проектирани са "спалните"- Младост и Люлин. Специално в Люлин и новите блокове са на нормални отстояния, и не сред кално поле. Въздухът е много по- чист. Разбира се, воят срещу панелите продължава и така ще бъде, на фона на многото новопостроени блокове.

Определението на Камелия за доброто планиране на междублоковата среда ти разчиташ като "най-добър софийски квартал"?
:}

Не, не е най-добрият, а един от най-добрите, според нея.
Искаш всичките постове, където хвали Люлин ли да ти вадя?
Че тя дори има Люлин за по-чист, по-тих, с по-малко трафик и с по-добри съседи от най-добрия според нея Хиподрума.

Ти защо не кажеш, къде го поставяш Люлин в класацията на кварталите?
Или пак ще се оправдаваш, че е някаква ценна брокерска мистериозна тайна?



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-10-04 20:00 от javcho.
Re: Eтажна собственост :]
04-10-2011 - 19:36:18
Аз предлагам камелия да каже дали смята Люлин, за ЕДИН ОТ НАЙ-ДОБРИТЕ квартали и да разсее всички съмнения.

Аз лично смятам, че най-добрите трябва да са около 5, защото кварталите са около 70, ако отделни части ги броим като един квартал. Например Обеля, Обеля 1 и Обеля 2, го броим един квартал. Най-добрите мисля, че е нормално да са около 10% от всички.



Редактиран 4 път(и).Последна редакция на 2011-10-04 20:27 от javcho.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход